NB! üks hea keretööde tegija! ! TEGELIKULT MITTE !

Vasta
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

NB! üks hea keretööde tegija! ! TEGELIKULT MITTE !

Postitus Postitas usku » 26 Juun 2007, 23:22

Tere!

tegin väärt leiu lõunaosariikidest. Seal tegutseb üks väga asjalik keretööde tegija, kelle käes minu Allegro kere tegemisel on. mees on põhjalik ja kiire. eelmise keevitaja poolt perse keeratud kere on ta nüüdseks haljaks ja peaaegu täiesti korda teinud. leppisime kokku kahe nädala peale ja praeguse seisuga lähen laupäeval happekrundi ja tavakrundiga sinna, et need kerele selga lasta. ja siis saab ta pahteldama hakata, milleks vajab veel ühte nädalat. seega mees teeb kiiresti ja ülima põhjalikkusega, mida võin omalt poolt kinnitada. kui mu kere valmis ja päevavalgel, ja ka enne happekrunti, teen tast pilte ja mehe kvaliteedist.

igatahes otsib mees omale järgmist projekti ning ta oli ka minist väga huvitatud. arvan, et paremat võimalust mitte kellelgi ei tule oma kere korda teha. tuleb ainult kere asjadest puhtaks võtta ning ma toimetan selle sinna. tema teeb siis liivapritsiga puhastuse, kõik vajalikud keevitused (ligi 25 a on keevitanud), lõikab/väänab ja teeb mida iganes sellise asjaga nagu plekk. pärast siis happekrunt, tavakrunt, pahtel. KOGU auto (salong, mootoriruum, põhi, pagass, lagi, väljast) töötlemise hind on 20 000 krooni ning aega kulub sõltuvalt tööde mahust u 3 nädalat. ta teeb ainult suvel - talvel muud tööd ja pole ka kohta. seega mingi kahe nädala pärast peaks kere talle sinna viima.

andke teada mulle, otsesuhtlema teid esialgu ei lase - alles siis kui kere seal (st omanik tuleb minuga sinna kaasa) :) omad põhjused selleks ja kui ei sobi, siis pole midagi teha. vaheltkasu ei võta.

terv
U.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 03 Juul 2007, 12:23

Kõlab nagu just see, mida vaja. Aga kindlasti mitte sel suvel - sõita vaja ju.
Viimati muutis mikk, 15 Jaan 2008, 15:02, muudetud 1 kord kokku.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 14 Jaan 2008, 10:24

Tõstaks teema taaskord valguse kätte.Eeldan, et pahteldamine ja värvimine ikka tehakse sisetingimustes? Kui nii on siis kaaluks ehk isegi varianti pahteldus ja värvkate lasta peale panna seal.On teema veel aktuaalne :?:
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 14 Jaan 2008, 23:24

Janno kirjutas:Tõstaks teema taaskord valguse kätte.Eeldan, et pahteldamine ja värvimine ikka tehakse sisetingimustes? Kui nii on siis kaaluks ehk isegi varianti pahteldus ja värvkate lasta peale panna seal.On teema veel aktuaalne :?:
ˇ

teate, ma võiks sellest kõigest raamatu kirjutada, aga ei olnud nad nii head midagi. Mulle tundus, et kõik on ok, aga lõppkokkuvõttes kui värvijate juurde viisin, siis on ikka üks paras kaka kokku keeratud. kõik see õigem on teha ise, aga kui selleks pole aega, siis viia mõnda firmasse. maksad küll rohkem, aga kokkuvõttes tuleb see odavam. nii et ärge otsige enam neid nurgataguseid ja "häid remondimehi" ... olge head, hoolige oma rahakotist ja autost ning viige kuhugi firmasse.

ja see teema kustutage ära. tahtsin seda juba varem teha, aga enam mul neid õigusi siin alateemas ei ole!

U.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 15 Jaan 2008, 01:25

Mõtlesin , et ei hakka kustutama vaid jätan hoopis ettevaatuseks!

Võib.olla keegi just komistab nende meeste otsa ja siis saab siit lugeda , et ei ole nad nii head midagi !

Kristjan
Vasta