mini kevad?

Vasta
Kasutaja avatar
Argo
Postitusi: 439
Liitunud: 23 Okt 2006, 08:57
Asukoht: Tallinna tänavad

mini kevad?

Postitus Postitas Argo » 26 Mär 2007, 12:32

Millal ametlik minide kevade kuulutamine kalendrisse kantakse??
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 26 Mär 2007, 20:10

Äge - nii kui auto vähegi auto moodi käitub hakkab ka peremees Miniomanikuna käituma :)
Kõik puha ühe mehe postitused tänase päeva sees. Samas eks kevad lööb erinevatele inimestele erinevalt pähe.

Ürituse suhtes ei maksa loota, et kusagil on mingi klubi juhatus või pidutoimkond, kes üritusi korraldab ja inimesed kokku ajab. Kui sul on mõte või ettepanek tee aga suu lahti ja lase teistel kaasa mõelda. Isiklikult mulle tundub, et see "kevad" on praegu liiga varane, et midagi korraldama hakata. Ilm võib nii kergelt ära pöörata, et nädalase varuga orgunnitud piknik võib toimuda 15-kraadise pakasega lumetormis. Pealegi ma usun, et isegi pealinna kandis on praegu stardivalmis Minisid võrdlemisi vähe.
Kasutaja avatar
Argo
Postitusi: 439
Liitunud: 23 Okt 2006, 08:57
Asukoht: Tallinna tänavad

Postitus Postitas Argo » 27 Mär 2007, 14:29

Mini omanik ka talveunes viibides mini omanik ju ;)
Aga jah, kevad ikka pähe löönud. Alguses on tore, ilus valge lumi, suusad all, kuusk seljas jne aga siis ühel hetkel on lihtsalt vaja kevadet, muidu kaob viimanegi ajukäär, mis seal veel alles jäänud :)

Ega ma midagi suursugust mõelnudki, lihtsalt äkki sõidaks linnatänavatel kolonnis ... 3 autot võib ju minide puhul ikka kolonniks nimetada :P
Jääme siis päris sooja ootama :)
Vasta