O: Uksed, iluvõre, p. sarniir, e. piduri klotsid ja kettad

Osta, müü & vaheta!
austin mini
Postitusi: 109
Liitunud: 07 Mai 2005, 13:59
Asukoht: Tallinn/Nõmme

Postitus Postitas austin mini » 16 Aug 2006, 14:00

Pilt
see?
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 16 Aug 2006, 16:54

Ai! See on vist tõesti koksu saanud. Kus pilt tehtud? Lustisõidul? Mini 40 oli muu hulgas ka hõbedane ja sellel värvil peaks olema ka ületamatult parim originaalsalong (t-punane nahk).
Kasutaja avatar
Reinz555
Postitusi: 41
Liitunud: 10 Aug 2006, 16:29
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Reinz555 » 17 Aug 2006, 16:39

Jap! Auto tõesti minu. Salong on punane nahk. Auto on hetkel kehvas korras. Aga tali on pikk ja minu garaaziz on igaljuhul igal õhtul tuli.

Aga jah tellimisest. Leidsin minispordist igasuguseid huvitavaid asju, mida kõike hirmsasti ihkaks.
Saatsin meili ning vastasid, et trantspordiks kulub 65 naela. e. mingi 1400.
Asju mida tellida tahtsin neid oli ikke suht palju.
Aga on keegi tellinud!
Jõuavad need osad kohale millal, kui tellida?

Hendry
Kasutaja avatar
Reinz555
Postitusi: 41
Liitunud: 10 Aug 2006, 16:29
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Reinz555 » 17 Aug 2006, 16:41

Huvitav seik veelgi.
Registreerima minnes selgus, et autol puudub tüübika.
Nüüd siis peame veel kanatama nädalakese võibolla siis saame oma ilusa numbri kah auto külge:-)

H
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 17 Aug 2006, 16:51

Minul puudus ka tüübikinnitus vmt (s.t. ennem analoogset autot Eesti registris ei olnud) aga selle vormistas üks asjapulk kohapeal mingi kümne minutiga ära. Muidugi eraldi kabinetis ja üksjagu paberimäärimist oli ka aga tegelt oli kõik väga sujuv ja ametnikud igati vastutulelikud. Ehk siis minu auto oli omas tüübis esimene ja sai siis teiste registreerimise aluseks. Võimas!

MiniSportist tulevad asjad ca nädalaga. Sport on selline Stockmanni tüüpi (veidi kallim ja snoobim) pood. Spares odavam ja veidi ka boheemlasem (vastused kirjadele venivad vahest, posti pannakse asjad kerge viivitusega aga suhtumine on täitsa OK). Erinevus paistab välja juba veebilehe kujundusestki ju.
Vasta