Minitron meet Estonia

mart

Minitron meet Estonia

Postitus Postitas mart » 25 Veebr 2005, 11:42

Tere,

soomlaste üritus siis seekord Pärnus 8-10.07.2005

http://www.minitron.fi/page8.htm

Kas me ei võiks samal ajal kohtuda ka?

mart
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 25 Veebr 2005, 12:05

Oleks asjaga väga päri! Inimesed kes soomepoistega paremini läbi saavad(Mikk) võiksite nendega kontakti leida! Oleks väga tore ja võimas Pärnu minidesse uputada!
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 25 Veebr 2005, 12:49

Olen käsi...
Mayfair1985

...

Postitus Postitas Mayfair1985 » 25 Veebr 2005, 12:56

Just vaatasin ka seda saiti ja ...
Mina ka käsi :)
Muidugi kui mu maaler kavatseb auto ikka selleks ajaks üle värvida :):)
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 25 Veebr 2005, 13:11

Kui oma massinnale lõpuks elu sisse saan olen ikke tulija :)
Mayfair1985

... kas

Postitus Postitas Mayfair1985 » 25 Veebr 2005, 13:12

On veel palju puhuda et elu sisse saaks ??
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 25 Veebr 2005, 13:33

Tööd jagub,olen saanud ainult garaazi ette valmistada ( korralik valgustus,traadiga keevituse ostsin )....väljas pergele nii külm, et mõtetu ruumi üles kütta....pean ootama et natike soojemaks läheks :(
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 26 Veebr 2005, 12:38

No problem. Võtan nendega ühendust.
Siiski pean vajalikuks siinkohal väljendada oma skeptilisust selles osas, et kogu üritus nendega koos toimukski.

Põhjused? Järgmised.
1) nemad ööbivad SPA-s ja maksavad 700 kr ööst. Mina ei ööbi kindlasti seal, sest selle raha kulutan parem Kihnu sõitmiseks (näiteks). Seega on meil juba üks seltskonnast lahkuja, sest ma tahan mõnusasti auto ära parkida nii et pole vaja peo- ja ööbimispaiga vahel pärast liiklema hakata. Seda ikka seepärast, et saaks mõne karastusjoogi võtta. Ja seda soovitavalt kohas, kus pea kohal oleks taevas ja õlu ei maksa 35 krooni. 2) eelistaksin natuke privaatsemat kohta, mitte keset linna istuda. Näiteks Perakülas oli tore (mis ei tähenda et me üritust seal peaks kordama). Aga võib ka kellegi aias ja see võib linnas olla küll. On kellegil Pärnus mõni selline koht?
3) Soomlased saabuvad reede õhtul alles 18:10 Tallinnasse. Pärnusse on kahe tunni sõit nii et pärale jõuavad nad optimistlike hinnangute kohaselt poole üheksa ja üheksa vahel (Türile sõitsid nad Tallinnast muuseas ÜLE kahe tunni ja sinna on teatavasti kaks korda lühem maa kui Pärnusse ...). Nii et minu arvates nullib see võimaluse nendega koos midagi reedel teha.

Siiski ma arvan et plaan nendega kohtuda on hea. Tegin seda nende esimesel visiidil Türile ja teen kindlasti ka nüüd. Kuid minu ettepanek oleks säände, et teeme laupäeval oma iseseisva kruiisi marsruudil Tallinn-Pärnu (ahjaa - üks rühm ka marsruudil Tartu-Pärnu!), moodustame kohapeal ühe suure rahvusvahelise grupi ja patseerime koos natuke (autodega) rannarajoonis ning siis siirdume pigem kusagile linnast välja. Natuke ehk kohmakas, et rahvuse järgi joon vahele tuleb aga nagu öeldud siis see SPA värk (mind isiklikult) eriti ei tõmba ja lisaks on see kallis lõbu. Pigem võiks leida mõne kämpingu Pärnu lähedal ja seal olla. Või siis nagu viimatigi, et lihtsalt telkidega metsa all. Pealegi tean ma vähemalt ühte soomlaste autot, mis sellise stsenaariumi korral pigem meiega ühineks. Ja kes teab - äkki tekib neid kohapeal spontaanselt veelgi.

Nii et otsige ööbimisvariante Pärnus ja Pärnu lähedal. Mina tean paari võimalust, mida võiks kaaluda aga sellest hiljem.

Arvamusi? Seisukohti?
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 26 Veebr 2005, 20:37

Nõus! Ega mul olnudki mõttes SPAs ööbida.... pigem ikka jah , et koos soomlastega väike triir pärnus näiteks teha ... ja siis nende autosid silitada. Muus väga midagi! Ise mingi ettevõtmine teha on päris hüva idee... pärnu lähedal valgeranna piirkonnas on ilusaid telkimisalasid aga seal vist kahjuks päeviti suhteliselt palju rahvast!
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 27 Veebr 2005, 17:38

Huvitav fakt - Minitroni korraldajate väitel on ka SPA Estonia MD-l (managing director?) Mini! Kas keegi meie hulgast? Mart/Sander (jutulõnga alustaja) ise? Räägi meile.

Aga soomlaste plaanid tegevuseks on suhteliselt lahtised praegu veel. Aga et kusagile Central Parki :) tahavad autosid rivistada eputamiseks. Et siis sinna reastaks meie omad ka. Ühesõnaga asjad liiguvad.
veiko

Postitus Postitas veiko » 28 Veebr 2005, 10:30

Olen näinud Estonia ees aegajalt seismas ühte halli mini (uus mini).
Telkimiseks linnas võiks sobida Konse külalistemaja. www.konse.ee
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 28 Veebr 2005, 11:31

Natuke linnast väljas on selline öömaja http://www.tackendorf.ee/ Olen seal palju ööbinud, kui oleme sügiseti oma loheüritusi teinud..
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 28 Veebr 2005, 15:03

Tahkuranna ( ehk siis Tackendorfi) kohta nii palju , et mu vanaema eelab seal lähistel ja ma tean kanti päris hästi. Rand on lähedal ilus ja ujuda saab , mõne kilomeetrikaugusel on väga ilus paks, tihe männimets ( kus saab väga edukalt marjul käia) Seal samas metsas on ka Jõulumäe spordikeskus kus on igast rullsuusa ja mudu rajad... ( kui kedagi peaks huvitama) see kant on ilus igatahes...
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 28 Veebr 2005, 16:42

Vihje tulevikuks! Kui te soovitate mingit kohta (kämpingut, metsaalust, hostelit vms) siis pange juurde kaks OLULIST detaili:
1) koha rendi hind selleks konkreetseks nädalavahetuseks
2) kaugus Pärnu kesklinnast

Mul endal ka üks mõte aga mai ole veel hinnapakkumist saanud sealt. Muidu koht on Varemurrus ja seal on muruplats, maja, saun jms kõik otse (ja ma mõtlen otse!) mere kaldal. Matsiranna kämping. Üks osa suuremast kompleksist aga see üks kämping just siuke natuke privam - tara ümber ja oma muruplats (SUUR). Kaugus Pärnust ca 63 km. Aga väga ilus sõit sinna.

Aga eriti tore oleks muidugi kui oleks mõni vanavanemate koht, kus renti maksma ei peaks. Sest ega meid väga palju ole ja niikuinii kõigil telk kaasas. Khm - Kristjan?
mart/sander
Postitusi: 23
Liitunud: 14 Sept 2004, 19:58
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas mart/sander » 03 Mär 2005, 20:34

Selline küsimus, et kui palju inimesi siis täpselt Pärnusse tulemas oleks ?
Vasta