AUSTIN 1100 müügis

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

AUSTIN 1100 müügis

Postitus Postitas E-riik » 09 Juun 2006, 20:21

hei hei, mul siin tuttava tutav pani oma nunnu jube hea hinnaga müüki. kuna tegemist on meie masinate lähisugulasega, panen lingi ka siia, ehk kellegile pakub huvi.

minuni jõudnud info kohaselt on masin mõned aastad tagasi väga põhjalikult restaureeritud ning omanik tahab loobuda, kuna uus ja suurem projekt on juba tagumiku all.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

julgen soovitada
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 11 Juun 2006, 21:10

njaa, kui mondeol poleks käigukast lennanud, siis oleks see praegu minu hoovi peal...

huvitav, et autode vahetamised mul vist kunagi toimuma ei saa, ei julge üldse enam mõeldagi :D. see konkreetne 1100 jäi vahetamata, sest mondeo käigukast lendas laiali (pidime 1:1 vahetama)... (kahjuks ei läinud siis enam vaatama ka, kui kastijama selgus - mudu oleks süda liiga verd tilkunud)

siis jäi martini mini vahetamata seetõttu, et kütsin oma mitsuga mingile penskarile tagant sisse... no jeerum küll :) seepärast unustan selle teema kohe nüüd ära!
miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 11 Juun 2006, 21:48

Väga soodsalt müüb nii kihvti autot...
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 17 Juul 2006, 19:17

kle, erik, ega sa ei tea, kas ka mootori kapremont ära tehti? või üldse mingi mootoriremont? ja kas kereremont on korralik? :) saan aru, et selle raha eest on autot küll, kuid hea oleks "siseringist" teada selliseid asju...

ja siis veel, et kas tal on tavalised amordid vahel või liikleb ta "hydragasil" (või -lasticul)

miks sinult küsin - sest ei julge talle ise enam helistada - korra olen juba suhelnud temaga ja siis ära kadunud :(
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 17 Juul 2006, 20:18

minuteada on nii mootor, kui kere tehtud. masin peaks olema ikka päris prillu. kuid veel tean ma seda, et mu sõber fotograaf Didõk on sellele pilgu peale pannud ja eeldatavasti läheb ka kaubaks. peatselt peak ta tütar sellega ringi puristama hakkama (tal endal on imeilus citroen ds).
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 19 Juul 2006, 13:54

ah, siis see oligi vist didõki DS, mis ükskord Osmani kebabi ees seisis :) ükskord varem kui sa garaazis olid, siis ma sealt läbi ei hüpanud vaid sõitsin ülbelt mööda :P aga sinu sidrun ja see DS olid seal.

mul nüüd dilemma, et kas osta omale uus "igapäevaliikur" või mitte. kohati tunnen vajadust oma auto järele, aga samas ...
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 03 Aug 2006, 14:03

seegi auto müüdud ja mitte minule :(

didõki tütar jõudis sulliga minust pmst 2 tundi ette...

kurat ma ütleb...
Vasta