veedame aega koos United Motorsiga

Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 03 Apr 2009, 10:41

Vot just ! Väga hästi öeldud, et meil ei teki ühiseid teemasid.
Päris piinlikuks võivad need ümber lõkke istumised muutuda......
miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 03 Apr 2009, 11:49

Ma pole küll arvestatav miniklubiline, aga olen Kristjaniga ühes paadis.

Võiks spekuleerida, et tegemist on BMW turundustaktikaga. Nimelt on klassikalist Mini ümbritsev aura ja kuulsus väga väga suur, võrreldamatu uue Miniga, ent ometi tajub ka BMW, et inimesed kipuvad vahet tegema neil kahel - üks on klassikaline Mini, teine BMW-MINI. Järjepidevus on kadunud, kuigi vana tootmine lõpetati 2000 ja uus tuli vist samal aastal(?) välja, seega justkui eeldused järjepidevuseks olid olemas. Nüüd on aga vaja müüginumbreid tõsta ja teadupärast on autoturul raske seis; idee poolest peaksid müügiks minema võimalikult säästlikud ja väikesed autod, just nagu Mini paarkümmend aastat tagasi.

Praeguses majandusolukorras ei oleks ju üldsegi imestusväärne, kui teatud BMW esindajate lobitöö tulemusena tekiksid mõne kuu pärast plakatid ja reklaamid üle maailma, kus kõrvuti vana ja uus Mini ning tekst "The old one brought us out of the fuel crisis, the new one will bring us out again" justkui rõhutamaks, et järjepidevus on olemas ning uus Mini on ainuõige valik praeguses majandusolukorras. BMW jaoks ei ole mingi küsimus proovida ära osta igas riigis asuvaid Miniklubisid, sest vahendeid on neil rohkem kui kõigil maailma Miniklubidel kokku. Aga kui nad vanade minide austajaid ignoreeriks ega prooviks ära osta, siis ilmselt järgneks kirjeldet reklaamikampaaniale suuremat sorti nurin ja laim ajakirjanduses jm just nende miniklubide poolt.

Võibolla näen vandenõud, aga selline mulje jääb.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 05 Apr 2009, 22:24

Kiiduväärt, et keegi meist veel leiab eneses motivatsiooni United Motorsiga suhelda. Paraku on enamikul meist (k.a. siinkirjutajal) selle firmaga eranditult ainult negatiivsed kogemused. Igasuguse abivalmiduse puudumine ja üleolev suhtumine vana Mini omanikesse ei saa olla emafirma poolt ette kirjutatud suhtlemisnormiks.

Aga Uku - mis asja sa nendega üldse ajasid ja kes su kontaktisik seal oli?

Miniklubiga suhtlemist alustasid sa saamatult, varjamatult ultimatiivses toonis ja millegipärast juba ette halvustavalt. Täiesti arusaamatuks jääb sinu võetud ennetav jõupositsioon antud teemal ("kui te ei ole valmis uusi minisid vastu võtma, ei ole mõtet ka UM narrida ja mina kui meie kontakt selles küsimuses, ei lase nende poolt pakutud üritusel toimuda, kui siin midagi ei muutu"). See jätab üsna kummalise mulje.

Äärmiselt veider tundub see, et SINA AINUISIKULISELT sead Miniklubile mingeid absoluutseid tingimusi, mis päris paljudele paistavad vastumeelt olevat ja mida United Motors üldse palunudki ei ole ("UM ei taha meilt midagi vastu")! Vähemalt minul tekitab see tõsiseid küsimusi juba sinu isiku suhtes Uku ... Ma südamest loodan, et need põhjused ei ole midagi nii labast nagu magusa allahindluse saamine ("ja ma kaalun omale ka uue mini ostmist").

Ma tahaks loota, et UM on tõesti siiras oma koostööpakkumises ja tekkinud arusaamatuse põhjus on oskamatu sõnaseadmine. Mulle tundub, et sa arvad aimavat, mida nad meilt loodavad aga oma liigses entusiasmis tormasid sündmuste loogiliselt käigust mõned sammud ette. Sinu ettepanekuid oleks saanud ka märksa leebemas vormis esitada. Igatahes oled sa praegu pannud mõned foorumi liikmed olukorda, kus järeleandmiste tegemine käib juba eneseväärikuse pihta.

