M:Austin MINI Cooper 1986

Osta, müü & vaheta!
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

M:Austin MINI Cooper 1986

Postitus Postitas Kristjan » 07 Juul 2004, 15:04

Auto24 müüa kui kedagi peaks huvitama:http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... r/id=80193[/url]
Kasutaja avatar
Una
Postitusi: 89
Liitunud: 21 Juul 2004, 12:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Una » 28 Juul 2004, 14:43

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 0/id=46391

vot sellise variandi leidsin endale mini saada kui kedagi peaks huvitama.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 28 Juul 2004, 18:53

Una kirjutas:http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... 0/id=46391

vot sellise variandi leidsin endale mini saada kui kedagi peaks huvitama.
Seda müüakse juba pea aasta seal! Pidi jube pann olema, hinda on ka juba üle 10 tuhane alla lastud :lol: Nii , et tasub veel oodata , äkki saab lõpuks päris muidu kätte :idea:
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 29 Juul 2004, 12:13

See tumesinine Tallinnas pole ju Cooper vaid wannabe. Võimsust 31 kw!? Klassikalisel Cooperil rohkem vahemikus 50-60 kW. Teadlikud/ausad müüjad kasutavad sõnapaari "Cooper lookalike". Muidu ju täitsa tore masin ehk aga eksitav nimi ja hinnaga on ka üle pingutatud.

Ja see ebamäärane (rohekassinine, sinkjasroheline?) pärla Tartus, on paraku väga kehvade omanike käest ostetud. Põhimõtteliselt on kõik taastatav aga mina otsiks pigem mõne muu projekti. Sellel masinal on toredad märkimist väärivad elemendid: esiistmed (reguleeritavad elektriga!) ja 10-tollised veljed (kusjuures veel täitsa kenad ja mitte sellised, mis kümnest minist seitsmel all on).
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 17 Aug 2004, 00:13

No kui linkide panemiseks läks siis Bemmi keskuses üks iludus seismas ja vaata piltidelt millised istmed... :shock: http://auto24.delfi.ee/kasutatud/auto.php?id=86217
Kasutaja avatar
Una
Postitusi: 89
Liitunud: 21 Juul 2004, 12:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Una » 18 Aug 2004, 17:10

Seda Mini tegid mu tuttavad ja see on väga korralikult tehtud kere ja sisu koha peat. Mootorist ei tea, kuid kui kellelgi huvi on siis saan kindlasti järgi küsida. Mitte müüjalt, aga neilt, kes seda autot ehitasid
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

OAW

Postitus Postitas Kristjan » 18 Aug 2004, 19:28

See bemmikeskuse oma on küll uskumatu iludus!!!! :shock: Uskumatud istmed....
ingmar

Postitus Postitas ingmar » 23 Aug 2004, 10:21

mikk kirjutas:Ja see ebamäärane (rohekassinine, sinkjasroheline?) pärla Tartus, on paraku väga kehvade omanike käest ostetud. Põhimõtteliselt on kõik taastatav aga mina otsiks pigem mõne muu projekti. Sellel masinal on toredad märkimist väärivad elemendid: esiistmed (reguleeritavad elektriga!) ja 10-tollised veljed (kusjuures veel täitsa kenad ja mitte sellised, mis kümnest minist seitsmel all on).
hei

tekkis just sellest massinast m66da s6ites m6te ka omale mini sebida. et mis t2psemalt sellel isendil mureks on? st mis seal nii hullu on, et suuremat taastamist vajab? ausalt 6eldes pole veel sisse talle istunud (st ei teagi, kas ma 2ra mahun aga ehk on nendega sama fenomen mis p6rradega et on seest suuremad kui v2ljast).
mitte et ma momendil tahaks mingit suurt projekti ette v6tta, olemasolevaidki 6ue peal seismas p2ris mitu.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 23 Aug 2004, 17:03

TALINNAS UM LAUSA ILUDUS MYYGIL NATUKE AEGA TAGASI MAKSIS
KUSKIL FOORUMIS LUGESIN 80 000- KR SEE MASIN OLEKS RAHA EI SEISAKSE SEE ELAM SEAL. 8)
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 23 Aug 2004, 18:57

Olles sage põrra foorumi uudistaja siis Ingmari nimi mulle tuttav ja tere minugi poolt. Nüüd me paneme vist atntud teemast kõvasti välja, aga Mini puudustest rääkides... olles oma projekti tänase päeva seisuga matnud 100K raha ei meenu mulle ühtki suuremat probleemi kui rooste... :D , aga seegi pole ületamatu raskus. Aga sel teemal võiks vestelda tohutult - võrrelda, vaielda, analüüsida, aga selleks peaks ehk avama uue teema või mis veelgi vahvam - vahest põrrad, minid ninapidi panema...
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Tere Ingmar!

