Cooper 1,3l 46kW 1994a kuulub Manevale

Lood meist ja minidest
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Cooper 1,3l 46kW 1994a kuulub Manevale

Postitus Postitas Jaan » 18 Dets 2007, 12:46

Tere!

Ostsin siis selle rohelise pilli sealt Tartukandist ära. Laupäeval tõin koju, hiljem tegi arvelevõtmised ja ülevaatused ja kindlustused kah ää, reifendirekti saatsin talvepapusoovi kaa ära (kätte saan nädalalõpuks) ja siiamaani kõvasti ringi vuranud, ei kurat, vägev värk ;) Ajasin pilli ka kohe kanalile ja tuvastasin väga eeskujuliku põhjaaluse, rooste protsent on sõna otseses mõttes null, kaasaarvatud porikoopa servad ja muud kriitilised kohad. Rooste auk esiklaasi servas, nagisev survekas ja mölkis parem nurk tegid alul ettevaatlikuks aga nüüd vähemalt ostu ei kahetse. Sisu järgi ja muude nüanside kohapealt järeldaks et autoke pole saanud just väga palju vurada, sisu on jumala korralik, istmete nahk on kulumatta, juhi ja kõrvalistuja istmed on nagu copy ja paste, rooli pole nagu peos hoitutki, õõtsad sarniirid kummid poolassidel ja puksid ja muud liigendid on nagu uued
Aa teab keegi selle Eino vähe kasutatavamat meiliaadressi ka? Temapoolt eksponeeritavat olen vähe ekspluateerinud kuid siiamaani on vastustega nagu ikaldund väheke, helistama kohe ei kipuks, prooviks kirjateel asjad selgeks rääkida.

Manev
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 18 Dets 2007, 20:50

Vägevad õnnitlused!

Eino peaks siit kätte saama eino.fn@mail.ee
aga eks sa proovi.

Jõudu jaksu miniga sõbrustamiseks !
Viimati muutis Kristjan, 18 Dets 2007, 22:19, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 18 Dets 2007, 22:05

Kui roostet kohe üldse pole siis mina sellele autole talvepapusid ei hakkakski ostma. Sest talvepapud tähendavad talvel sõitmist, mis tähendab kõikjaletungivat soola, mis omakorda tähendab väga kiiresti roostetavat Minit. Ilma talverõõmudeta oleks sul pikaks ajaks muretut suvist sõitmist, sest üldiselt võib öelda, et rooste on see kõige tüütum kaasnähe, millega tegelemisest igaüks siin foorumis ilmselt lahti tahaks saada. Saaks keskenduda bling-blingile või tuunimisele või tehnilisele täiusele või muusikakeskusele või ükstaspuha millele muule.

Pealegi ei ole Mini lühikese teljevahe tõttu libedal eriti mugav sõiduvahend.
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 19 Dets 2007, 08:55

Mõnes mõttes on muidugi õige, aga ma elan sellises toredas kohas eestimaal mis soola pole peaegu näindki ja sellega väga probleeme tulla ei tohiks. Tegelt on mul ka ametiauto mida mul korra kuus pole ja selleks ajaks on mul lihtsalt tööle vuramiseks mingit liikurit vaja ja selleks ma arvan minit ideaalselt sobivat. Lund ja selle tõrjet on meil reaalselt jaanuar ja veebruar, seega ei tohiks hullu olla:)
Aa muide mis te arvate bixenoonidest vaatasin, et kui tellida saab eesti rahas komplekti kätte kuskil kahe toinaga, minuarvates võib päris edev olla?

Manev
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 19 Dets 2007, 09:21

Aa veel üks huvitav tähelepanek. Läksin mina oma nn küla autopoodi ja kukkusin minil kõiksugu juppe pärima ja oma üllatuseks oli kõik minule vajalik olemas, mul vaja nimelt esi põlle ja stanget ja kojameeste alust plekki ja survelaagrit, kõik toodi "letile". Ma olen siinset foorumit lugedes aru saanud, et ega eestist midagi saada pole? Esitasin sama küsimuse ka poe omanikule, see vaid naeris ja ütles, et ei viitsita otsida.... See pani küll mõtlema.

Vot selline tähelepanek siis.

