Ebatraditsioonilisemad värvilahendused

Kes? Mis? Kus?
Vasta
hK

Ebatraditsioonilisemad värvilahendused

Postitus Postitas hK » 03 Apr 2006, 22:52

Tere!

Et ma noor ja lubadeta olen veel, siis mul autot veel ei ole, minist rääkimata. Aga see ei takista mind plaane tegemast, milline auto mul lõpuks olla võiks. Unistada on mõnikord toredamgi, kui autot remontida jne.. :P

Sisu sisuks, suurim mure on hoopis see, milline võiks minu mini väljast olla? Nö klassikalised lahendused on üleni ühevärviline (must, valkjas, punane, pruun, roheline, sinine jne), valge katus/ mingi värv, briti lipuga katus/ mingi värv, valge kere/ roosa või sinine katus (Rose ja Sky variandid) jne.. Kõiki neid variante võib näha kahe kapotitriibuga või ilma.. :)

Ise olen mõelnud näiteks must katus/ oranž kere; ka Sky ja Rose eeskujul hele kere/ laimiroheline katus. Milliseid variante te pakuks?

P.S. Juba selliste, mittetavaliste värvikombode otsimine annab vast ilmse vihje, et ma ei ole traditsionalist, ega taha et mu auto näeks välja nagu otse eelmisest sajandist välja sõitnud.. :P
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 03 Apr 2006, 23:41

Värvimine on lihtsalt pagana kallis lõbu. Muidu ei oleks nad kõik vast ühevärvilised....

Mulle meeldib MUST KERE / ORANŽ KATUS

Minist väga juudi jõulupuud ka tohi teha, tegemist ikkagi stiiliga. Asja tuleb teha hea maitse ja tunnetusega. Midagi karjuvat ei tohi olla. Roosad autod kannaks ma maha.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 04 Apr 2006, 01:21

Aastaid tagasi oli Tallinnas ühel saatkonna töötajal...( vist ameerika saatkond aga võin eksida ) Mini mis oli värvitud nii, et natuke eemalt vaadates tundus totaalselt roostes olevat :D
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 04 Apr 2006, 11:31

http://www.miniresource.com/V0.3.swf

Kunagi siin foorumis juba esinenud link. Oma labasel moel väga tõhus.
Roosal on omadus ilusasti kokku kõlada näiteks halli ja beežiga. Aga eks see ole individuaalne. Üldiselt mulle tundub enamus siinloetletud kombinatsioonidest täitsa mõeldavad. Igatahes sellega nõustun ma küll, et tehasekombinatsioonidest on kergelt villand. Enamus ju meil siin mustad, tumerohelised ja punased. Üks sinine ja üks kollane ka.
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 04 Apr 2006, 23:39

paari kuu pärast näitan ;)
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
hK

Postitus Postitas hK » 07 Apr 2006, 13:26

Tuli veel mõtteid, panen nö pooleldi enda jaoks kirja.. :P

tumehall-grafiithall kere/ roheline katus; külgedel rohelised ringid.
pruun kere/ helesinine katus; külgedel helesinised viisnurgad.
pärlvalge kere/ maasikapunane katus; külgedel punased ristid? :P Midagi punast ühesõnaga..
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 11 Apr 2006, 11:32

taeva sinine ja valge katus kus EESTI lipp peal. 8)
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 11 Apr 2006, 17:22

hK, su maitse on pisut ekstsentriline küll:D
Aga katusel oleks küll väga lahe kui oleks kas Eesti lipp või too eestindatud versioon Inglismaa lipust (mida Jalgpallihaigla kasutab).
hK

Postitus Postitas hK » 13 Apr 2006, 14:15

miniac kirjutas:hK, su maitse on pisut ekstsentriline küll:D
Aga katusel oleks küll väga lahe kui oleks kas Eesti lipp või too eestindatud versioon Inglismaa lipust (mida Jalgpallihaigla kasutab).
Tean.. :P
Vaata kasvõi mu kodulehe sektsioonide kujundusi. Lihtsad, aga mitte kunagi igavad! (Kesse ikka koera saba liputab.. )

Kusjuures, sellist pseudorahvuslipuga varianti võib isegi kaaluda.

Kahju et ma ise eriline photoshopiguru ei ole, muidu oleks juba valmis teinud pildid erinevate värvikombodega. Oleks te ka näinud, et ega nad nüüd NIII ekstsentrilised ka pole.. :)
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 17 Apr 2006, 23:51

Leidsin enda arvutis mõned pildid.
Esimesel pildil on näha rohe-pruun lahendus. Minu meelst üks parimaid võimalikke variante üldse. Tohutult ilusad toonid, lihtsalt mega.

Pilt

Teiselt pildil aga väljavõtte vanast kataloogist kus näha tehase värvikombinatsioonid.

Pilt
Vasta