Kahetsedes müüa vähesõitnud Clubman Cooper S 2008, 1,6 128kW

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Jeheville
Postitusi: 2
Liitunud: 06 Dets 2012, 11:22

Kahetsedes müüa vähesõitnud Clubman Cooper S 2008, 1,6 128kW

Postitus Postitas Jeheville » 06 Dets 2012, 11:54

Kas sulle meeldiks, kui jalakäijad sulle pidevalt naerataks? Kui oled selle auto roolis, siis toimub see pidevalt. Lisaks teevad turistid pilti ka ;-)
Läbisõit vaid 16000, ostsin ise uuena, kasutanud vaid abikaasa (ok, ma ikka ise ka olen mõned mõnusad otsad teinud). Täiesti värske ja vigadeta. Kõik lisad on sees, lisaks veel Defa talvesoojendus, ruuduline katus ja peeglid, triibud kapotil ja puha... Pilti ei hakanud otsima, sest te ju niikuinii teate, milline see auto välja näeb.

Küsin 18 500 (koos käibemaksuga), sest nii väikese läbisõiduga ja nii värsket teist ei ole!
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kahetsedes müüa vähesõitnud Clubman Cooper S 2008, 1,6 1

Postitus Postitas Janno » 07 Dets 2012, 08:44

Kui kohe kahetsema hakkad ("Kahetsedes müüa...") siis Sul on aega veel kuulutus maha võtta :lol:

Aga tegelikult on asi nii, et see siin on klassikaliste Minide foorum. Ilmselt jäi see Sul esilehelt märkamata.
Seetõttu ära pane ka liialt suuri lootusi sellele, et siin oma autole ostja leiad.

Ja usu mind - siinsed olijad teavad VÄGA hästi, kuidas möödakäiad naeratavad :)
Aga edu müümisel. Iseenesest ikka soovitaks pilti ka panna, kui autot müüd, sest klassikalise Mini omanikud ei ole niivõrd kursis BMW Miniga (va Jaanus, kes ise üht omab). Pealegi ütleb pilt rohkem kui tuhat sõna. Aga kuna see ei ole niikuinii kõige õigem koht siis...
Cooper Sport
Jeheville
Postitusi: 2
Liitunud: 06 Dets 2012, 11:22

Re: Kahetsedes müüa vähesõitnud Clubman Cooper S 2008, 1,6 1

Postitus Postitas Jeheville » 07 Dets 2012, 14:04

BMW tahabki ise müüki korraldada, aga ma mõtlesin, et ilus oleks enne fännidele teada anda, kui laiemale massile pakkuma hakatakse. Tänud täpsustamast!
Vasta