O: Mini

Osta, müü & vaheta!
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

O: Mini

Postitus Postitas eero » 18 Apr 2010, 08:21

Tere pühapäeva varahommikut!

Olen juba mõnda aega plaaninud klassikalise Mini ostu ja nüüd kus töökoht näitab võimalikke kolimise märke ja jala enam sama tunni sees ma kohale ei jõuaks siis tundub, et on ideaalne hetk.

Ideaalne aga mulle ainult, tundub. Sest tikutulega otsides on Eestis ette jäänud vaid üks müügis olev mudel (seegi tekkis just, vahepeal polnud üldse):

http://www.auto24.ee/used/503316

Korraks oli ka plaan näiteks Soomest vaatada, nettiauto.com valikutki uuritud, kuid vaadates Mardi küsitud hinda jätaks selle vahe pigem reservi kuludeks.


Oskab keegi veel soovitada, kas mõni variant veel Eestis pakkuda? Ei otsigi ideaalses korras, kuid siiski midagi sõidukõlblikku. Hinnast: Mardi Mini hind tundub rahuldav (kuigi ma pole teinud uurimistööd mis seisukorras on see täna, Autolehest olen aga üle vaadanud mis see oli mõni aeg tagasi). Ja allapoole võib ju alati!
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas 90Deville » 18 Apr 2010, 09:25

Tere,

see tundub üsna ok oma hinna suhtes olema ma pakun.

Siit rootsist saaks odavamalt kah, aga siis muidugi vanema mudeli, 70dad on siin möistliku hinnaga vahel, 90dad aga kipuvad kallimad olema kui eestis. Ntx see:http://www.blocket.se/gavleborg/Bmc_min ... ?ca=11&w=3

Ma panen varsti enda kaks mini kah müüki, a need jäävad siiski kuhugi 70k tuuri, niiet ilmselt liiga kallid sulle. Üks siis 93a ja teine 98a.
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas eero » 18 Apr 2010, 09:44

Kiired vastused siin :) Tore-tore!

Eks väljamaalt toomine toob muid kulutusi ka juurde ja ega ma tõesti väga konkreetset masinat ei otsi, et sellist teed veel päris läheks. Kodumaalt kindlasti tehingu leidmine on mugavam variant.

Aga 90Deville - kui varsti on varsti? 70k on seal kõrgema otsa juures minu jaoks tõesti, kuid mitte ebareaalne. Sõltub siis mis seisukorras on ja ma olen suutnud end viimastel päevadel juba piisavalt üles kütta, et varsti võiks olla üsna varsti. :D

90Deville kirjutas:Tere,

see tundub üsna ok oma hinna suhtes olema ma pakun.

Siit rootsist saaks odavamalt kah, aga siis muidugi vanema mudeli, 70dad on siin möistliku hinnaga vahel, 90dad aga kipuvad kallimad olema kui eestis. Ntx see:http://www.blocket.se/gavleborg/Bmc_min ... ?ca=11&w=3

Ma panen varsti enda kaks mini kah müüki, a need jäävad siiski kuhugi 70k tuuri, niiet ilmselt liiga kallid sulle. Üks siis 93a ja teine 98a.
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas 90Deville » 18 Apr 2010, 09:58

Noh, üks on selline:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... rhash=db69

Sellest autost saad lugeda ka siit minide alt. Mölemad autod on heas korras.

ja teine on selline umbes:
http://www.google.se/imgres?imgurl=http ... s%3Disch:1

See viimane pilt on suvaline netist leitud.
Minu omal on veel taga toonklaasid ja piki külge jooksev valge joon puudub, värv sama, ehk british racing green ja valge katus+triibud kapotil.
Tal juhtus väike kokkupörge mägraga, niiet varsti saan ta värvimisest kätte jälle.
Plaan on siis üks maha müüa, üksköik kumb.
Varsti on mingi 2-3 nädala pärast ma usun, laekuneestisse järgmisel nädalal ja siis saan hakata asjadega aktiivselt tegelema.
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas eero » 18 Apr 2010, 10:59

Järjest enam hakkab mulle see tume meeldima :D (Google arhiivist nägin ka teda juba varem korraks).

Meeldib, et kere on korda tehtud ja stiilipuhas lõppviimistlus. See võib ju üsna kulukaks minna kui ise tegemine käib üle jõu. Saan aru, et kapott, pagasiruumi luuk ja katus on rohelise tonaalsusega ja ülejäänud on must?


Kas sellest võimsuse august oled jagu saanud? Viimane ülevaatus?
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 18 Apr 2010, 12:02

Põhimõtteliselt on minu Mini ka Soomes veel üleval :)
Selle auto kohta saab ka siit foorumist infot.