Mul on väga raske uskuda, et United Motors sinu meetodid ja vahendid heaks kiidaks. Kõik ettevõtted hoolivad oma mainest ja nad teavad, et sellisest amatöörlikust promokatsest jääb neile väike vastik plekk külge.

Sa peaks oma seisukohta natuke rohkem ehk selgitama, sest praegu räägid sa mingist ainult sulle teadaolevast suurest nendepoolsest abist ("Nad on juba praeguseks pakkunud meile rohkem abi, kui me neile eales vastu suudame pakkuda"). Kuid samas meile, kui selle abi saajatele, ei ole sa sellest abist millegipärast sõnagi rääkinud. Minu teada ei ole me midagi saanud ja ei ole meile ka midagi pakutud (lipp ei ole veenev argument). Või pead sa seda pakutud abi millegipärast varjama?

Täiesti arusaamatul kombel sead sa praegu tingimusi poolele, keda sa ise neil läbirääkimistel tahad esindada. Kui sul on siiras soov Miniklubi ja UMi vahel mingeid suhteid luua, siis ÄRA PIDURDA ("see on mu enda pidur"), sest sel juhul suhet ei tekigi. Või ongi see eesmärk?


Kõige lõppu panen siia koopia ühest igasuguse vastukajata jäänud e-kirjast aastast 2003.

Kellelt: Eesti Miniklubi <miniklubi@hot.ee>
Kellele: kaur.tammai@unitedmotors.ee
Aeg: 16.05.2003 08:57


Tere

Ilmselt võite Te juba saatja aadressist natuke järeldusi teha, et mis
teemal ma juttu veeretada tahan.
Olen ise Mini omanik ja üritan sarnaste huvidega inimesi koondada. Aga
kuna meid on Eestimaal väga vähe, siis on iga reklaamikanal inimeste
informeerimiseks teretulnud. Seega küsiksin: kas oleks võimalik (alles
loodava) Eesti Miniklubi kodulehekülje lisamine United Motors'i
hallatava www.mini.ee lehekülje linkidesse?
Miniklubi kodulehele olen lisanud United Motors'i lingi. Ei pea seda
nüüd iseenesestmõistetavaks, et ka UM leheküljel peaks kohe olema
tagasiviide meie lehele aga tore oleks.
Ehk olete huvitatud ka mingist teistlaadsest koostööst.

lugupidamisega
Mikk Pärdi
püüab klubi asutada
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 06 Apr 2009, 10:54

Tegelikult on veel üks aspekt mis mind nende igasugu ühinemiste juures häirib. Kui rahvamass läheb liiga suureks, siis hävineb isiklik suhtlemine. Jagunetakse "sektsioonidesse" ning pole lootustki, et rahvas üksteist tundma õpiks. On äripsühholoogias fakt, et kui nõukogus on üle 20 otsustaja siis tavaliselt ei tule sealt ühtegi otsust või tuleb väga pikkamisi....

Teine asi on kui eesmärgiks ongi massiüritus.

Nagu eelkõnelejaid, nii ka mind huvitab, et mida imet see United Motors siis kokku lubas.

Ma ei usu, et me klubisiseselt rahadega hätta jääme kui ka liikmemaksu peaksime kehtestama. Seda teed ilmselt tulebki minna kui teha MTÜ, sest kindel väljaminek saab olema raamatupidamine. Enne kui tormata MTÜ-d vormistama, peaks selle kulu suuruse kindlaks tegema.

Veel üks küsimus laiale ringile: Kas sellel suvel, näiteks juulis või augustis klubi kokkutuleku teeme? Kui jah, siis kes selle organiseerimise enda kanda võtaks ning ära peaks kinnitama võimalikult ruttu toimumise aja. Rahvas peab saama oma tegemisi ette planeerida. Pean tunnistama, et Octavianus seadis eelmisel aastal lati küllalt kõrgele:-))
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 06 Apr 2009, 11:30

