M: Mini Cooper '95

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

M: Mini Cooper '95

Postitus Postitas mikk » 17 Sept 2004, 11:19

Tumeroheline, Cooperi triibud, valged peeglid, katusel Union Jack (Briti lipp), poleeritud alumiiniumist osad - ukselingid jm pudi-padi (muidu kroom), lisatuled. Rohkem pilte saab näha peagi nii KBs kui Soovis. Mul on ka üks pilt aga sellest jääb väheks. Masin on tip-top korras. Raha tahab Margus 45.000 kr (minu hinnagul täitsa ok hind, ei ole üle hinnatud)

Helistada saab Margusele järgmisel numbril 5114787
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 17 Sept 2004, 21:37

Kas tegemis on päris Cooperiga ? (kuigi ma arvna , et ega sa poleks seda nimesse pannud kui ei oleks ) Kui palju läbisõitu ? PILTE KA! Ma oleks päris tõsine kanditaat .... kui as korras ikka on ..?

Kristjan
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 20 Sept 2004, 11:18

Üks pilt oli vanal kodulehel üleval, kus ta oli poseerinud koos Mardiga. Aga rohkem pilte peaks näha olema Kuldses Börsis. Paraku ainult tasulises versioonis praegu. Läbisõit 124 000 Aga selleks et midagi otsustada, pead võtma tehnilise mehe kaasa masina üle vaatama.

PS Katuseluuki otsid sellega seoses jah? selle hind on erinevatel andmetel sinna 1000 EUR kanti. Täpsemalt ei tea praegu. Aga soovitan saata Minitronile või hoopis pigem MiniSpares (vt lehelt "lingid") lihtsalt inglisekeelne kiri koos vastava päringuga.
mart

Postitus Postitas mart » 07 Okt 2004, 13:15

Ei tea kas Margus on Mini maha müünud?
kes on uus õnnelik omanik?
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 09 Okt 2004, 19:43

Selle kohta ei tea öelda... potensiaalset ostjat küll tean aga asi ants vist veel ei ole. Küll aga kuulsin ühe tuttava käest , et see roheline mis tartus viljandi mnt. müüa oli sõitis Tallinna tänavatel.. !? Kas keegi sellest ehk teab midagi, kelle oma see olla võiks.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 02 Nov 2004, 22:54

Mina sain sellest autost teada oma õpetaja vahendusel kes teab selle auto omaniku Margust isiklikult, sest eelmisel nädalal ta ütles, et see auto on müügis ja või-bolla hakkab see tartus ringi sõitma. Muidu kiikus see masin Saaremaal ringi. Hind kuskil 45 000 krooni.
kahju, et raha pole ostaks ise ära. :roll:
Aga häid sõidu elamusi, uuele omanikule ette juba ära.

Miniest....
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Vasta