M:mini

Osta, müü & vaheta!
kaspar69

M:mini

Postitus Postitas kaspar69 » 09 Sept 2005, 16:38

Kas keegi teab kuidas mini soome Minitroni müüki panna.Olen kaalunud asja ja otsustanud enda omast kahjuks loobuda.Kel huvi või saavad muidu kuidagi kasulikud olla andku endast teada!
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 12 Sept 2005, 16:20

Aga sa kirjuta neile. Nad ise teavad äkki kõigi paremini.. :wink:
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 27 Sept 2005, 11:07

üks on isegi müügil autobörsis oli hinnaks 79 tuhat ja see oli luuk päraga ikka classikaline mini oli. :D
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 01 Okt 2005, 10:14

kaspar, a miks mini nüüd enam ei meeldi? kas miski asi ei toimi?
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 02 Okt 2005, 15:00

Lugu selles , et suvel ei ole mul mõtet omada nii bike i kui ilusat Mini .Valik oli raske kuid mis sääl ikke.
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 02 Okt 2005, 15:02

Kui kellelgi huvi siis praegune hind on niivähe kui 65 000.-
amore

Neiu tahab endale mini

Postitus Postitas amore » 03 Okt 2005, 16:57

kaspar69, soovin täpsustada auto kohta mõned detailid.
Mis aasta Teie auto on, mis korras ta on, mis värvi, kas pilte on ka? Tahan mini endale võta linnasõidu autoks. Kuna olen naisterahvas, siis mul on kahtlus, et ma oskan vaadata kapoti alla. Kas Teie poolt pakutud autoga on võimalik talvel liikuda?
Ette tänades!
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 03 Okt 2005, 21:46

vaadata saate pilte minu punasest minist aadressil http://pilt.ee/view/346307/
Olen taga kurja vaeva näinud ja mega raha matnud, kuid ise talvel sõitnud pole(ei raatsinud). Seest on üleni valge (elevandiluu) nahksisu, mootor praktiliselt alles sisse sõidetud,palju iluvidinaid mis asja juurde kuuluvad ,originaal valuveljed koos kummidega ja 13 tollised valuveljed koos kummidega (175.50.R13 )all.kaasa veel ohtralt varuosi . esisillas äsja vahetatud niipalju kui andis.
Vahetama peaks gaasi trossi ja esisilda peaks veel vähe paika timmima.
amore

Postitus Postitas amore » 04 Okt 2005, 11:09

appi, kui armas auto! olen armunud! 8) värv on mega (ikka olen naine, :roll: valin auto värvi järgi:))))
hele salong on mega!
kas need asjad, mis on vaja vahetada on Eestis olemas?

kas kellegil on kogemus, kuidas miniga talvel sõita. kas ta peab vastu?
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 04 Okt 2005, 11:41

sõitsin eile märdi miniga... mina kui meessoost isik :) saaksin kindlasti talvel sõitmisega hakkama ja mingeid takistusi ei oska näha - auto läheb hästi soojaks, väljavaade hea jne. ainus asi, mis võib takistus olla on rattakoobastesse kogunev lumi, kuid sama oli ka fiestal ning sõidetud sai. olen selles siiski täiesti kindel, et talvel saaks hakkama. kuid üldiselt arvan, et sõltub kõik sellest, kuidas sa temaga proovisõidul hakkama saad. minu jaoks pakkus miniga sõitmine suure üllatuse, elamuse ning ma võin öelda, et ma ei ole VEEL piisavalt äkilise sõidustiiliga mini jaoks - jäi mulje nagu ei oskaks ma üldse sõita, sest pehmete kaasaegsete autodega sõitnuna olen harjunud sidurit libistama ning maantee praod ei ole seni suuri probleeme tekitanud (ka minu austin on hästi pehme igas mõttes). (märt, just selle pärast ei tulnud ma temaga sel korral ka tartusse, et ma pean enne kusagil omaette harjutama enne kui igapäevasõite linnas teha saan :)). ma peaks veel võrdluseks kellegi teise miniga sõitma, et kas on vahet ja siis saan lõplikult öelda, mis ma sellest autost arvan. kas keegi tartlastest laseks mul sõita natukene oma autoga? ;) . aga samas masin on mõnus ja ma kujutan ette, et harjuks sellega ümber küll. see on selline auto, millesse kiindud esimesest hetkest ... selline väike, ebamugav ja robustne küll, aga selle kõik korvab isikupära ja hea juhitavus. ja hoolimata vanusest ja sellest, et eesti nõmedad teed teda ohtralt loobivad, ei olnud märdi minis mingeid kolinaid! see on ikka väga super, sest ema uus fiesta nagiseb ja kriuksub palju rohkem!
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 04 Okt 2005, 11:59

