Jupimure - mootori temp. andurit vaja.

Osta, müü & vaheta!
Kasutaja avatar
tito santuario
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:53

Postitus Postitas tito santuario » 28 Apr 2008, 09:53

A24 kirjutas:TO tito santuario:
Tellisin anduri ära. Pole päris see mida kataloog pakub (seda ei saagi:)kuid kõigi näitajate järgi peaks sobima. Teisipäeval jõuab kohale. Hinnaks koos alega on 81 eeku. Eks panen külge ja kui toimetab annan teada, võin sulle ka tellida kui huvi on.
Oo see oleks hea uudis!
Hoian pöialt, et see ka istuks külge, saaks näidikutplokki 1 näitaja juurde ma enda Minile :D
Kas lõpuks võtsid mõõdu ja näitajate järgi universaalse ? (tean et Balti Autoosadest saab tellida nii )
Igatahes ootan infi 8)
A24

Postitus Postitas A24 » 29 Apr 2008, 13:41

Hei!
Andur vahetatud ja täitsa toimib. Minu omal liitrine mootor ja FAE varuosa kood on 31190. Jõudu vahetamisel 8)
Kasutaja avatar
tito santuario
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:53

Postitus Postitas tito santuario » 29 Apr 2008, 14:31

A24 kirjutas:Hei!
Andur vahetatud ja täitsa toimib. Minu omal liitrine mootor ja FAE varuosa kood on 31190. Jõudu vahetamisel 8)
Tänud suured jagamast kullaväärtusega infurmatsiooni :D
Muide olen balti autoosade klient ( õigemini firma kus ma töötan ) ja sain baltist " sõbrahinnaks " 85.- , millisest poest Sina sisseoste teed?
Nb! mul sama 1l kubatuuriga isend ja olen näinud 1,3 kapotialust, temp. andur üsnagi identne välimuse järgi
A24

Postitus Postitas A24 » 29 Apr 2008, 16:12

Tore kui abi oli. Ma Balti Autoosades kuldklient, ilmselt sellepärast sain anduri 4 eeku odavamalt :D Tegelikult hea sõber seal tööl, samuti KGK-s paar tonti. Varuosi saabki nendest firmadest hangitud. Mercantilest ka vahest- seal sõbra sõbra tuttav :D
Kasutaja avatar
tito santuario
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:53

Postitus Postitas tito santuario » 29 Apr 2008, 17:24

Selge teen omad järeldused balti autoosade suhtes ja tean et lõplik hind pole veel lagi :wink:
Aga suured tämud infi jagamast :!:
Vasta