Minide ühissõit / KUMA Raadio sünnipäev

Vasta
veiko
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Okt 2012, 13:20

Minide ühissõit / KUMA Raadio sünnipäev

Postitus Postitas veiko » 12 Aug 2014, 19:28

Tere!

Kuma Raadio võttis ühendust meiega ühendust ja tegi ettepaneku osavõtta nende sünnipäeva üritusest Minide ühissõiduga teekonnal Paide > Türi > Veskisilla. Kuma Raadio sünnipäev on planeeritud 30. augustile. Kuidas teile tundub mõte sellisest ühissõidust?

Tervisi, Veiko Vostrjakov

MINI Cooper, 2004
Kasutaja avatar
andreas
Postitusi: 408
Liitunud: 28 Nov 2009, 13:37
Asukoht: tallinn

Re: Minide ühissõit / KUMA Raadio sünnipäev

Postitus Postitas andreas » 12 Aug 2014, 19:38

Tere
Rumal küsimus kuid mis on meil Kuma raadioga ühist.
Mis selle sõidu mõte on?

A.
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Re: Minide ühissõit / KUMA Raadio sünnipäev

Postitus Postitas eero » 12 Aug 2014, 20:08

Ma saan aru, et raadiojaama 21. juubeliüritus. Aga Andrease küsimus õige - mis seos on Minide või MINIdega? Lihtsalt rahvale näitamiseks? Ja kas osalemisel oleks oodata vaid osalemiserõõmu või pakutakse midagi ka vastu?

Mitte, et ma väga nuriseja olen, kuid möödunud aastal sai käidud Ülemiste tunnelit ju avamas ja selleks ajaks kui konvoi pärale jõudis olid lubatud pirukad ja tee juba otsas. Seega ei ole jäänud eriti positiivset emotsiooni promoväljasõitudest. Ja üritus ise pole päris minu maitse järgi.
with a mini (in pieces!)
veiko
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Okt 2012, 13:20

Re: Minide ühissõit / KUMA Raadio sünnipäev

Postitus Postitas veiko » 12 Aug 2014, 20:16

Kuma Raadiol on plaanis oma sünnipäeva pidada ja eks ta otsib erinevaid võimalusi kuidas seda vahvalt teha. Mingi nipiga leidsid nad kusagilt minu kontakti ja ühendust võeti. Tõenäoliselt on tegemist üritusega, mis pakub osalemise rõõmu. Mida me võiksime neilt küsida? Vahva oleks, et kui osalejad saaksid kõikidele Kuma Raadio sünnipäeva raames toimuvatele üritustele tasuta sissepääsu. See võib-olla oleks neile ka vastuvõetav ettepanek. Loodetavasti saadetakse peatselt ürituse programm mida saaks teiega jagada.
Vasta