Soov osta mini

Osta, müü & vaheta!
whitenegga

Postitus Postitas whitenegga » 03 Mai 2006, 09:59

Aga äkki siis mõned näpunäited ,kust saaks mõne korralikuma mini. Veebilehed v6i on midagi muud välja pakkuda.
tegelikult mul plaan varsti mini soetada,,,arvatavasti kuu kaks ja raha peaks koos olema. :P :twisted:
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 03 Mai 2006, 14:33

No eks turgu tuleb koguaeg jälgida, küll neid korralikke ka liigub...
Mõned Saksa lehed:
http://www.mobile.de
http://www.autoscout24.de
http://www.faircar.de
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 03 Mai 2006, 15:45

Loomulikult ka eBay.
mart

Postitus Postitas mart » 03 Mai 2006, 22:50

kas ise lähed järgi või ostad netist? Tegelikult e-bayst üks kodanik just soetas. Saad tema käest uurida.

Kui kohale lähed, siis varu aega. Lihtsalt kui esimene väljavalitu ei pruugi meeldida. Saksamaal on vahemaad ka üsna pikad. Lennujaamast või esimesest bensukast võid osta ka ajalehe kus on ka inffi sees. Saksa keel võiks ka suus olla! Lõppkokkuvõttes on see ka õnne küsimus.
shorty

Postitus Postitas shorty » 04 Mai 2006, 13:41

whitenegga kirjutas:nu jah.... eks ta nii paistab olevat kyll. Aga siiski ennem maksaks natuke pealegi ,,,,kuid vähemalt käid,otsid ja valid just sellise mis meeldib. Ja kui nyyd natuke teravamalt vaadata mobilet siis auto(ilma roosteta!!ja kõvema mootoriga) pluss reis yle 50 kilo kyll ei tule. 8) Ja kui leiad soodsamalt v6id veel hollandist läbi minna :D :twisted:
Njah...aga oled sa kindel, et sa ühtegi juppi seal vahetama ei pea? Mul sõitis Eestisse ilusti ära, aga siin vajas pisut kohendamist. ja nagu siin Mikkki mainis, siis suht raske kohe seda õiget leida ja ESIMESENA kätte saada. vahet pole, kas oled Saksas või Inglismaal, aga kui hakkad mööda maad ringi sõitma, siis tuleb äratoomiskuludele ikka üsna kõvasti juurde panna. seal vahemaad teised ja sellist asja nagu Tartust-Tallinnasse 70eeguga ei ole. Lühikesed vahemaad maksavad juba üsna soolaselt. Inglismaal Londonisse masinale järgi sõitmine maksis mul juba üle tuhande. ja vahemaa oli 100miili ainult!! Muidugi see, et sain hinnast 500 naela alla kompenseeris selle ära, aga iga kord nii hästi pole saanud.

Eestis polegi mu masinal nii palju huvilisi olnud kui koha peal oli. Panin veel enne tulekut ebaysse müüki, sest hakaksin kahtlema, kas Eestis tast lahti saan, aga võtsin kaks päeva enne tulekut sealt maha. Aga kõned hakkasid tulema päev või paar pärast seda. mõned helistasid veel üsna tükk aega pärast seda, kui ma juba ammu Eestis olin. vot siis seda müümimist :lol:

aga samas eks igaühel ju oma valik: Kes läheb seiklema ja toob masina ise ära, kes ostab koha pealt juba putitatud masina ja säästab siis selle võrra aega ja raha. Kuigi seiklejavaim nagu ma olen, läheks ehk ise ka uuesti järgi.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 07 Mai 2006, 18:00

http://www.adtrader.co.uk/

See on selline veebileht, millest ka minu küsitletud britid ise midagi kuulnud pole aga põhimõtteliselt koondab see kohalikes lehtedes avaldatud kuulutusi. Hinnad on veidrad - s.t. on väga odavaid ja on väga kalleid.
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 09 Mai 2006, 16:18

Tere minu relv on mul veel alles aga kui keegi asjalik mees tahab saame rääkida müügist sest ise olen poolekohaga saksas enamuse ajast !!! Minu müügikuulutus oli siin mingi aeg ka üleval !
whitenegga

Postitus Postitas whitenegga » 09 Mai 2006, 17:29

aga äkki täpsustad,,, lisad mõned pildid,
Mul just suve keskpaiku plaan mini endale soetada.
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 09 Mai 2006, 21:15

pildid siin http://pilt.ee/view/346307/2/
punane ...oma silm on kuningas !!!
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 09 Mai 2006, 21:17

Kahjuks on pilt.ee maas!

Aga ehk räägid täpsemalt kaspar kui palju vaeva ja raha sa sellesse autosse oled matnud.

Mis töid tehtud said!? Täielik restaureerimine!?
Kas hind on endiselt 60 tuh kandis?
Metiskult kena auto , ma isiklikult armusin ühest silmapilgust. Kui teda Pärnus nägin. Ei uskunud , et Eestis selline auto sõidab.
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 10 Mai 2006, 14:18

Jah pappi on ikka s..ta kanti läinud tõesti ,aga peale seda kui mul vahepeal müügis oli ,olen talle veel üht teist teinud nii ,et see 60 tonni on pisut vähe ikka! Mootor põhimõtteliselt uus -koos väljalaskega (2 mõõtu suuremad kolvid ja lihvitud ja poleeritud ) savi ...ühesõnaga süda on ikka väga BRO !!! KEREL uued plekid mõned ja ilus värv peal ,SISU üleni valge nahk (elevandiluu) ,stereo on NÜÜD ÜLIKÕVA!!supparid värgid) uus timm rool KOKKU KÕIK 160 000.- VÕI NATUKE PEALE
whitenegga

Postitus Postitas whitenegga » 10 Mai 2006, 15:50

Kle kaspar69,,,äkki ikka viskad mõne töötava lingi kust autot näha. Ise pole juhtund nägema seda jutujärgi imeilusat autot. :D
Hullulttahaks mini osta aga ennem vaja oma bem maha myya,,,.
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 10 Mai 2006, 18:01

Räägi kus asud ,kui Tallinn siis võib ju kohtuda EX !!! Muide tulin just saksamaalt ja pahni peal sain 150 km/h kätte :)
Minu nr on 56698110 kõlla ja räägime
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 10 Mai 2006, 21:26

Ma sain Pangodi - Tartu teel ka 150 kätte :twisted:






....allamäge.
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 10 Mai 2006, 22:04

pane pilti ikka :)
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Vasta