Kapott

Õpetused kuidas teha peedist pesumasinale trumlit!
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 02 Okt 2008, 12:20

Kallis kuidagi. Kas see 4k sisaldab ka kohale toomist? Mina olen leidnud 2,5k terve nina, miinuseks muidugi see, et ta on ühes tükis ja kapote eraldi lahti ei käi, aga kui teha flipfront siis erilist vahet pole. kahes osas lahti käiv(nina ja kapote eraldi) maksis mingi 3k kopikatega. Minu info on praegu ilma kohale toomiseta. Kui oleks veel sellele pretendeerijaid siis ma saaks sebida ka kohale veo, tõenäoliselt odavamalt kui kullerfirma, aga see viimane info on sama tõenäoline kui ta seda pole, ehk fifti/siksti nagu matti ütleb;)
Otsin juppe Iž-350 194...a, 521 7344
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 02 Okt 2008, 12:40

Tohoh... ei noh ega ma hindu väga ei teadnud :) Kui odavamalt saad siis muidugi ! Ei see 200£ oli seal ilma transpordita.

Kust sa selle 3000.- variandi leitsid?
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 02 Okt 2008, 14:57

Njaa, lähtudes minu lähenemisnurgast minile, olen leidnud väga pädeva poe just minule sobivate jupidega tegelemas, milleks on: www.16vminishop.co.uk
Nende pakutavst kraamist mina pole veel odavamaid leidnud, aga kahjuks poolraami eest virutatakse siiski kirves selga;(

Jaan
Otsin juppe Iž-350 194...a, 521 7344
Kasutaja avatar
tito santuario
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:53

Postitus Postitas tito santuario » 10 Okt 2008, 09:43

Jaan kirjutas:Njaa, lähtudes minu lähenemisnurgast minile, olen leidnud väga pädeva poe just minule sobivate jupidega tegelemas, milleks on: www.16vminishop.co.uk
Nende pakutavst kraamist mina pole veel odavamaid leidnud, aga kahjuks poolraami eest virutatakse siiski kirves selga;(

Jaan
UUH MA OLEN PAHVIKS LÖÖDUD!

Kui keegi tellima hakkab siis mina oleks ka käpp 130 naela eest olen nõus ostma kui vaid transport mõistlik tuleks ( kunagi tahtsin saarelt õli tellida :) Mini portson õli maksis 20 naela mis polegi teab mis kallis hind aga siia saatmine maksis 80 niisiis oleks tulnud Mini õlivahetus tsirka 2500.- )
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 13 Okt 2008, 16:17

Näed siis, käisin varjandi välja, et võibolla saaks ka transpordi ja näe saingi, aga maksma läeb see 5k ühe plastik nina pealt. Ma ei ole küll ennem miskit säärast inglaste maalt tellind, aga see 5k on ikka suur raha. Kas kellegil mõlgub meelen äkitse midagi odavamat v teab välja pakkuda alternatiive???
Tellides selle sama nina kullerfirmast TNT oli ühe detaili toomine 20k ja kolmele 40k ja kopikaid, TÄIESTI PE...ES mis hinnad!
Tahaks ikka saada seda plastikus jama oma minile....
Ei jäändki muud üle kui haarata esimesest õlekõrrest ja helistada sõbrale, kes tegeleb just seda moodi asjade ehitamisega ja sai välja pakutud varjant, et kui see sabloon teha näiteks viie mini peale, et mis see hind siis ühe nina puhul tuleks. Leppisimegi kokku, et nädalavahetusel vaatab selle asja üle ja ta arvutaks enamvähem selle maksumuse kokku. Järgmiseks nädalalk oleks siis jälle uudiseid selle kohta.
Aga vahepeal teeks väikse loenduse, et kui palju oleks praegu selle vidinakese peale (kogu nina siis) huvilisi, siis saab juba reaalselt vaadata kui palju see läheks.
Otsin juppe Iž-350 194...a, 521 7344
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 13 Okt 2008, 18:00

Mina ei ole küll ninast huvitatud aga Inglismaalt juppe oleks vaja küll !

Peaks ikka mingi kambaga ise selle sõidu ette võtma, kui kellegil ford transit võtta oleks. Siis lööks pärast sõidukulud kõigi soovijate peale laiali.
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas 90Deville » 13 Okt 2008, 20:23

Mina ei tea, kes inglismannide maalt odavalt asju ära tooks, küll aga tean rootsis kohta kus selline flipfrondiga mini müüa on.

http://www.blocket.se/vi/18314419.htm?ca=11_s



Käisin seda isegi vaatamas, enne kui saksa oma minile järgi pörutasin, ära annab ta selle 7k sekiga. Väga vinged 10" valukad on all, esiots käib tervenisti küljest ära. Veel oli tal see tagaakna peale istuv ribidega tuuning vidin olemas. Mootor koos kastiga on u 10a tagasi maha vöetud ja seisab garaazis tal. Mootor oli vist 1100 kuupi, 2 karpaga. Sisu on autol olematu.
Asub pmtselt Stockholmis.
Äkki kellelgi tervet autot varuosadeks vaja vöi nii....
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 13 Okt 2008, 21:46

Kristjan kirjutas:Mina ei ole küll ninast huvitatud aga Inglismaalt juppe oleks vaja küll !

