veedame aega koos United Motorsiga

Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

veedame aega koos United Motorsiga

Postitus Postitas usku » 02 Apr 2009, 14:38

Tsau!

tehti mulle selline pakkumine United Motorsi poolt, et kutsutakse kõiki Miniklubilisi sellisele üritusele, kus Eedo Raide räägib nippe ja vigureid ja annab õpetust, misjärel sõidetakse uute Minidega maanteed ning külastatakse Tabasalu kardirada. Üritus võiks toimuda nädalal 20.04 - 26.04 ning meie valik on, kas tahame seda teha õhtupoolikul pärast tööpäeva või laupäeval 25.04. Ise arvasin, et laupäev oleks põnevam, sest siis saaks ka kaugemalt tulijad osaleda. Toimub siis nii, et United Motors paneb välja posu uusi Minisid, millega me siis sõita saame ja millega nippe õpetatakse.

United Motors soovib tihendada koostööd uute ja vanade Minide vahel ning juhul kui Eesti Miniklubi saaks ühendama ka uuemaid Minisid, on nad väga abivalmid ja rõõmsa meelega nõus meie klubi ka toetama.

kuna siin ollakse väga sõjakad uute minide aadressil, siis ütlen kohe ära, et kui te ei ole valmis uusi minisid vastu võtma, ei ole mõtet ka UM narrida ja mina kui meie kontakt selles küsimuses, ei lase nende poolt pakutud üritusel toimuda, kui siin midagi ei muutu.

miks ma üldse selle pakkumise siia panin on see, et ma isiklikult ei ole kunagi näinud mingeid probleeme, miks ei võiks ka uusi minisid klubisse lülitada ja leian ühtlasi, et eriti kui me nüüd veel ka MTÜ vormi saamas oleme, võiks avada klubi ka uutele Minidele.

See on win-win olukord, sest United Motors on alati nende poolt esindatavate markide klubilist tegevust edendanud ning see kehtib ka meie puhul. Nimelt osutab UM rohkelt toetust juba praegugi 02.05 toimuva kokkutuleku õnnestumiseks ning UM on valmis toetama ka Miniklubi lipu loomist.

Seega, minu ettepanek on olla tolerantsem ning tekitada foorumisse omaette nurgake ka uuele Minile. Kui te selleks valmis olete, ei pane mina kätt ette ka UM poolsetele põnevatele pakkumistele. vastupidisel juhul ei lase ma ka UM narrida ja kui me uut Mini klubisse vastu ei võta, ei toimu ka midagi ülalmainitutest.

avaldage arvamust:
1) uued minid miniklubis?
2) millal ja kas õppida sõidunippe ja proovida uusi minisid

terv
Uku
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas 90Deville » 02 Apr 2009, 15:33

Julgen siinkohal avaldada oma sügavalt isiklikku arvamust, niiet ärge siin solvuma hakake.

Minu arust on uus Mini siiski Mini, mulle isiklikult meeldib ta väga ehkki ma kunagi ühegiga söitnud veel ei ole. Kuid selge on see et ta omab neid iseloomulikke jooni mis auto inimesele meelde jätavad, ja näeb ka hea välja.
Teda ei ole ka nii palju et parklas peaks signapuldiga enda oma otsimas käima.
Sellest halvustamisest ei saa ma aru, kas see et on tehtud uus mudel millega saab keevitamise ja putitamise asemel rohkem söita teeb tast mötetu auto?
Ma arvan et tegu on tänapäevamöistes klassikalise autoga.

Vastuseks siis:
1) vöiks olla ka uutel minidel klubi
2) minu puhul pole vahet mis kuupäeval seda teha,söita tahaks küll!

Päikest,
Indrek
Kasutaja avatar
Argo
Postitusi: 439
Liitunud: 23 Okt 2006, 08:57
Asukoht: Tallinna tänavad

Postitus Postitas Argo » 02 Apr 2009, 15:47

Võtaks ka heameelega sellest üritusest osa. Esimene põlvkond oli täitsa ok, kuniks sõidetud isendil sidur otsad andis :) pärast uut sõidab endiselt hästi :) Näeks siis teist põlvkonda ka lähemalt.
Minul ei ole uutele eraldi rubriigi loomise vastu küll midagi :)
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 02 Apr 2009, 17:01

Automüüjatel on häda käes ja nüüd poetakse kasvõi nahast välja, et kuidagi oma firmat promoda :lol:

Kui olen Tartu United Motorsist aegade jooksul püüdnud midagi ( infot, varuosasid, katalooge ) küsida on mind vähemalt kolmel korral rohkem või vähem viisakalt uksetaha saadetud. Vihjates, et nemad romudega ei tegele.

Loomulikult igaühe enda otsustada aga mina vahelduseks loobun igasugu ühinemismõttestki BMW-ga...

