Valik Salome Mini juppide hindu

Osta, müü & vaheta!
Vasta
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Valik Salome Mini juppide hindu

Postitus Postitas ksuuk » 21 Juul 2005, 21:05

Sai Salomest osadele Mini asjadele hindu küsitud, panen vastuse siis välja, ehk kedagi huvitab, tarneaeg on orienteeruvalt kolm nädalat ja see toodete nimistu, mida Salome suudab Minile pakkuda pidavat olema väga pikk:

Rooliots - 121.-
Esisharniir - 94.-
Esiratta laager - 650.-
Tagaratta laager - 486.-
Tagumised piduriklotsid - 260.- komplekt
Õhufilter - 160.-
Õlifilter - 34.-
Küünal - 35.-
Bensiinifilter - 13.-

Esipiduri ketas - 556.- paar
Tagapiduri trummel - 586.-
Esimene pidurivoolik - 268.-
Tagumine pidurivoolik - 167.-
Generaatori rihm - 813.-
Esikelgu padi - 70.-
Esiamort (puksid kaasas) - 574.-
Tagaamort (puksid kaasas) - 472.-
Käsipiduri tross - 123.-
Kojamees - 76.-
Tagatrummelpidurite remontkomplekt (klotside vedrud) - 110.-
Tagatrummelpidurite remontkomplekt (kinnitusklambrid, töösilinder, mansett ja kummikate) - 168.-

Neilt ei saa:

Esiketaspiduri plekist kate
Kapott
Kojamehe vardad
Generaatori harjad
Esiketaspidurite remontkomplekt
Karburaatori remontkomplekt
Kapoti salongist avaja
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 21 Juul 2005, 21:18

Kas see on täielik valik? Või lihtsalt ülevaatlik näide mõnedest saadaolevatest jubinatest? Ise usun pigem viimast.
Selles nimekirjas on muu hulgas asju, mida minu viimase visiidi ajal neilt saada ei olnud võimalik. Kas siis jälle see teenindaja probleem või täieneb nende valik aeg-ajalt. Ei tea.

Aga geneka rihma ostaks ma küll lihtsalt mõnest teisest poest :P (ma oletan et see hind on näpukas)
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 21 Juul 2005, 23:12

mikk kirjutas:Kas see on täielik valik? Või lihtsalt ülevaatlik näide mõnedest saadaolevatest jubinatest? Ise usun pigem viimast.
Mainisin, et osade, tegelikult soovisin täit nimekirja aga nad vastasid ainult konkreetsetele küsimustele, seega pärisin oma mätta otsast vaadatuna juppide hindu.
mikk kirjutas:Selles nimekirjas on muu hulgas asju, mida minu viimase visiidi ajal neilt saada ei olnud võimalik. Kas siis jälle see teenindaja probleem või täieneb nende valik aeg-ajalt. Ei tea.
Hea küsimus. Vahest teenindajas asi. Saatsin üldmeilile päringu ja mulle vastas olev at salome.ee
mikk kirjutas:Aga geneka rihma ostaks ma küll lihtsalt mõnest teisest poest :P (ma oletan et see hind on näpukas)
Kui siis nende, mitte minu näpukas.
Vasta