Otsin koopalaiendeid

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Kasutaja avatar
Jaan
Postitusi: 165
Liitunud: 02 Juul 2007, 10:01

Otsin koopalaiendeid

Postitus Postitas Jaan » 06 Veebr 2008, 14:13

Tere!

Olen näin'd kitsamaid ja laiemaid koopalaiendeid. Kas neid ongi kahte tüüpi (kitsamad ja laiemad) v on sortiment suurem v on need laiemad mingi eritellimus? Igatahes oleks eneselgi huvi nende vastu, on kellegil neid üle v tuleb otse Eino poole pöörduda?
Küsiks teist sorti küsimuse ka siin all ära, ei taha sellepärast eraldi teemat tegema hakata. On keegi minile flantse rataste ja rummu vahele pannud on keegi üldse kursis mismoodi need mõjuvad mini veermiku tervisele? Nimelt ma tahaks suve ja talvepapud eri velgedele panna, et suvised 13" laiad ja talvised 12" kitsamad, kui ma panen need talvised kitsamad papud alla ja mul on ka koopalaiendid laiad siis jääb nõme välimus, mida praavitakski flantsidega.
Teiste autode veermikul pole mingit suuremat kulumist/mõju märgand flantside alla panekust.

Manev
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 06 Veebr 2008, 16:39

Minu teada on neid laiendeid ikka hulga rohkem kui ainult kaks erinevat. Oleneb kust sa neid osta kavatsed, Soomes on ilmselt jah veidi väiksem valik kui Inglismaal. MiniMania kodukal on päris hästi ära näidatud millised olemas on. Flansidest arvan niipalju et midagi head nad laagritele ei tee, kõik oleneb palju sa sinna vahele kavatsed panna. Otsi lihtsalt mingid veidi laiemad veljed jääb parem igatahes väljanägema.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 06 Veebr 2008, 17:05

Ma olen flantsidega toimetanud olude sunnil ( panin alla laiad veljed), sest mul on vanem esitrummelpiduritega Mini...Tegelikult oli trummelpiduritega.....Ma ei ütleks, et mu laagritega midagi sellest hullem oleks olnud, Mini on ikkagi jummala kerge autoke...Samas pead silmas pidama, et kui paned alla flantsid pead vahetama ratasete tikkpoldid pikemate vastu. Erinevate pikkustega tikkpolte on kindlasti Minitronis eraldi müügil ja vahetamine ei ole keeruline. Üksikuid tikkpolte kui mõni on puru läind saab ka minukäest.....
Vasta