UM'iga suhtlesin seoses klassikaliste Briti autode kokkutulekuga, millest teises teemas juttu ning suhtlesin nende turunduse ja üritusturunduse juhtidega, kes siis omakorda kaasasid pool UM seltskonnast. Siinkohal tahaks veel öelda, et see üritus (klassikaliste Briti autode kokkutulek) on see, kuhu kutsuti meie klubi ja siis mina sattusin sinna Eesti Miniklubi esindama. Kuivõrd sellise ürituse korraldamine eeldab ka mingite rahaliste vahendite olemasolu, pöördusime erinevate firmade poole küsimaks nii materiaalset kui ka immateriaalset abi meie üritusele. Mina pöördusin UM-i, kuivõrd nemad tegelevad uue Mini edasimüügiga ning on seetõttu Briti autodega seotud ja seda ka rohkem kui nime pärast. Reklaamisin neile meie üritust ning rääkisin, et ka hunnik klassikalisi Minisid on tulemas - löögu kampa, sest meil on vaja FUNi ja toetust. Funi saame seeläbi, et vigursöidu tegemiseks antakse meile cooper S kasutada (jah, iga mats saab söita); samuti tulevad uued Minid väljanäitusele. Kellegil ei ole mingit ostmise kohustust ja nad ei plaaninud isegi müügimaterjale välja panna. Lisaks on UM poolt auhinnad võistluste parimatele. Ja siis ma vargsi küsisin ka nende toetamisvõimalusi lipu tegemisel ja nad olid nõus... ja nüüd siis pärast seda kohtumist hea tahte märgina, pakkusid nad välja, et teevad miniklubilistele tasuta sõidukoolituse Eedo Raidega. palju see pakett maksab, võite ise netist otsida. See on taust. Tunnistan, et oleks pidanud sellest alustama...

Sama ürituse tarbeks oleks meil hea olnud välja panna ka oma lipp, sest kõigil teistel klubidel on kas lipp olemas või parajasti organiseeritakse seda. Meil aga vahendid puuduvad ning UM oli valmis meile selle lipu raha andma.

Pean tunnistama, et läksin sinna ehk liiga Miniklubikeskse jutuga ja pidanuks jääma rohkem üritusekeskseks, aga igatahes on nad teinud meile ka selle teema subjektiks oleva pakkumise.

Võibolla oli mu teemapüstitus liiga konkreetne ja kuri, aga milleks asja ilustada ja pikka juttu vesta. Võin selle lihtsalt kokku võtta:

1) ma tahan teada, milline on klubi suhtumine uutesse Minidesse tänasel hetkel
2) kas on huvitatuid sellele UM poolt pakutud sõidukoolitusele
3) Kas me oleme valmis laskma ka uusi minisid oma seltskonda

nendele kõigile sain ma ka tegelikult ka vastused. Mis aga minu seisukoha võibolla ehk kurjaks tegi on see, et meisse suhtuti hästi ja ma tõesti ei taha nii, et me noolime nende poolt pakutavaid hüvesid, aga omalt poolt mingit vastutulelikkust üles ei näita.

lähtuge sisust ja sellest, et käsi peseb kätt. Minul igasugused isiklikud hüved sellega seoses puuduvad. ma maksan sellele üritusele omast taskust peale...

P.S ma ei tea suurt kedagi peale klassikaliste minide omanike, kes uut Mini klassikalise järeltulijaks ja Briti autoks ei peaks.
Viimati muutis usku, 06 Apr 2009, 22:14, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 06 Apr 2009, 19:30

... ja nagu see teema näitas, oli minu ultimatiivsus ja ette halvustavalt suhtumine õigustatud, sest midagi paremat siit vastu ka ei tulnud. ma ju tean, mida paljud siin uuest Minist arvavad ja ma tahtsingi Teilt seda välja juurida, sest minu arvates on see põhjendamatu...

ja ma küsin veelkord, et miks peaks UM andma üldse midagi klassikaliste Minide heaks, kui klassikaliste Minide poolt neile midagi vastu ei tule.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 06 Apr 2009, 20:27

A mis see lipp siis maksab?

Ma ei ole kordagi midagi selle hinnast kuulnud !?
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 06 Apr 2009, 21:08

Ei tea, aga ma arvan, et hind söltub, sellest milline see lipp tuleb.
Aga keegi vöib ju küsida, kui palju see maksma läheks.
Ühe firma kontakt andmed ma leitsin, kuigi neid vöib veel rohkem olla kes lippe valmistavad.

