M:mini

Osta, müü & vaheta!
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 04 Okt 2005, 20:56

Kuule Krissu mul endal ka süda tilgub verd sest keegi ei taha õiget hinda maxta aga raha on vaja!
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 05 Okt 2005, 20:26

amore kirjutas: Muidu ma leidsin ühe tõesti vinge auto. Huvi pärast näitan:
http://cgi.ebay.de/Mini-Cooper-Rennwage ... dZViewItem
Hull naine!!! :P See on ju mürsk ratastel!!!
Samas ega saa laita. Kena on ta küll. Aga hulk aspekte, mis ta igapäevasõiduks ebapraktiliseks teevad. Eriti talvel. Ma pigem soovitaks mingi 1990ndate teise poole veidi konservatiivsema auto valida - sissepritsed, normaalsed istmed, tänavale sobivam vedrustus (well, siin pole muidugi suuret vahet :P aga siiski), vaiksem, sujuvam. Sellel eksemplaril, mida sa meile vaadata pakkusid, on metsikult jõudu selle kaalu kohta ja ta on VÄGA lärmakas (selle vahel on otsene seos - minide puhul vähemalt, kui just ei ole Honda mootor vmt). Ma olen natuke skeptiline selles suhtes, et keegi sellisega igapäevaselt Eestis teedel-tänavatel sõita viitsib.

"Teise põlvkonna" Minide hulgas (mitte segi ajada uue Miniga=BMW)soovitan uurida näiteks märksõnu British Open Classic, Cooper, Monza, Silverstone.
Külaline

Re: M:mini

Postitus Postitas Külaline » 23 Sept 2006, 12:57

kaspar69 kirjutas:Kas keegi teab kuidas mini soome Minitroni müüki panna.Olen kaalunud asja ja otsustanud enda omast kahjuks loobuda.Kel huvi või saavad muidu kuidagi kasulikud olla andku endast teada!
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 23 Sept 2006, 20:18

Peab kahjuks tunnistama et Minitron ei vahenda minide ostu müüki. Kui tahad soomes müüja siis kasuta www.klassikot.fi või www.porssilehdet.fi või siis keltaises pörrsi.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Vasta