Samas ei ole paha mõte teha vahel ühekordseid ühisüritusi mistahes teise autoklubiga.....Audi, Lada, Suzuki, Muhuklubi jne.:)
MinuMini
Postitusi: 125
Liitunud: 06 Mär 2008, 10:19
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas MinuMini » 02 Apr 2009, 17:14

Harri päris nii eemaletõukav ei tasuks ka ju olla, ega minagi eriti neist Uutest minidest välja ei teinud, kuid samas nad ei häirinud mind, kuid hiljuti kui tuli vist TM`is artikkel kabrio mini kohta, hakkas see mind huvitama ning seega oleksin isegi huviline ja samas pooldaja minid liigitada vähemasti ühe lehe alla. See ei tähenda ju, et vana mini ära kaob vms vaid pigem näitab inimeste tolerantsust ja ajaga kaasaminevusvalmidust. :D kõike paremat ka meie poolt. (PS! Uku kuna sa mini õule veeretad, oleks nagu aeg juba :) )
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 02 Apr 2009, 18:40

Klaarika, ma kristjani oma luuran juba. ülehomme istume maha kristjaniga :)

aga mis puudutab UM'i, siis nad on valmis toetama meie klubi ja 02.05 üritust palju suuremas mahus, kui me neile eales vastu saame pakkuda.

ja ma kaalun omale ka uue mini ostmist

ja uus Mini on kah inglise auto. BMW on omanik

Kui me ei võta neid klubisse vastu, siis ei lase mina neil meid ka toetada. tõsiselt toredad inimesed on seal koos. Ja midagi mainiti ka juppide hankimise teemast - ses osas tuleb veel jätkata natuke läbirääkimisi.

U.
Kasutaja avatar
tomaza
Postitusi: 29
Liitunud: 22 Juul 2008, 09:02
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas tomaza » 02 Apr 2009, 19:45

Sõita tahaks küll ja targematelt õppida.
Minugipoolest võiks olla uuele Minile oma koht klubis , tegelt ta ju peris pull auto ...CooperS.. vähemalt . Bmw on mulle alati meeldinud,ja kui Mini bmw meeldima hakkab siis vahetan avatari ka välja :D
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 02 Apr 2009, 22:29

Minule ei meeldi ! Ausõna kohe üldse ei meeldi.

Eedo Raide on väga-väga tore mees, väikest viisi perekonnatuttav ja kindlasit on tegemist väga toreda üritusega. Aga nõmedaks muudab selle juba see, et nad nii öelda midagi vastu tahavad. Ma võin ise ka kõigile sõidukoolituse teha :D timmiga endal enne käsipidurid ära !
Kes see loll ikka uue MINIga kihtuada tahab , ta jääb ju vanakesele nii hirmsasti alla.....


Mõelgem :

vaadake nüüd seda pilti ja kujutage , et seal vahepeal oleks 8 MINIt või pigem 20 MINIt. Kõik me ju teame , et neid on oluliselt rohkem.

Pilt

Ühel hetkel ei oleksi meie "vanakesi" ühendavast klubist midagi järel , sest uued buuumerid võtaks üle.

Tegelikult ka ! Kindlasti võtaks, neid tuleb ju iga päev tehasest juurde ka.

Mina olen kategooriliselt vastu ! Pidage mind vanamoodsaks ja nõmedaks aga mulle ei meeldi !

Ja no mis toetust meil ikka vaja on !? Äi saa mina aru !? Oleme siiani oma Foorumi eest ise makstud saanud saame ka tulevikus.

Seda lippu pole meil ju ka just hädapärast vaja. Ja mis ta ikka siis nii palju maksab... :)
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 02 Apr 2009, 22:36

Ja antud hetkel ei hakanud ma veel absoluutselt rääkima sellest kuidas uus MINI ei kanna enam ühtegi neist väärtustest mida kandis vana ( ökonoomne, kõigile , odav, innovaatlinine/revolutsiooniline, jne)

Ja kuidas on tehtud üks suhteliselt mõttetu suurväike auto millel puudub praktilisus ja mis ei kopenseeri selle puudumist ka mitte millegi muuga.

Et sellest ma veel ei hakka rääkima.... eksole...
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 03 Apr 2009, 01:03

Kui siin juba "multikultuursust" viljelema hakata siis leiab veel sõidukeid mille marginimetusse on mini sisse kirjutatud. Mul on üks Mini Metro, joodikust naabril on "sääreväristaja" Delta Mini......sõbrannal on miniseelik ja külmikus on miniviiner......:-)

Kindlasti tuleb teatada Audi klubile, et nad peaksid omavahel ühinema Volkswageni, Seati ja Skodaga, sest firma omanikering on ju sama......Või umbes nii....

Eks igale oma.....