OÜ Lipuvabrik

Türi 3, 11313 Tallinn
tel: +372 668 4270
fax: +372 668 4273
info@lipuvabrik.ee
http://www.lipuvabrik.ee


Varjant 1] Miniklubi lipp vöiks olla sama mis EW.
1)laiuse ja pikkuse vahekord on 7 x 11.
2) Tekst vöi mingi kujunduse elment vöiks olla Sini-Musta-Valgega(Ei pea olema samas järjestuses)
Varjant 2] Vöi vöiks midagi sarnast teha nagu Jalgpallihaiglal on.( pöhjaks Suurbritannia lipp ning Eesti Sini-Must-Valge värvus)
Ehk kokku vötte, lipp vöiks natuke vöi ka palju vihjata millise riigi Miniklubiga tegu on. 8)
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 06 Apr 2009, 21:55

miniest kirjutas:Ehk kokku vötte, lipp vöiks natuke vöi ka palju vihjata millise riigi Miniklubiga tegu on. 8)
Kui tegemist on "Eesti Miniklubiga", siis on ju selge, et see pole Ungari Miniklubi.

Korralik õmmeldud (mitte prinditud) lipp maksab ca 5000 krooni, aga sõltub ennekõike mustri keerukusest. MTÜ Miniklubi teemas mainisin lippu, see oleks kena ka klassikaliste Briti autode kokkutulekule, kuivõrd see on üks tavalisemaid klubi sümboleid ning teistel on; Kristjan saatis mulle juba lipu tarvis meie foorumis üleval vasakul nurgas oleva kujutise ning see võiks ju ise-enesest ka lipul lehvida - on ju see ka üks klubi ikooniks kujunenud element.

Aga siin ei nähtud ka lipul mingit mõtet, seega, olge konkreetsed:

1) kas teeme lipu
2) kas tahate uute Minidega sõidukoolitust
3) millal te seda tahate
4) kas ollakse valmis ka mingit sorti koostööks UM-iga
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 07 Apr 2009, 00:19

usku kirjutas:... ja nagu see teema näitas, oli minu ultimatiivsus ja ette halvustavalt suhtumine õigustatud, sest midagi paremat siit vastu ka ei tulnud.

Ultimatiivset ja halvustavat suhtumist meisse ei õigusta küll miski, Uku!

"Kuidas küla koerale, nõnda koer külale". Paraku on nii, et sinupoolsele sõimule vastataksegi sõimuga. Kui sa tahad sõbralikku vastust siis ka pöördu viisakalt. Elementaarne ju. Missuguse vastuse sa oleks saanud, kui sa UMi poole oleks nõudmiste ja ultimaatumitega pöördunud?
usku kirjutas:ma ju tean, mida paljud siin uuest Minist arvavad ja ma tahtsingi Teilt seda välja juurida, sest minu arvates on see põhjendamatu
Sa annad mõista, et on olemas üks õige arvamus ja see on sinu oma. Ja siis eeldad, et kõik kohe häbelikult viskavad oma arvamuse põõsasse, "sest see on põhjendamatu".
usku kirjutas:ja ma küsin veelkord, et miks peaks UM andma üldse midagi klassikaliste Minide heaks, kui klassikaliste Minide poolt neile midagi vastu ei tule
Ja ma vastan sulle: sest nad ise pakkusid! Midagi vastu tahtmata. Nende pakkumise taga on püüd meiega hästi läbi saada. Püüa sina ka. Sa ütlesid, et sind võeti väga hästi vastu ja sellega nad ilmselgelt saavutasid oma eesmärgi, sest juba mõned laused hiljem räägid sa MINI ostmise soovist. Meie ei ole keegi nende soojast vastuvõtust veel osa saanud ja ehk tuleneb sellest ka sinust erinev suhtumine? Lase neil oma tööd teha ja saad näha ka suhtumise muutust. Sinu poolehoiu võitsid nad paari väga lihtsa vahendiga - ma kinnitan sulle, et enamus inimesi reageerib täpselt samamoodi kui neile selleks vaid võimalus antakse. Praegu sa lihtsalt takistad seda.
Mul oleks küll väga raske mõnele UM inimesele seletada miks meie koostööst asja ei saanud. Mis sina neile öelda kavatsed?
usku kirjutas:1) kas teeme lipu
2) kas tahate uute Minidega sõidukoolitust
3) millal te seda tahate
4) kas ollakse valmis ka mingit sorti koostööks UM-iga
1) Ma ei näe lipu järele tungivat vajadust, kuid mul ei ole ka midagi selle vastu. Seega vist "jah"
2) See on ilmselt tore ettevõtmine ja usutavasti meeldiks paljudele. Mina ei ole sel ajal Eestis.
3) vt. eelmist vastust
4) Jah. Täpsemalt tuleb arutada ümmarguse laua taga mõlema poole esindajatega.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 07 Apr 2009, 08:36