Postitus Postitas Kristjan » 23 Aug 2004, 20:19

Tore sind siin näha! Nii imelik kui see ka ei ole loodi ju Mini tegelikult selleks , et põrrad maa pealt pühkida ehk siis tsiteerides BMCi esimeest Leonard Lordi “God damn these bloody awful bubble cars. We must drive them off the streets by designing a proper small car”.
Õnneks on aga Mini ja põrra sõrbad omavahel sõprussuhetes. Olen ka ise palju beetle.ee foorumis tuianud (trunkmonkey kasutajanimi) ja meil sõpradega plaan ka T2 soetada. Vaatab mis välja tuleb...

Jutu mõte oli aga see ,et võiks tõesti ükskord korraldada ürituse kus Minid & põrrad ninapidi kokku saaksid!
ingmar

Postitus Postitas ingmar » 24 Aug 2004, 08:31

olen ka ise selliseid v2rinaid p6rrade tegemise kohta kuulnud mis seostuvad yrituse ja Minidega :) aga - ega siin pole muud kui et ma v6in natuke tagant suskida ja mine tea mis sellest v2lja kukub :)

aga veel teema kohta - et see tartu 19.9K Mini on lihtsalt kere poolest l2bi?
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 24 Aug 2004, 13:16

Mis üritusse puutub, siis paki aga oma kola kokku, viska CrewCabin'i kasti ja vura Haapsalusse 4. septembril. Lähem info kodulehe paraadküljel. Saad autosid näha, käega katsuda ja sissegi istuda, et teaks "kuidas tunne on". Siis saad võrdlusmomendi näol ilmselt selgemat sotti ka sellest sinisest või rohelisest misiganes ta on seal Viljandi mnt.-l
Repliigi korras - selliste kahtlase värvi puhul olen täheldanud, et naised peavad seda pigem roheliseks ja mehed siniseks.
II repliik - sa ise tartlane või?

Aga masina peaksid siiski eelkõige ise üle vaatama. Mul oli ju endal masin olemas kui ma seda uurimas käisin ja sestap ei süvenenud. Silma hakkas eelkõige üleüldine räpakus terve auto suhtes: s...sed või puuduvad matid, lahtine värv, määrdunud istmed, lotendav polsterdus, lääpas tagaiste, logisevad detailid, hooletult paigaldatud armatuurlaud, mõlgid, kriimud jne. Sama kordus luuke avades auto ninas ja päras. Rooste suhtes kruvikeerajaga ei torkinud aga silmnähtavalt kokku vajumas ta ei olnud. Ja lõpuks - esimesel katsel käima ei läinud. Rohkem ei proovinud kah. Kuuldavasti oli üks teine huviline mootorile isegi hääled sisse saanud aga see olevat olnud väga valuline elamus - rohkelt tossu ja ebaautolikke tämbreid. Müüjafirma oli vist ka remondimeestele autot näidanud ja järeldus on leidnud peegelduse hinnas. 16 k sildilt maha tõmmata ei ole julgustav.
ingmar

Postitus Postitas ingmar » 24 Aug 2004, 14:31

mina l6unaeestilane jah, pendeldan tartus ja tartus ~30km raadiuses (elvas, ahjal).
eks pea mingi aeg seal ise kaema, katsuma... ja n6udma proovis6itu :D

samas - 4. haapsalu polegi nii paha m6te, kui mu (s)crewcab siis veel s6idab (ehk kas tal mootor on peal, see on laenatud ja tahetakse tagasi), kui mitte, siis tulen ehk teise laenatud massinaga (kui ma sellele tyhik2igu tagasi saan, preagu see kaob soojaks saades 2ra), aga igal juhul t2nud kutsumast, 2kki kohtume.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 09 Nov 2004, 12:29

Tore sind siin näha! Nii imelik kui see ka ei ole loodi ju Mini tegelikult selleks , et põrrad maa pealt pühkida ehk siis tsiteerides BMCi esimeest Leonard Lordi “God damn these bloody awful bubble cars. We must drive them off the streets by designing a proper small car”.

aga see mis sa rääkisid oli ka tõsi. kuigi mini loodi nafta kriisi ajal sest
BMC töötanud SAI(lühend: sir Alec Issigon) paluti teha pisike masin mis viiks punktist A-B-sse. SAIa leijutatud on ka põiki mootor ja toll ajal kui minit polnud veel oli kõige väiksemate rattastega(14") masin, kas morrris või austin enam ei mäleta siis tuli kokku hoiu mõttes, et mini oleks seest suurem kui väljas ja 4inimest saaks lahetalt seal olla rattad nurkatesse ja
koos Dunlopiga leijutati 10" rehvid. :roll:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Vasta