Joonase miniotsingud

Osta, müü & vaheta!
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: Joonase miniotsingud

Postitus Postitas 90Deville » 14 Okt 2012, 22:50

Joonas kirjutas:Ehk siis liigagi lilleline?
Nii on töesti raske öelda, kui märkad siis pildid on tehtud suht osavalt et mulje jääks väga hea.
Nutikas pildistamine on pool vöitu....

Samas on läbisöit olematu ja aasta kah värskeim mis olla saab, äkki ongi nii tore kui tundub köik.
Ma nöuaks kohe pilte juurde vöi läheks vaatama.
Üksiku Riley Elfi klubi
Joonas
Postitusi: 13
Liitunud: 16 Sept 2012, 13:02

Re: Joonase miniotsingud

Postitus Postitas Joonas » 15 Okt 2012, 19:42

Täna sain kirja, kus oli natukene infot auto kohta ja selgitus, miks müüb. Põhjuseks olevat lahutus, mille tõttu on auto hind turuhinnast madalama hinnaga müügis. Kõik olevat tehniliselt korras, täielik hooldusajalugu samuti olemas. Sõitnud 30 000, tundub kuidagi uskumatu mulle. Piltidelt tuvastasin siiski mõningaid roostekohti, kuid ehk oleks keegi asjatundjam ja ehk teravama pilguga miniline nõus samuti neid pilte üle vaatama?

Üks asi muidugi veel, praeguseks on ta autoga juba Londonisse kolinud ja kirjutas, et kui ei saa sinna vaatama tulla, saab auto saata minuni, kus mul oleks 5 päeva nn. auto ülevaamiseks aega. Mulle sellised saatmise asjad tekitavad alati väikseid kõhklusi ja mõtteid, et ehk tegu mingi petuskeemiga. Üks mis kindel, raha välja ei käiks enne kui auto reaalselt oma silmaga kohal näeksin.

Mida sellisest saatmisest arvata? Kuidas sellised tehingud toimuvad ja mida peaks tähele panema?


joonas.
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: Joonase miniotsingud

Postitus Postitas 90Deville » 15 Okt 2012, 19:49

Lao siis pildid vöi link siia üles, saavad teised hinnata...
See saatmise jutt on muidugi kahtlaselt sarnane levinud petuskeemiga, et kanna mingid transpordikulud köigepealt ära ja siis saadame ja vaatame...sellega ei tasu nöus olla. A kui tahab siis enda kulul vöib saata ju igalepoole :D
Vähe kahtlaseks kisub küll see teema
Kui juba londonis siis seal ei tohiks selle müük eriti aega vötta, rhd ümber tegemine pole ju mingi kosmoseteadus.
Üksiku Riley Elfi klubi
Joonas
Postitusi: 13
Liitunud: 16 Sept 2012, 13:02

Re: Joonase miniotsingud

Postitus Postitas Joonas » 15 Okt 2012, 20:13

Eks ta kisub jah sinnapoole... Pole see mini leidmine ja ostmine lihtne. :D

Pildid said igatahes siia. Kaege aga perra! https://www.dropbox.com/sh/fokm9g8817huy3x/eLNlFXxz_O

Roostet paistis kõrvalistuja ukse alumisel serval, tundus et ka põhja all ilmselt on. Seest tuuleklaasi paremas alumises nurgas. On see tüüpiline, et minid seest roostetavad?
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: Joonase miniotsingud

Postitus Postitas 90Deville » 15 Okt 2012, 20:36

Minid roostetavad igaltpoolt kus plekiga tegu on :D , klaasid roostetavad vähem
Küsi kerenumber ja guugelda seda ka, vöibolla on pildid kellegi suvalisest kuulutusest vöetud ja saad nii jälile.
Öhuavad on kölarite vastu vahetatud juba niiet midagi on tehtud temaga ilmselt.
Selle raha eest ma ilmselt ostaks ikkagi :D
Üksiku Riley Elfi klubi
ares
Postitusi: 716
Liitunud: 01 Apr 2009, 02:49
Asukoht: Tallinn

Re: Joonase miniotsingud

Postitus Postitas ares » 16 Okt 2012, 14:24

Igasugune saatmine, ettemaks jms unusta ära kui sa pole 100% kindel ,et see on turvaline.

Lenda kohale, vaata üle, osta ära. Igasugune muu tegevus on potensiaalselt liiga suure riskiga.

Ares
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Joonase miniotsingud

Postitus Postitas Janno » 16 Okt 2012, 15:11

Ka mina sattusin vahepeal ühe sellise otsa. Vastas suht kehvasti meilidele (olevat Saksamaalt pärit arst, kes elab nüüd Inglismaal) ja pole aega lisapilte saata ning tööpäevad on pikad ja vaja jälle operatsioonile joosta jne. Kuulutuses olid pildid imepisikesed aga auto paistis maasikas ja hind oli väga hea. Ka kirjutas, et auto asub mingi X ettevõtte laos ja saadab mulle auto Eestisse ja siis saan üle vaadata ja otsustada, kas meeldib jne. Jäi kaup katki :)
Cooper Sport
Kasutaja avatar
Oliver
Postitusi: 414
Liitunud: 23 Aug 2009, 23:15
Asukoht: Tallinn

Re: Joonase miniotsingud

Postitus Postitas Oliver » 16 Okt 2012, 15:37

Inglismaa turu osas saab sind aidata Timo Ots (falesto@hot.ee). Kui masin asub seal on ta nõus sind aitama. Paneb treila peale ja saadab sulle Eestisse. Kõigel omahind aga mina sain tema abiga Italy Inglismaalt just sedalaadi. Täpsem tekst Italy teema all või saada meil talle.
Italy Kuller :twisted:
Vasta