juhin tähelepanu, et ainus "ultimatiivne" nüanss minu pakkumises oli see:
kuna siin ollakse väga sõjakad uute minide aadressil
See on fakt, mis peegeldub ka paljudes sellele järgnenud vastustes ja millele ei ole lihtsalt võimalik vastu vaielda. Kuivõrd minu pakkumine puudutab 100% uusi Minisid, siis on oluline sellest faktist alustada. Kui ma teid siin ei tunneks, ei oleks ma sellist eeldust oma postitusse sisse pannud. Kui te nüüd selle pärast leili lähete, et ma kõigile teada tuntud asja kirja panin, siis on midagi väga valesti.
Edasine on juba reaktsioon...
siis ütlen kohe ära, et kui te ei ole valmis uusi minisid vastu võtma, ei ole mõtet ka UM narrida ja mina kui meie kontakt selles küsimuses, ei lase nende poolt pakutud üritusel toimuda, kui siin midagi ei muutu.
öelge mulle nüüd, mis siin valesti on? Meile pakutakse sõidukoolitust, lootusega tihendada koostööd uute minide ja vanade minide vahel - teades seda fakti üldjoontes (et uude minisse hästi ei suhtuta) on minu seisukoht see, et kui koostöö vormis midagi sündima ei saa, siis ei saagi üldse midagi sündima. Mina olen suhelnud sealt vahvate inimestega, ei taha neile "külma" teha.

Mina ei ole sõjakas, Teie olete seda olnud kohe kui siit teemast "uus Mini" ja "UM" välja lugesite. Ainult sellest ühest lausest, et ma ei luba neile külma teha, olete nii pöördesse läinud, et kogu asja iva kipub ära ununema.

Aitäh, Mikk! Teised ka nüüd!
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 07 Apr 2009, 08:57

Mina ei ole nt sõjakas. Küll aga pean nõustuma, et UM`st mindki pikalt saadetud. Ei oska öelda, vbl oli sealsel telefonitoru tõstjal lihtsalt sitt päev! Ja nii paljudega meist... Minu meelest on tegemist lihtsalt nii erinevate autodega, et meil ei ole mõtet seda asja arutada. On ju BMW Mini näol tegemist lihtsalt turundustrikiga! Kes on nõus? Sellega seonduvalt tekib küsimus, et mis on UM`i eesmärk meie "aitamisel"? Veelgi promo? Vaevalt, et niisama raskel ajal hakatakse siin nö head tegema ja inimesi sõitma koolitama. Siin peab midagi muud ikka taga olema.

Vaevalt, et see lipu finantseerimine nüüd ka meil kõigil selle halva maitse suust alla viib. Oleme enne nendeta hakkama saanud, saame ka edaspidi.

Finantseerimisega seoses teeksin ettepaneku hakata väikest liikmemaksu korjama. Kes üleüldse praegu serveri eest maksab?Mina oleks nõus toetama.Hoiaks ikka üleval seda asja mis meil siin on.
Cooper Sport
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 07 Apr 2009, 09:39

1) kas teeme lipu
Sama vastus ühe eelkõnelejaga. Isiklikult ei tunne ma selle järele vajadust, aga kui keegi soovib, siis kätt ette ei pane ja ühiskassa loomisel olen nõus ka toetama :-)
2) kas tahate uute Minidega sõidukoolitust
Ei. Olen nende koolitustel käinud ja soovi korral saaks veelgi :-)
3) millal te seda tahate
..
4) kas ollakse valmis ka mingit sorti koostööks UM-iga
Nagu näha on siiani enamusel meil halb kogemus UM-ga, siis pigem loodakski UM-lt koogitükki, mis seda halba kogemust siluks.
Parim koostöö oleks muidugi see, kui nad oleks lipu asemel nõus hoopis diagnostikakaablisse investeerima ;-) sest tunduks justkui normaalne, et nemad, kes nad reklaamivad end kui vana mini järeltulijana ei saadaks vanade minide omanikke ukse taha!! ja meil tekiks vähemalt üks koht, kus vajadusel abi saada, aga mul pole probleem ka vajadusel uuesti soome sõita :-)
5)Mina liigitun nende alla kellel iseenesest uute minide omanike vastu pole mitte midagi. Kui meil oleks ühiseid üritusi nagu väljasõit loodusesse, paraad või saunaõhtu jne, siis vaevalt me seal kogu aeg oma mootori surveastmest ja veljemõõdust räägiks. Eks ta pigem ole ikka üks lahe edevuse laat, ilusast ilmast ja heast seltskonnast rõõmu tundmine.
Ääremärkusena olgu öeldud, et ma olen käinud tallinnas suviti nendel vanaautode lustisõidul ja vaatamata sellele, et mu aastaarv passis pole väga vana, siis pole mind keegi sealt ära ajanud.. Pigem on sellised koosüritused mõnus alternatiiv pirukaõgimisele teleka taga :-)
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 07 Apr 2009, 10:09