Hooaja hakul, kui suvised kogunemised planeerimisel, müüksin küll ikka väga raske südamega :roll:
Manused
Picture 065.JPG
Picture 065.JPG (33.51 KiB) Vaadatud 17261 korda
Cooper Sport
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas eero » 18 Apr 2010, 12:36

Hehe! Asi kisub põnevamaks! Selge tõde tegelikult, et kõik sõltub kust otsida.

Janno - mis hinnavahemikku sa ootad oma auto eest?
with a mini (in pieces!)
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 18 Apr 2010, 13:02

Aktiivselt müügiga ei tegele, kuna otsest soovi autot maha müüa ei ole. Panin üles, kuna silmapiirile tekkis üks teine Mini, mis paraku aga eest ära osteti.Ja kuulutust maha võtnud ei ole samuti. Hind Soome portaalides 7500€.

Eestis portaalides pole üleval kahel põhjusel:
-kuulutused tasulised
-hind sommide müüdavate autodega võrreldes ok, meil suhteliselt kallis.

Eks sinna on raha ka korralikult sisse laotud.Reeglina siiski hobiautosse paigutatud raha kunagi tagasi ei saa.
Cooper Sport
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas eero » 18 Apr 2010, 13:13

Jah, see on juba minu otsitud hinnavahemikust väljas. Aga kaunis auto - oled tõesti vaeva näinud ja detailideni kõik viimistletud. Ega kui oleks enda oma siis ei tahaks ka loobuda.

Aga tänud pakkumast!
with a mini (in pieces!)
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas 90Deville » 18 Apr 2010, 18:58

Eero kirjutas:
Kas sellest võimsuse august oled jagu saanud? Viimane ülevaatus?

Tühi auk minekus on endiselt olemas, aga kui peaks mingiks tehinguks minema siis loomulikult ma parandan selle vea.
Olen seda siiani eiranud ja lihtsalt mini iseloomuomaduseks pidanud, a loomulikult on sel mingi pöhjus ja see tuleb leida.
Ülevaatuse kohapealt jään vastuse völgu hetkel, sest pole teh.passi käepärast(olen ise rootsis hetkel). Teoreetiliselt peaks novembrini olema.

Värv on jah must ja katus ning kapott-tagaluuk on roheline metallik. Värvierinevus joonistub soodsate valgustingimuste puhul
hästi välja, samas kui pimedas asi täiesti must tundub.
Tuttavad aegajalt avastavad, et oo, kuule su auto polegi must :D
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas eero » 18 Apr 2010, 19:20

Igatahes olen rohkem kui huvitatud :twisted:
with a mini (in pieces!)
ares
Postitusi: 716
Liitunud: 01 Apr 2009, 02:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ares » 18 Apr 2010, 20:25

See http://www.auto24.ee/used/503316 tundub kere poolest juba natukene näritud, ukse ääred ja mujal nagu oleks kah natuke kobrutamist näha. Üldjuhul kui sul on huvi siis kindalsti ürita leida juba miski miniline või paar, kes sinuga koos tulevast autot vaatama tulevad. Mitte mini omanikud juba oma kogemuse põhjal ei oska õigeid asju vaadata :)
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas eero » 18 Apr 2010, 20:33

Tänud soovitamast!

See esimene viide jah, näha, et pole just kõige etemas korras (kuigi, olen aru saanud, et katsu sa leida roostest puremata autot). Ja lisaks sellega häda ka see, et need pildid on aastast 2007 - sellest saab kenasti aru kui otsida siitsamast üles Autolehe artikkel. Mis seisus see auto täna on ei tea ju veel.
with a mini (in pieces!)
Kasutaja avatar
eero
Postitusi: 769
Liitunud: 18 Apr 2010, 08:12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas eero » 23 Apr 2010, 14:07

Nii! Esimene tutvus Miniga on tehtud :D

Üldiselt on ainult suur irve näol nüüd.

Käisin vaatamas esimeses postituses viidatud Mardi Minit. Auto on aus, suuresti originaalne ja väikesed putitamis ja hooldustööd.

Aga sõita on ülivahva! Vasak jalg on vähe krampis ainult. Ei teagi nüüd kas pikale mehele on ehk ruumi vähe, või lihtsalt lõi kramp sisse võõra auto roolimisest. Igatahes see ostuhimu röövinud pole.


Nüüd siis tuleb pead vaevata küsimusega, et kuidas edasi. Mardi auto on tubli, oma väikeste kiiksudega. Kas jaksan ja oskan ja tahan sellist projekti ette võtta.

Igatahes käin ka Haapsalus ära ja siis vaatame mis saab edasi!
with a mini (in pieces!)
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 23 Apr 2010, 14:21

No seda võib arvata,et irve on veel näos.
Sa Saksast toomise peale nt ei mõtle? Eks see paras põrsas kotis ost on tegelikult.
Cooper Sport
Vasta