Soov osta mini

Osta, müü & vaheta!
MW

Soov osta mini

Postitus Postitas MW » 12 Apr 2006, 22:11

Tere,

On soov soetada endale mini (klassikaline), auto24-s olen silma peal hoidnud, kuid viimasel ajal ei ole ühtegi kuulutust olnud. Äkki on mõni foorumlane plaaninud enda oma välja vahetada või täitsa ära müüa? Või oskab keegi kogenum nõustada välismaalt soetamise küsimustes. USAst tuleks transport tõenäoliselt liiga kallis, aga Saksamaalt või Inglismaalt? Kui kellelgi kogemusi ja nõus jagama, siis ootan huviga.

Parimatega
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 12 Apr 2006, 22:24

Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 13 Apr 2006, 08:32

Saksast tuues on mul kogemusi ja siis pane sealsele hinnale u. 10000 otsa, kui sa muidugi ise järgi ei lähe. Pean silmas treileriga toomist.
http://miniklubi.torumarket.ee/foorum/v ... highlight= <-selline oli ka veel natuke aega müügis, ei tea mis tast saanud on?
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 13 Apr 2006, 12:53

Kaspar sai juba müüdud oma kullakese minu teada
MW

Postitus Postitas MW » 13 Apr 2006, 15:22

tänud kiirete vastuste eest :) Suhtlen selle esimese kuulutuse omanikuga ka juba hetkel..
martin

Postitus Postitas martin » 13 Apr 2006, 20:20

rõõm kuulda, et mu Tahiti jälle löögil;)
walkman

Postitus Postitas walkman » 28 Apr 2006, 16:33

Isegi huvitatud mini ostmisest. Hetkel auto24 kaks müügis, ühte reklaamitakse ka siin foorumis.

See teine, mida vaatan, on nii ja naa, vist. Äkki eksperdid oskavad täpsemalt kaasa rääkida.

Või on kellelgi tekkinud jah plaan oma mini maha müüa?

Tahaksin minit nii väga :roll:
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 28 Apr 2006, 19:07

Oodake suve keskpaigani. Siis toon teile ühe!
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 29 Apr 2006, 16:46

walkman kirjutas:Isegi huvitatud mini ostmisest. Hetkel auto24 kaks müügis, ühte reklaamitakse ka siin foorumis.

See teine, mida vaatan, on nii ja naa, vist. Äkki eksperdid oskavad täpsemalt kaasa rääkida.

Või on kellelgi tekkinud jah plaan oma mini maha müüa?

Tahaksin minit nii väga :roll:
Hinnad on suhteliselt vastavuses masina seisukorrale. Ostad kallima - on läikivam ja suurem mootor. Kui nii palju raha pole saad ka vahva masina. Üldiselt on see nii, et Miniga tuleb kusagilt alustada. Ja kõige toredamat ja kallimat ei maksa kohe osta. Arvan ma. Aga kui esimene aasta sõidetud ja Mini ikka äge tundub, siis on odavamat autot suhteliselt lihtsam müüa ja uuema ostmiseks ka kohe seeme olemas.
shorty

Postitus Postitas shorty » 01 Mai 2006, 19:53

Ei tahaks küll oma Tahitit reklaamida(või nagu ikka tahaks ka :lol: ), aga mul siin viimasel ajal kõik korralised tööd tehtud ja kui kolmapäeval vevõlli liigendi kätte saab, siis neljapäevaks masin lausa laulab :wink: . Mootoril kap remont tehtud ja suurem osa veermikust ka välja vahetatud...ikkagi...
Külaline

Postitus Postitas Külaline » 02 Mai 2006, 10:31

2 mini auto24 on suht koht kallid,,, selle 49500- krooni eest myydakse mobiles ikka päris kenasid pärleid.
shorty

Postitus Postitas shorty » 02 Mai 2006, 11:41

müüakse jah... aga arvesta sellega, et kui ise järgi lähed, siis tuleb umbes 10 tuhat või enam juurde panna sinna hinnale, et Eestisse tuua. Ise tõin, ise maksin :wink: ja kui Eestis korralised tööd ISE ära teed, siis lisandub hinnale pea teine sama palju veel, töökojas kindlasti rohkemgi. Nii et minu arust üsna õiglased hinnad siin Eestis.

Kui ma nüüd ei eksi, siis Mini hinnad Eestis ka kallimad olnud. Just ära müümise hinnad ja masinad olnud 90mdate algusest või vanemadki...60K+
Ja kui arvestada kui palju tööd ja raha mõni minifiil on autosse pannud, siis võiks mõne auto hind olla isegi 100-150K...Nii et müts nende vendade ees maha
whitenegga

Postitus Postitas whitenegga » 02 Mai 2006, 17:20

nu jah.... eks ta nii paistab olevat kyll. Aga siiski ennem maksaks natuke pealegi ,,,,kuid vähemalt käid,otsid ja valid just sellise mis meeldib. Ja kui nyyd natuke teravamalt vaadata mobilet siis auto(ilma roosteta!!ja kõvema mootoriga) pluss reis yle 50 kilo kyll ei tule. 8) Ja kui leiad soodsamalt v6id veel hollandist läbi minna :D :twisted:
Külaline

Postitus Postitas Külaline » 02 Mai 2006, 22:47

whitenegga kirjutas:nu jah.... eks ta nii paistab olevat kyll. Aga siiski ennem maksaks natuke pealegi ,,,,kuid vähemalt käid,otsid ja valid just sellise mis meeldib. Ja kui nyyd natuke teravamalt vaadata mobilet siis auto(ilma roosteta!!ja kõvema mootoriga) pluss reis yle 50 kilo kyll ei tule. 8) Ja kui leiad soodsamalt v6id veel hollandist läbi minna :D :twisted:
tegelikult pole see nii lõbus midagi, et lähed ja võtad. Otsisin enda oma umbes pool aastat, kuigi elasin saksas, siis parematele paladele jõudis ikka keegi ette. BTW. enda oma leidsin ajalehest! :)


autor : MART
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 02 Mai 2006, 23:36

Seal (saksamaal) olevat see kuuldavasti kahjuks üsna levinud, et lepid müüjaga ilusasti kokku ja sõidad kohale ning avastad, et omanik müüs mingile teisele mehele, "sest see tuli kohale ja ütles et talle sobib". vmt.

Inglismaal oli minulgi enne üsna mitu Mini niimoodi "soojas", et loetud minutid enne lennupiletite väljaostmist tegin kontrollkõne müüjale, et kas kokkulepe on endiselt jõus ja sedaviisi jäid üsna mitmed tuhanded kulutamata, sest selliseid müüjaid oli rohkem kui üks-kaks, kes ei vaevunud isegi teatama, et auto müüdud on. Ja tüüpiline oli see, et lihtsalt mingi teine mees ilmus cash'iga kohale ja kõik. Aga ma ütleks, et vaev tasus end lõpuks ära.

Ahjaa - ka enda auto leidsin lõpuks suhteliselt kõrvalisi teid pidi, mitte mõne ülipopulaarse veebilehe kaudu.
Vasta