usku kirjutas: ja ma küsin veelkord, et miks peaks UM andma üldse midagi klassikaliste Minide heaks, kui klassikaliste Minide poolt neile midagi vastu ei tule.
Miks ma arvan, et meid soovitakse lihtsalt uue Mini brändi edu tarbeks ära kasutada....

Esiteks: Tasuta juust on ainult hiirelõksus!

Teiseks: Praegu on automüüjatel eriliselt kehv aeg ning uue Mini kui kalli brändi müük ei saa minna hästi ei siin ega mujal maailmas.

Kolmandaks: Mini müügiedu on otseselt üles ehitatud klassikalise Mini positiivsele imagole.

See autoke kutsub esile nostalgia paljudes põlvkondades.United Motorsi huvi on seda järjepidevust promoda ja oma müügiedu nimel "tööle panna". Vaevalt see mõte tuli UM kohalikul turundusjuhil, kui antakse luba niigi nappe vahendeid kulutada. Loogiline on, et natukese aja pärast soovitakse meie klubi link riputada nende kodukale, korraldada suure kära saatel ühisüritusi, näitamaks kui pika ajalooga on see uus Mini, millise arengu on läbi teinud...bla...bla... jne....

Neljandaks: On väga suur protsent nn. margitruusid autoostjaid ning loomulikult surutakse selle kaardile. Müügipsühholoogia ja markentingi nipid on liiga lai teema siin lahti seletamiseks.

Viiendaks: Kui ma lähen United Motorsisse ja ütlen, et mul on raha taskus ning soovin teha tasuta proovisõidu laupäeva öösel kell kolm, siis see ilmselt ka organiseeritakse! Mul ei ole mingit kohustust seda autot pärast ostma tormata....Oli pisut äärmuslik näide aga ikkagi....


Mis puudutab eeltoodud küsitlust siis..

1) Selleks,et ühiste huvidega seltskond saaks koos käia ei ole tingimata tarvis lippu. Seda teemat tuleks arutada reaalselt koos teiste küsimustega ümmarguse laua taga.
2) Sõidukoolitust ei soovi
3) -
4) Ühekordsete ürituste vastu pole midagi neid võib korraldada mistahes padjaklubiga näiteks silmaringi avardamise huvides.Mingit "abi" koos "kohustustega" sellistelt klubidelt isiklikult ei poolda.

Pst! Ma saan aru, et Uku sattus pisut kehva situatsiooni kui midagi ära lubas. Olin just ise situatsioonis kus sain ühe teise seltskonna liikmete käest ohjeldamatult ja valimata sõnadega sõimata.... Tahtsin ka enda arvatest head:-)
Kasutaja avatar
Jet Black
Postitusi: 292
Liitunud: 12 Jaan 2009, 14:08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jet Black » 07 Apr 2009, 15:20

1) Lipu järgi võiks tekkida vajadus, kui kõik muu hädavajalik on olemas;
2) Sõidukoolitust, just uute Minidega, ei vaja (libedasõidukoolitust küll, aga sellel pole mingit seost uute Minidega;
3) ………
4) Minul kogemus UM-ga negatiivne. Ei viitsi nad meiega tegelda (vähemalt need mehed, kes leti taga olid).

…veel MTÜ-st. Olema ühe sõpruskonnaga, umbes 10 aastat edukalt kasutanud ühist pangaarvet, mida kõik osapooled saavad vaadata ja meie poolt valitud ka kasutada. Kõikidel liikmetel on tehtud püsikorraldused ja igakuised maksed laekuvad korralikult. Arve on küll seotud ühe isikuga aga sellest pole siiani mingit jama tulnud. Arvan, et seda varianti võiks ka MTÜ alternatiivina kaaluda.
Vasta