M: "KONI" regul.esiamordid

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

M: "KONI" regul.esiamordid

Postitus Postitas Harri » 28 Okt 2005, 15:32

Niisiis...müüa tuttuued, pakendis, tsekiga, garantiiga Koni muudetava jäikusega esiamordid, punased "street" algseades ja tundusid üsna pehmed. Kollased on jäigemad ja keegi klubi omadest on sellised oma Minile juba paigaldanud.Hinnaks on 800 kr tk. ning selle raha eest saab need ka vajadusel Tallinnasse toimetada. Selgituseks veel niipalju ,et seda tüüpi amorte saab kulumise korral peale keerata ja toimivad jälle edasi, seega on nad pikaealised.Hind on KONI amordi kohta hea.

Müügi põhjus on järgmine: Tellisin maaletoojalt need amordid ning peale kahekuulist ootamist polnud midagi kuulda. Kui pärima hakkasin siis lõpuks öeldi mulle, et tehas neid enam ei tooda. Poolteist kuud hiljem ilmusid äkki amordid tehasest kohale. Eks need müügimehed lobasuud ei viitsinud tegeleda ja tahtsid tülikast küsijast vabaneda :) Paraku unustasid nad tellimuse tühistada ja tehas saatis kauba kohale :lol: Minu kaelapeal see kaup ei ole aga kauplus kelle kaudu ma need tellisin ei oska nüüd nendega suurt midagi peale hakata.....

Enda autole paigaldasin ikkagi peale kõhklusi ja kahtlusi Nivalt pärit esiamordid, nõuavad küll ümbertegemist ja lukkesepa oskusi, võimalusi....Proovisõidul käitusid korralikult aga eks uus suvi näita kas selline ümberehitus ennast ka õigustas
gibson

kere

Postitus Postitas gibson » 04 Mai 2006, 11:24

harri kirjutasid,et sul on mitu metrot lammutatud,ega sul korraliku keret ei ole? oleks huvitatut,huvitab kere ise ja taga võibolla ka esisild-uksi,luuke jms pudi eriti ei huvita
tel.56129027 nõo
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 04 Mai 2006, 13:05

Kahjuks said kered kohe tükkideks lõigatud ja vanarauaks viidud..... :( Esi ja tagasildadest on midagi järel pead ise vaatama tulema.
Vasta