MINI SPARES

Osta, müü & vaheta!
Vasta
mart

MINI SPARES

Postitus Postitas mart » 24 Juul 2007, 16:44

Kas keegi lähiajal miskit Minisparesist ka tellib?
Kui jah siis ma ühineks, oleks ka sealt üht teist vaja.

mart
Ander
Postitusi: 7
Liitunud: 24 Mai 2007, 10:56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ander » 02 Aug 2007, 13:24

Kas pakkumine on veel jõus? Või olen juba hiljaks jäänud? Oleks küll paar asja vaja tellida.
mart

Postitus Postitas mart » 02 Aug 2007, 15:38

ei ma pole veel tellinud.
Ootame ehk lisandub veel keegi!
Või kui kiire sul on?
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 02 Aug 2007, 22:20

krt, mart, seal nii lihtsalt ei saa. tuleb ennast ikka ära regada kasutajaks. ma seda teha ei taha ja sp ei tea kuidas täpsemalt see tasumine välja võiks näha. ilmselt saab ka ilma paypalita ja ainult krediidiga

U.
Ander
Postitusi: 7
Liitunud: 24 Mai 2007, 10:56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ander » 03 Aug 2007, 08:57

regamine ei ole probleem, mul on see tehtud ja mingeid imenõudmisi ei esitata. Krediitkaart on ok! Erinevalt minispordist annavad nad tellimust tehes kohe lõpliku transa hinna Eestisse.

Ei, väga kiire ei ole, nädalakese kannatab veel huvilisi oodata.

T. Ander
mart

Postitus Postitas mart » 15 Aug 2007, 15:59

Niisiis ilmselt rohkem huvilisi ei ole!
sain aru, et meid praegu kokku kolm tellijat.
Ander, sa oled juba end registreerinud, et mul siis pole vaja end registreerida enam seal.

Lööme lukku ja saadame oma tellimuse soovid sulle?

Teistele ka teadmiseks, et need al. velgede Center Capsid
maksavad seal 24 naela tk. Ullumaja hind. Pidi olema Roveri originaal, seepärast selline hind. Mingite kirjadega asjad 6 naela tk.
Igatahes minust jääb see ostmata.
Kui kellegil on üks must al. velje center caps üle siis ma oleks käsi ostma!
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 15 Aug 2007, 16:11

mind huvitab et kui me paneme tellimuse kokku, kas tuleb odavam transport kui ühe kaupa hakkame tellima.
ma sain näiteks MiniSpordist endale huvitava kauba transpordihinna teada, 62 pound :twisted:

kui tuleb koos tellides odavam, siis on pointi
Less is More. Mini is Great.
mart

Postitus Postitas mart » 15 Aug 2007, 16:19

Ei oska vastata!

Aga me tahame tellida Mini Sparesist mitte mIni Spordist!
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 15 Aug 2007, 17:23

vahet pole, minispares andis 65, minisport 62 ja WoodandPicket andis 70 saatekuludeks.
nii et orgunniks siis tellimise proovimise, ilma kinnituseta alguses. kogume toodete numbrid kokku?
Less is More. Mini is Great.
Ander
Postitusi: 7
Liitunud: 24 Mai 2007, 10:56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ander » 16 Aug 2007, 14:30

Jah, olen registreerunud kasutja. Arvan kindlasti, et transakuludelt saab kokku hoida koos tellides. Mul on paari väikest jubinat vaja kokku alla kilo kaal ja selle transa oli juba 30 £ ringis. Saatke tellitavate toodete nimekiri ära ja tellimust vormistades saab sealt kohe transa hinna teada.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 16 Aug 2007, 14:38

Ander kirjutas:Jah, olen registreerunud kasutja. Arvan kindlasti, et transakuludelt saab kokku hoida koos tellides. Mul on paari väikest jubinat vaja kokku alla kilo kaal ja selle transa oli juba 30 £ ringis. Saatke tellitavate toodete nimekiri ära ja tellimust vormistades saab sealt kohe transa hinna teada.
transa käib ikkagi kaalu järgi. vastavalt kaaluvahemikule on mingi hind. kui kukub järgmisse kaaluvahemikku, siis ei ole säästu mingit, lihtsalt kui mitu asja mahuvad ühte vahemikku ära, siis on sääst... aga samas müüjad ise teevad tihti soodukat, kui suur tellimus on.
Vasta