Hooaja otsad kokku

Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Hooaja otsad kokku

Postitus Postitas E-riik » 20 Aug 2006, 22:08

Mehed istusid, mehed mõtlesid - välja mõtlesid. Selleaastane Miniklubi hooaja lõpetamine toimub 23-24 september. täpsema info toimuvast annavad mehed siis, kui mõtted paigas.


Kellel Tallinna rahvast on mõtteid ja aega, siis teisipäeva (22 august) õhtul kell 8 koguneme Hiiu Pubis ja mõtiskleme, kuidas oma suvi väärikalt lõpetada. jalad selga ja mõtted kaasa! sinnamaani on kõik huvitavad mõtted ka foorumi kaudu oodatud.

Erik ja Ranno
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 20 Aug 2006, 23:35

Aga miks? Miks just sellel päeval? Ja miks koguneb Hiiu pubis ainult Tallinna rahvas?

Ehk siis tegelt ma eelkõige tahaks tähelepanu juhtida sõnastusele. Muidu me siin ikka püüame asju nii teha, et pakume välja rohkem kui ühe aja ja siis vaatame, et millist see väike üldsus siin rohkem eelistab. Tilluke asi korraldada aga vist oluline.

Ühesõnaga - jõudu korraldamisel, sest see on hea kui tegijaid on rohkem. Aga resoluutne toon võib mõne paha vaimu välja kutsuda.
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 20 Aug 2006, 23:39

kindlasti on hiiule oodatud kõik, kes tulla soovivad, loodan, et sa nüüd ei solvunud. kuupäeva panime paika, et oleks paigas ja kõik saaksid oma toimetusi selle järgi teha. hakated tegelema demokraatijaga, võime me seda tegema jäädagi.

üldiselt on mul üks lihtne palve: et edaspidine vestlus konstruktiivne ja edasiviiv oleks jätame pisiasjade ja detailide kallal halamise mõneks teiseks korraks ja mõtleme selle teema all siin ühe korraliku ürituse välja.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 21 Aug 2006, 00:55

Parem ja lihtsam on kui rahvas ennast kindla kuupäeva järele püüab sobitada. Viimati ei saand õieti viimase hetkeni aru millal lõpuks kokkutulek toimub :D Lihtsalt peab olema tükk aega enne teada. Kui vaadata soomlaste praktikat siis nemad vist kinnitavad oma ürituste kuupäevad juba aasta esimestel kuupäevadel ära. Ehk peaks ka nende praktika tulevikus omaks võtma??
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 21 Aug 2006, 11:16

Minu palve oleks siis sama lihtne. Et asi konstruktiivsest arutelust kuidagi kõrvale kalduma ei kipuks, nähke oma lausete sõnastamisega veidi vaeva ka. Meie anarhilis-demokraatilise organisatsiooni juhtkonna puudumine ei tohiks meid kohe anarhilis-autokraatilisse suunda kallutada.

Mis ühe jaoks pisiasi ... eksole. Mulle jäi silma ja tavaliselt ma ütlemata ei jäta. Solvumise ei ole üldse mõtet arutlema hakata. Sellest peab küll igaüks ise jagu saama.
Üleolev suhtumine demokraatiasse Internetis ja/või foorumis ei ole kohane. Siiani ei ole meil sellepärast küll midagi tegemata jäänud.

Ürituse koha pealt võiks öelda, et see on isegi hea, et selle korraldamisega praegu kilulinna inimesed tegelevad. Kohavalikul võiks selle aasta teise ürituse planeerimisel kaaluda just selle keskuse piirkonda, kuna põhiüritus üsna Tartu külje alla jäi. Sõidame ringi - näitame ennast ja näeme teisi. Põhimõtteliselt võiks see nii edaspidi ollagi, et kaks üritust ning ühe teevad tartlased ja teise tallinnlased. Kuigi mingit reeglit siin paika panna ei saa ilmselt.

Asukoha mõttes oleks tore kui põhjarannikul pakutaks ikka põhjaranniku põhivõlusid - merd ja männikut. Aga ega see ei ole kõige olulisem. Mõningad mõtted, mis pähe tulid - Paldiski, Hüüru, Keila-Joa, Kloogaranna. Või siis teiselpool Tallinnat - Lahemaa, Sillamäe, tuhamäed. Et mingi lisaatraktsioon võiks peale kohtumise ka olla (Järva-Jaanis oli tuletõrjujad, viimati Munamägi koos vana Võru maanteega jne). Näiteks Hüürus saaks ehk nende hot-rod'ide ehitajate tegemisi kaema minna.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 21 Aug 2006, 21:01

Hüüru autoklubi on küll hüva ja huvitav mõte ja võiks plaani võtta, ilmselt peab seal peremeest enne teavitama...
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 23 Aug 2006, 14:10

tegevuse ja toimetamise mõtted hakkavad pisitasa ilmet võtma. küll aga oleks nüüd laiale ringile küsimus, et kas keegi teab veel mõnda põhjarannikul asuvat kohta, mis ühtlasi ka mõnus ja muhe oleks, kus me oma õhtuse olengu korraldada saaksime?

kõik ettepanekud on oodatud (ja vist oleks parem, kui te paneksite need mulle privaadis, siis ei reosta teemat väga ära).
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 24 Aug 2006, 12:03

Aga midagi võiks ju ikkagi rääkida. Ärgem kartke teema risustamist. Muidu äkki pakuvad 5 inimest sama kohta näiteks. ..