amore kirjutas: kas need asjad, mis on vaja vahetada on Eestis olemas?

kas kellegil on kogemus, kuidas miniga talvel sõita. kas ta peab vastu?
Eestist saab pea kõiki juppe kas kohe osta või tellida. Kuid ise küll talvesõidukogemust omamata, olen lugenud, et küttega on probleeme. Ja vaadates Mini ventilatsioonitorustiku ehitust on kindel, et küljeklaaside uduvabadena hoidmine on suur probleem. Käivitusega vast ei peaks probleeme olema, ABS pidureid muidugi pole ja reeglina on ka tagumised pidurid peale keeramata, ehk rohkem kohatäiteks. Kuna auto on jäik, siis jääkonarustel vist raputab mõnuga.

Ja veel üks fakt mõtteks - Mini on pisike ja armas, mis on muidugi hea aga samas ohutuse mõttes ja väga halb.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 04 Okt 2005, 13:53

Talvesõiduga ei maksaks eriti põdeda, kui on all korralikud talvekummid siis kõik ok. Salongisoojendus on minu vanemal Minil kehva ( 1977 a.) aga uuematel väidetavasti okey. Ma olen sõitnud oma autoga vähemalt 6 talve. Käima läheb ka karburaatoriga mudel korralikult, ainuke ebamugavus ,et tuleb õhuklapiga toimetada, sissepritse puhul pole seda muret. Aga see jutt kehtib ka kõigi teiste vanemate automudelite puhul. Mini on madal ja kuskil sügavas lumes surfama ei soovitaks minna aga samas on võimalik ka suvel suvalise auto summuti alt lahti sõita.....
amore

Postitus Postitas amore » 04 Okt 2005, 14:00

tänan vastuste eest! Ise sõidan roolis juba 5 aastad. Loodan et ka miniga saan hakkama.
Praegu uurin finanseerimise võimalused ja kui midagi - annan teada.

Muidu ma leidsin ühe tõesti vinge auto. Huvi pärast näitan:
http://cgi.ebay.de/Mini-Cooper-Rennwage ... dZViewItem
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 04 Okt 2005, 15:19

Sõitsin talve, mitte küll palju ja põhiliselt linnas , suvekummidega. Sain väga hsäti hakkama. Hästi tore oli tupiktänavates ümber pöörata. Sai kohe mitu tiiru teha....

Minu soojamootor lööb sooja hetkega sisse ja esimene aken on ka täiesti puhas. Külgmistea vahest tsipa raskeks läheb. Muidu kõik splendid.
Ainult roostepoissi toidab ta tsipa !

Muidu pole probleemi!

Ja Kaspar :

a) Sul on hädasti raha vaja !
b) Sa oled lihtsalt nupust nikastanud :? !

Ta on sul ju niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ilus :cry:
ksuuk
Postitusi: 134
Liitunud: 29 Mai 2005, 00:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ksuuk » 04 Okt 2005, 18:07

Kristjan kirjutas:Sõitsin talve, mitte küll palju ja põhiliselt linnas , suvekummidega.
Palun ära enam tee, st sõida suvekummidega talvel, eks!
Vasta