IMM 2009 UK Birmingham (50th anniversary of Mini)

Vasta
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

IMM 2009 UK Birmingham (50th anniversary of Mini)

Postitus Postitas Octavianus » 24 Sept 2007, 13:36

toimub 7-8-9. august 2009 Birminghamis (UK).

täitsa paras aeg on hakata planeerima IMM-ile minekut :) vähemalt Miniga Eestist, lennukiga huvilised muidugi võivad jätta viimasele hetkele. Kes on teoorias huvitatud?
Less is More. Mini is Great.
siil

Postitus Postitas siil » 24 Sept 2007, 17:33

Nuh, kui mina oma Miini esmaliikumisse saan, siis olen kindlasti huvitatud. Lihtsalt väga kindlalt ei tea ju ette, milliseks (edit) ÜLEjärgmine aasta kujuneb. Aga kui vähegi võimalik, siis hoiaksin seda oma plaanides küll :)
Viimati muutis siil, 30 Sept 2007, 14:45, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 25 Sept 2007, 15:12

siil kirjutas:Nuh, kui mina oma Miini esmaliikumisse saan, siis olen kindlasti huvitatud. Lihtsalt väga kindlalt ei tea ju ette, milliseks järgmine aasta kujuneb.
Jutt käib siis ülejärgmisest aastast?
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 25 Sept 2007, 16:26

nojah, suvel rauta rege jne.
usun et nii mõnelgi on oma auto korda ja ilusamaks saamiseks vaja aega, alla 2 aasta on täitsa paras aeg projektiks.
ja kui tahaks asja suuremalt ette võtta, sis võiks leida mingi kaubiku mis kaasa tuleb ja tagasiteel kuhja juppe ja miks mitte paar mootorit UK-st peale võtab jne jne.
Less is More. Mini is Great.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 25 Sept 2007, 21:04

:D Kaubiku/saateauto mõte ei ole uus. Rakendavad seda paljud. Poolakatel oli neid näiteks kohe mitu. Meie delegatsiooni (eesti-läti-vene) saatis vaevalt paari aasta vanune MB. Aga UK-s tuleks kindlasti rohkem aega veeta kui vaid ürituse aeg. Ja külastada selle pikema puhkuse jooksul ka sealseid kohalikke autolammutusi. Neist on üsna mitmed spetsialiseerunud ka meid huvitavale automargile. Ja sealt saab kindlasti odavamalt ja suurema valiku kui õllesummeri masti ürituselt (kus õlle eest küsitakse liiga palju ja valik on "kõigile midagi").

Aga samune eelregistreerumine meenutab mulle, et Roskildesse registreerus esialgu 13 (loe: kolmteist) ekipaaži (!?). Teisalt ei taha ma ka olla see vana kuivik, kes kõigi optimismi alla kisub. Ehk siis plaani peaks ikka pidama.
Näiteks utsitan teid sellega, et laat oli isegi Taanis väga asjalik. Vähe kaupmehi aga ikkagi asjalik. Ja Mini sünnitalus toimuv laat on raudselt kordi suurem ja isegi iseseisva üritusena igatahes külastamist väärt. Ilma naljata. Rahakott peab küll puuga seljas olema aga vähegi suuremate asjade ja hulga puhul parem kui netikaubamajas ostlemine (odavam ehk mitte aga mine tea - postikulud UK-Eesti on üsna jõhkrad).
Ja muidugi vahetu suhtlemine meestega, kellel on juba üheksas Mini. Või kellel on siiani alles oma esimene auto - Mini tootmisaastaga 1972 näiteks. Ehk siis kogemusi ei asenda ükski kataloog või comprehensive manual.
Minge kindlasti kui vähegi tahtmist-võimalust on!

Enese tegemisi ei oska küll kaks aastat ette näha.
Kasutaja avatar
Ülari
Postitusi: 155
Liitunud: 01 Okt 2008, 18:15
Asukoht: tallinn

teema

Postitus Postitas Ülari » 02 Okt 2008, 20:46

mina olen küll tulija. kuigi ma alles ostsin mini aga tahan kindlasti suvel miniga reisida.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 28 Aug 2009, 15:15

Möned pildid sellelt ürituselt.
http://www.miniworld.co.uk/gallery/v/ph ... andMini50/
http://www.flickr.com/groups/happybirthdaymini/pool/
Arizona Mini owners
Wheeler Dealers meet the MINI United Bloggers at the IMM 2009 in Birmingham (02:20)
IMM Mini 50th 2009 Part 1 (09:19)
IMM Mini 50th 2009 Part 2 (09:00)
IMM Mini 50th 2009 Part 3 (09:57)
IMM Mini 50th 2009 Part 4 (09:56)
IMM Mini 50th 2009 Part 5 (05:04)
Möned pildid lingitelt antud lehtetelt.
This is a custom Mini designed by David Bowie. Apparently, Ziggy Stardust is a big fan of chrome.
Pilt
This is not a photo shop trick. This guy is actually balancing a Mini on his head!
Pilt

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Veidi OT: Pilt Jaapani Minide kokku tulekult. :)
Pilt
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 07 Nov 2009, 14:37

No nii teada on, kus järgmine IMM toimub.
www.miniworld.co.uk
Thursday 5th November 2009
The International Mini Meeting 2010 will be held in Germany by the Fan Club Mini Bavaria, and they have a new website online now. Building up to the four day event next year, the site will become a great resource for the latest IMM news and plans.

After the success of the IMM 2009 in Cofton Park, Longbridge, it would be great to see a record number of UK Mini owners making their way over to Germany for the big event, from 21-24 May (the weekend after the London to Brighton Mini Run).

To view the website, click the following links:
http://imm2010.de/
http://www.internationalminimeeting.freeforums.org/

Ja 10th - 13th June 2011 in St Stephan in the Swiss Alps, organised by Berner Mini Club http://www.bernerminiclub.ch/
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Vasta