Manev
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 19 Dets 2007, 09:36

Tahaks ka teada kus selline külapood asub :?:
Soojendan siin mõtet ikka ukseplekid ka ära vahetada aga neid vist peab ikka Värvalist küsima.
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 19 Dets 2007, 10:04

Ei pea neid ukse plekke värvalist küsima;) Vaatasin needki olemas, ma läen jälle homme õntsa näoga sinna poodi ja võin sulle uksepleki hinna küsida. Aa see "külapood" asub Raplas.
Seega reedel ütlen sulle mis hinnaga pleki kätte saab, kui huvi on?

Manev
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 19 Dets 2007, 10:28

Huvi on! Oleksin tänulik! 8)
Aga tegemist siis 92 aasta isendiga, mitte selline millal ukshinged väljapoole käivad nagu Henry juba varem kuskil teemas selgitas.
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 21 Dets 2007, 08:52

Tere tere jälle!

See, et ukse plek maksab 1150.-.
Tahtsin küsida ka seda, et mis moodi te vahetate katkist pirni ees? Proovisin läheneda porikoopa kudu, kuid ei miskit järelikult vist ikka eestpoolt jah?
Ja eile käisid mul külas ka päkapikud ja tõid saksamaalt talvepapud ära, täitsa kiiresti käis, alla nädala.

Manev
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 21 Dets 2007, 13:40

ikka lambi element tuleb maha võtta. võru ara ja kolm kruvi lahti ongi käes.

uksepleki kohta nii palju et minitronis on 1000eek ja kui mina värvalist tellisin siis olid seal odavamad. muidugi muidugi on asju mida saab siit odavamalt asju mida saab sealt odavamalt või kolmandat kohast. võiks teha teema hinnavõrdlus kes kust mida ostab ja palju maksab siis saab ju lõpuks optimaalsema hinna kujunduse kätte ja iga üks saab teada mida kust tasub osta.

eino :roll:
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 02 Jaan 2008, 14:50

Hääd uut siis ka minu poolt!

Eraldi teemat ei hakaks tegema, seega rahuldaks siin siis oma uudishimu. Minidel on olemas ka sellised kiftid korvistme moodi asjad. Kas meie ringkonnas siin on kellelgi selliseid v omab mõni nendega kogemusi? Oleksin jube huvitatud sellistest, ei julge lootagi et keegi neid müüa tahab, seega pärin siis kogemuste kohta;)

Manev
siil

Postitus Postitas siil » 02 Jaan 2008, 19:15

Kusjuures ma kah mõtlesin sellele. Nägin saadet, kus Golfimehed võistlesid säästlikuima sõidu peale ja kergendasid maksimaalselt masinaid - korvistmetega kadus 60 kg, mis nt 700 kilose Mini juures oleks täitsa arvestatav... ;)
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

taburett

Postitus Postitas Octavianus » 03 Jaan 2008, 09:17

teiseks on standardis osadel Minidel (minulgi) sellised taburetid millel pole mingit pidamist, kui just pükstele liivapaberi või takjapaela alla ei kleebi.
nii et vähegi kiiremas kurvis oled kas vastu akent või kaardilugeja süles.
nii et ootan ka huviga kogemusi...
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 03 Jaan 2008, 11:00

Jajah, ise olen huvitatud ka selle pidamise seisukohalt (tegelt on mul originaalis juba külgtoed üsna head, aga....) teiseks huvitab mind ka raskuskeskme allapoole viimine nagu piltidelt on näha siis istutakse sisuliselt põranda peal. Kolmandaks on ka see, et kui tahatki kellegi veel taha peale võtta siis korvistmete seljatoed on ikka päris kitsad ja kahed põlved peaksid esiistmete vahele ära mahtuma küll, praegused istmed on täpselt nii laia, et nende vahele mahub ainult ühe taga reisja põlv, teisel vennal on taga üsna ebamugav. Nüüd lähen vist natuke liiale aga mis arvate kui paneks ka taha kaks korvistet selle pingi asemel, hoiab kokku nii ruumi kaalu ja samas peaks kõigil mugav olema ;)

Manev
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 03 Jaan 2008, 11:35

Eks see on maitse asi aga mina isiklikult eelistan seda väikest putukat hoida võimalikult originaalilähedasena.Kuidagi ei kipu käsi seda omapärast isendit tuunima.Tegemist on ju klassikalise minigi :lol: Sry kui kellegi tundeid riivasin.No offence!
Vasta