Mida olete seni mõelnud ? Kuhu olete jõudnud? Kui teab mis ideid on siis oskab ka ju midaigi juurde soovitada.
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 24 Aug 2006, 13:20

http://www.lammasmae.ee/ on üks väga tore koht Lääne-Virumaal
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 24 Aug 2006, 20:09

Laulasmaa, Lohusalu, Kloogaranna. Sealkandis olles võiks mõelda hoopis selle peale, et ehk on mõnel tuttaval seal nende sadade suvilate hulgas mõni oma pesa. Meid on suht vähe niikuinii ja seepärast võib arvata, et me mahuksime (väikese lisavarustuse abiga) ka ühe suvila territooriumile ära.

Kuigi ka seal on vanu asutuste puhkebaase, mis nüüd eraettevõtetena tegelevad.
- Laulasmaa Side puhkekeskus on liiga kallis.
- Lohusalu Puhkekeskus ilmselt ka aga selle kohta ei leidnud palju infot
Männi 3 Harjumaa Keila vald Klooga 76703
Telefon 6393186
- http://www.jaagupuhkemajad.ee/majad.html ei midagi suurejoonelist aga kaaluda ehk võib
- jne.

Ja nagu juba aru saada, siis ma isiklikult pooldaks seda läänepoolsemat suunda Tallinnast. Kuigi ka Virumaa suund pole millegi poolest halvem.


Näiteks sellise asja otsa juhtusin kogemata:

Salmistu Suure Kivi motell
Aadress Salmistu küla
Telefon 50-29369
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 25 Aug 2006, 16:49

Kokkutuleku päevakord

Niisiis on mehed hakkama saanud meie septembrilõpu sisustamisega ja see võiks välja näha järgmine:

Laupäev 23 september
12 00 kohtumine Tallinnas ja ühine lõunatamine (tartukatel on kindlasti kõhud pikast sõidust tühjad)
13 00 Külastame riigikogu ja ronime sinna pika torni otsa, kuhu keegi tõbras vahepeal punalipu oli vedanud. Loomulikult teeme riigikogu ees pilti ka!
15 00 külastame elu tumedamaid pooli - seda siis patarei vangla näol

Edasi on sõit ööbimiskoha, mida me veel vaikselt valime (ettepanekud on endiselt oodatud)

Pühapäev 24 september
ärkame ja oleme...
ja kui juba hakkab olema, siis lähme Mati Leivategijale külla ja vaatame, kuidas tema Rodid valmivad.

edasi on vaba kava ehk siis iga roju oma koju :)

Hiljemalt 11 septembril peab meil koos olema tulijate nimekiri. seda on vaja toompea lossi külastamiseks! palun saatke mulle selleks ajaks kõigi tulijate ees ja perekonna nimi (pärast on lihtsam maha tõmmata, kui juurde lisada)
Viimati muutis E-riik, 02 Sept 2006, 22:27, muudetud 1 kord kokku.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Tiina
Postitusi: 27
Liitunud: 02 Aug 2005, 19:59
Asukoht: Tallinn-Tartu

Postitus Postitas Tiina » 28 Aug 2006, 21:57

Kohutav, ma ei saagi osaleda. Väljamaal olen hoopis. Aga m6tteis olen kahtlemata ikka teiega.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 02 Sept 2006, 19:19

E-riik kirjutas: Pühapäev 24 september
ärkame ja oleme...
ja kui juba hakkab olema, siis lähme Mari Leivategijale külla ja vaatame, kuidas tema Rodid valmivad.
:lol: Ma loodan, et see on näpukas ja hot-rode ehitab ikka endiselt Mati ("r" ja "t" on klaviatuuril kõrvuti ...) kuigi võib-olla olekski põnevam.

Üldiselt päevaplaani vaadates tundub mulle, et laupäev on veidi tihe või varajane. Kuna meil ühtegi kellaaega kuklas ei ole ehk siis kusagile kiirustama ei pea, teeks mina ettepaneku alustada pealinnas üritusega kell 14:00 seal Hermannis. Kell 14:00 peamiselt seepärast, et siis saaks Tartus laupäevasel päeval ikka normaalsel ajal ärgata (nii kümne paiku, mitte kaheksast) ja rahulikult toimetada ennast kokkusaamisele. Ja siis peale Hermanni läheks sööma.
Patarei vangla asemel võiks kohe Hüürusse minna, et pühapäev oleks programmivaba. Saaks kella vaatamata riidesse panna ja hommikust süüa.

Muuseas - kuhu me Tallinnas parkida saame laupäeval? Riigikogu ees? Või paneme autod kusagile kaugemale ja jalutame mäe otsa? Kohtadena võiks kõne alla tulla näiteks Vabaduse väljak või Raekoja plats ;) Tartus oleme juba samal väljakul käinud. Soomlastega koos kunagi Paide raekoja platsil ka :P Pärnu olulisemal avalikul platsil oleme samuti eputanud.
Kui see mõte mõeldav tundub, siis selles osas peab taotlema luba linnavalitsuselt. Võiks ju?
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 03 Sept 2006, 18:05

ärge nuud tähte ka löhki ajage. aga tartu mehed vöiks ju uks reede ka varem magama minna et hommiku varem ärgata. sest vangla asi on huvitav olen seal isegi olnud.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 03 Sept 2006, 23:46

Mina tahan ka vanglasse minna! :P

Riigikogus varemgi käidud! Vangla väga huvitav.
Vasta