Peaks ikka mingi kambaga ise selle sõidu ette võtma, kui kellegil ford transit võtta oleks. Siis lööks pärast sõidukulud kõigi soovijate peale laiali.

Sisuliselt võiksin ma töölt bussi võtta ja ühe käigu sinna ära teha aga nagu ma aru saanud olen on probleem rohkem tellijate leidmisega piisavas koguses. Pole ju mõtet sõita maha selline maa ja kulutada hulga kütust tuues mõned kummipuksid jne. Sain aru et Uku jättis ka oma septembikuise käigu sinna just sellel põhjusel ära.
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 05 Nov 2008, 15:26

Nii, nüüd on asjad siis seal maal, et küsiks konkreetselt ära, et kas tahab endale keegi plastik nina v mitte?
Sellise ühes tükkis, kapote ja tiivad koos.
Homme õhtul telliks nina ära, aga värk on selles, et nina on nii mahukas, et sama saatekuluga saaks veel teise nina ka, ehk siis nad pakiks ühte pakki kaks nina. Ütlen veel, et saatekulu on 125naela/2750eeku ja nina ise 98nael/2156eeku, seega kokku 4906 eeku üksi tellides.
Mõte olekski selles siis, et saatekulu saaks kaheks jagada- 1375 eeku per kärs, seega langeks kogu nina hind 3531 eeguni, säästu tervelt 1375 eeku. Peaks ahvatlev pakkumine olema küll minuarust, või mis?


Tänan tähelepanu eest!
Otsin juppe Iž-350 194...a, 521 7344
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 06 Nov 2008, 08:42

Olete ikka mehed;) Titod ja muud asjapulgd, huvi läind jah?
Otsin juppe Iž-350 194...a, 521 7344
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Postitus Postitas Jaan » 06 Nov 2008, 17:56

Nii viimane võimalus, homme omiku hakkan asja ajama selles suunas, et seda plastiknina Eesti poole saada.
Otsin juppe Iž-350 194...a, 521 7344
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 06 Nov 2008, 19:59

Mehis kirjutas:Pole ju mõtet sõita maha selline maa ja kulutada hulga kütust tuues mõned kummipuksid jne. Sain aru et Uku jättis ka oma septembikuise käigu sinna just sellel põhjusel ära.
jep, esialgu nii tõsine huvi vajus kuidagi ära ja 2-3 inimese pärast ei ole mõtet minna - kütuse kulu edasi-tagasi tuleb ikkagi ca 13 000 krooni, mis on arvestatav transakulu. Ja seepärast tegelikult vaatangi rohkem seda varianti, et üks ots tagasi tulla ainult :P praegu üks netituttav müüb oma näitusekorras 1,8 automaat Allegrot (vanden plas), millel kärukonks taga :P :) ;)
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 07 Nov 2008, 09:52

Eks selle minikultuuriga ongi nii et kui ilmad päikesepaistelised siis on ka paljude siin olijate mõtted oma pisikese üle palju suuremad, muutuvad ilmad talvisemaks - paljude miniomanike suksud rändavad talvekorterisse ja uuesti hakatakse auto poole vaatama alles kevadel. Kuigi peaks olema just risti vastupidi: talvel putitad, et suvel täiega nautida.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 07 Nov 2008, 12:00

Või putitad koguaeg .... ja naudid täiega :D !!
Kasutaja avatar
tito santuario
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:53

Postitus Postitas tito santuario » 29 Jaan 2009, 16:13

Jaan kirjutas:Olete ikka mehed;) Titod ja muud asjapulgd, huvi läind jah?
Ma vist olen nüüd küll jah tühikargaja staatuses, aga küsiks kas plastnina käes? Palun vabandust ,et niimoodi käitusin. Aga praegu rahaliselt haigemaja käes :evil: Pole mitte lõhki laenanud ,vaid tööl on rahakraanid kinni keeratud ,samas töö koormus ja pinge tõusnud. Auto müügi võlud :cry:
Aga ära ma selle pulli teen, vahet pole kas see aasta või järgmine, või kunagi kaugemas tulevikus. "Arminägu " filmis olid sellised kuldsed sõnad :"mul on siin elus 2 asja, mu sõna ja munad " :twisted:
Vasta