Ja kes sinisilmselt loodab, et United Motors hakkab meie varuosade probleemi lahendama siis soovitan lugeda enne läbi alltoodud lingilt avanev artikkel koos kommentaaridega...

http://www.tarbija24.ee/?id=101779
Kasutaja avatar
archi
Postitusi: 68
Liitunud: 05 Apr 2006, 08:19
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas archi » 03 Apr 2009, 08:54

Mina olen ka selle BMW -ga ühinemise vastu, kuna nad ei toeta MINI-sid varuosade, info jms. Nad ostsid Mini nime ära ja vanadest Minidest ei taha nad kuuldagi, ma olen samuti nagu ka Harri küsinud abi UM-ist ja mind on p..se viisakalt saadetud, siis hetkel teeks ka ise seda :)

Kuigi isklikult mulle meeldib ka uus BMW-Mini aga vana on armsam ja on MINI.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 03 Apr 2009, 09:27

Mul pole uute Minide vastu midagi, aga kasutades Jeremy sönu: "Auto on ilus, aga miks nad pidid selle nii suure tegema."
Kuigi uus on ka hea, aga siiski ei sa temast Legendi nagu Klassikalisest Minist sai.

klassikaline mini vs New Mini (2:28 )
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 03 Apr 2009, 10:10

Harva kui ma sõna võtan, aga seekord ütlen oma arvamuse, et mina olen ka ürituse vastu, sest peale Mini nime pole meil ju mitte midagi ühist!!!! Olen minagi käinud neilt varuosa küsimas või oma kurikuulsat diagnostikat küsimas, aga mindki on viisakalt ukse taha saadetud. Et siis firma seisukohalt vaadates pole mul vahet, kas kutsub meid sõitma Lada esindus või UM.. Klubi võib ju sellest kasu saada, aga mul üksikindiviidina pole neist küll sooja ega külma. Vähemalt seda sa võiksid neile mainida.
Ehk teisisõnu öeldes, kui aega on, siis pole vahet kes sind lõbustab..
Uute Minide vastu klubis pole mul aga midagi. Arvatavasti on nende juhid täitsa toredad inimesed :-)
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 03 Apr 2009, 10:29

Märkus: UM ei taha meilt midagi vastu, see on mu enda pidur ja soov neile suure abi eest midagi vastu pakkuda ja kui me neid ei aita, siis see jääb ka peale. See, mis enne on olnud, ei olegi nii oluline, inimesed muutuvad, poliitikad muutuvad ja tulevadki uued ajad.

MINA olin see, kes nende poole abipalves pöördus ning mind võeti seal VÄGA hästi vastu. Nad on juba praeguseks pakkunud meile rohkem abi, kui me neile eales vastu suudame pakkuda. Pigem ongi põhjus see, et keegi pole varem sinna niimoodi pöördunud ja asju sisuliselt arutanud. tühjast kohast ja ise ei teki mitte midagi ja mingeid suhteid. Iga asi saab toimuda vaid koostöö vormis ja kui me ainult võtta tahame ja pidevalt midagi nõuame, siis ei saagi seda koostööd toimuma. Koostöö ei saagi välja näha muusugune, kui et ainult nemad toetavad meid, sest meie klubil ei ole suurt midagi peale nende üritustel osalemise vastu pakkuda.

Tahan öelda seda, et UM ongi valmis seda koostööd arutama ja arendama ja nagu mainitud, siis oli juttu isegi varuosade ja hoolduse arendamisest. Nad ei ole tegelenud klassikalise miniga ja seepärast on ka ulme neilt seda kõike nõuda (varuosi, diagnosti), kuid tänane seis on selline, et nad on valmis seda kõike tegema ja ennast arendama ka klassikalise mini suunas.

ise räägite, et uuel Minil ja vanal Minil ei ole mitte midagi ühist. mida kuradit te sinna UM-i siis üldse ronisite? Miks peaks Audi esindus tegema Ladale diagnostikat?

Uus Mini pole öko? uus Mini One võtab iga kell vähem kütet, kui ükski klassikaline mini. Diislist rääkimata, mis maanteel 3,5 sajale võtab.

äh, mis ma jauran sellega üldse...
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 03 Apr 2009, 10:34

Avaldaks ka arvamust. Olen Rannoga nõus,et peale nime ei ole meil tõesti midagi ühist. Eks tänavapildis silma jäävad nad küll aga see on ka kõik. Emotsiooni nagu ei teki. Võibolla on see ka klassikalise Mini-omaniku sündroom. Oma tuttavatele teen alati märkuse (kui kuulen neid ütlemas-näe Mini!), et see EI OLE MINI! :lol:
Arvan, et ega meil seda toetust nii hädasti vaja ei ole. Saan aru,et see oleks mingi rahaline summa. Milleks meil on hädasti raha vaja?Lipu jaoks?Vist mitte. Ei esine ju me eriti kuskil näitustel, messidel ega kiirendusvõistlustel. Ja kui juba meie Minid seal väljas on siis ei panda seda lippu tähelegi. Seda rohkem Calibraomanikele vaja :) (no offence!)
Oleks küll tore veeta laupäevaks kardirajal ja pöörata rooli masinal, millega pole varem sõitnud aga siiski ei tähenda veel, et meeleldi BMW`d kampa võtaksin. Meil ei teki ju ühist keelt? Pole ühiseid teemasid peale kokkusaamise? Kokku saada võib aga tõesti ükskõik kellega. Nemad ei tea meile nõu anda ja nende masina kogemustega pole meil midagi peale hakata.
Seega mina ei torma käsi püsti ideed toetama. Vana Mini on MINI, uus Mini on reklaamitrikk :lol:
Cooper Sport
Vasta