O:Pehme katus!

Osta, müü & vaheta!
Vasta
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

O:Pehme katus!

Postitus Postitas Kristjan » 17 Sept 2004, 21:39

See oleks põhiliselt Priidule suunatud :wink: ,et äkki tal endiselt mõttes , oma vana katus maha müüa ja osta uus tehnika sajandi oma ( loe: elektriline) , kokukal oli ta sellest igatahes väga huvitatud. Eniveis kui see asi välja ei mängi siis kas on andmeid kust saaks katuse? Palju maksab ( nt Minitronist, ma ise ei saa sellest soomekeelsest saidist essugi aru) ja ka kas paigaldamine on keeruline (kuigi mul on ühes miniworldis step to step õpetus)

Aitäh sõbrad!

Krissu-Pissu
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 27 Sept 2004, 21:20

Igatahes kui keegi kuskil näeb mõnd katust pakutavat. Siis andke mulle teada....
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 28 Sept 2004, 17:44

Mulle soovitati ettevõtet nimega KG Knutsson. Ise ei ole veel olnud mahti nendega kontakteeruda. Tee seda ise ja räägi teistele ka.

http://www.kgk.ee/avaleht.html
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 11 Jaan 2005, 19:38

Juhtusin ühe Soome firma kodulehelt lugema, et neil on üks siuke kasutatud asi üle. Aga maksab nii vähe raha et ma hakkasin kahtlema kas ikka on õige asi.
http://www.paradisecars.com/
Sealt võtad vasakult menüüst "Varaosat" ja kerid alla kuni tuleb pealkiri "Mini". Asja nimi on muidugi "Webasto kattoluukku, sähk." Ja hinnaks ütlevad 150 EUR. Tuleb neilt järele küsida.
Asuvad täpselt 100 km Helsingist. Äkki panevad veel peale kah.

Ka hollandist leidsin kogemata mingid tegelased kes luuke müüvad. Kolm eri värvi veel (punane ja sinine lisaks mustale) aga hinda ei leidnud. Kusagilt meenub mingi 495 EUR??? Aga see võib ka luulu olla. http://longbridge.nl/shop/shop.html
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 09 Veebr 2005, 18:19

Peale pikka ootamist sain lõpuks soomlastelt vastuse. Kus öeldi , et mehaaniliselt on asi korras aga see kate tahab vahetamist.... nii seest kui väljast. Kas kellegil on kogemusei katuse riide vahetamisega? Ma arvan , et see on suhtselt keeruline ja kallis protsess või mis...!? Samas siis et saaks panna ükskõik mis värvi riide... kurat valge nahkimitatsioon oleks ju lausa taevalik!

Kristjan
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 10 Veebr 2005, 17:16

Midagi pöörast ei tohiks ta olla. Hinna mõttes. Proffe on küll kes siukse asjaga tegelevad. Võid küsida näituseks Mersusid müüvatest virmadest. Neil on kabriolette palju. Muidugi mersu puhul kasutatakse kattena tekstiili. Mai tea mismoodi see vett peab täpselt. Aga igatahes peab ja näeb kenam välja kui Webasto tavaline kate (PVC). Tekstiili ja ka kunstnaha puhul on aga suurim oht vanumine. Määrdub, tuhmub jne.
Eriti käib see valge kohta muidugi.
Asjatundjad antud alal võivad muuseas veel olla ametimehed, keda tavaliselt peene nimega köösneriteks kutsutakse. Ehk siis sadulsepad, kes nahka töötlevad ja ka näiteks istmekatteid autodele teevad.
Külaline

Postitus Postitas Külaline » 10 Veebr 2005, 21:04

Aga Mikk, kuidas sinu katus üldse vastu peab? Kas on absoluutselt vee- ja külmakindel, või pigem nagu telgimaterjal :P?
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 10 Veebr 2005, 21:12

Peab väga hästi vastu. Aga tekstiil on ilusam.
Muuseas mina sõidan enda autoga talvel. Katus on ainuke koht, kus auto peal lumi ära ei sula. Mis tähendab seda, et see juhib kõige halvemini soojust s.t. peab külma väljas ja sooja sees.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 11 Veebr 2005, 09:33

Katte võid lasta vahetada kasvõi seal, kus mina oma auto sisu teha lasin: http://www.hot.ee/autopolster/ (seal on paar pilti minu sisust ka, autopilt on vale kuna piltide panemise hetkel polnud mu oma auto veel väliselt valmis :wink: )
Kasutaja avatar
Una
Postitusi: 89
Liitunud: 21 Juul 2004, 12:18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Una » 11 Veebr 2005, 16:45

Mina lasin oma katuse katte vahetada firmas nimega Teping. Tahtsid selle eest saada 2000 raha pluss käibemaks. Natuke lödi sai ühest nurgast, aga panen selle selle arvele, et nad tahtsid, et ma viiks kogu auto sinna. Mina viisin ainult katuse ja seetõttu tuleb seda nüüd kevadel üle pingutada. Muus osas mul küll mingeid pretensioone ei ole.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 16 Veebr 2005, 12:14

Tartus on ka auto ja teiste istmete parandamisega tegelev firma OÜ Sohvameistrid nad teevad ka uusi asju.
:roll:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 17 Veebr 2005, 20:38

Okei , võtaks selle katuse nüüd ära ... aga kas kellegil on kogemusi kuidas asju Soomest kodumaale saab!? Ma uurin selle müügimehe käest ka veel .. aga äkki mõni pakub mõne hiilgava idee välja .. see oleks hea !
Öeldud veel niipalju , et tegemist ei ole Minitroni poega.... TÄNUD!
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 18 Veebr 2005, 09:56

Ma tellin igapäevaselt asju ameerika maalt ning kasutan n.ö. tavalist riikliku posti pakisaatmise võimalusi. Need on reeglina kõige soodsamad...
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 19 Veebr 2005, 14:07

Mnjah. Soomemaalt tellimiseks ei pruugi see kõige nutikam meetod olla. Sest selle katuseluugi saatmine pakiga võib minna kallimaks kui asi ise.
Soome posti kodulehelt saab sellised andmed
http://www.posti.fi/hinnat/pdf/2005/hin ... lut05e.pdf
Vt lk 11 või siis vasakul asuvas menüüs "International parcel" ja selle alapealkiri EMS ja Economy. Courier on see mis on üle mõistuse kallis.
Ma sellesse terminoloogia osasse ei viitsinud väga süveneda aga tegelt peaks vist täitsa OK olema kui kohe täna õhtul kätte ei taha saada.
Vasta