M: MINI ROVER 1,0

Osta, müü & vaheta!
Smoke

M: MINI ROVER 1,0

Postitus Postitas Smoke » 13 Apr 2007, 11:44

Siit leiad kuulutuse : http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=278611
klubilistele hinnasula :)
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 13 Apr 2007, 12:12

Juhin tähelepanu numbrimärgile!
vahur106

Postitus Postitas vahur106 » 13 Apr 2007, 13:54

Ma pigem juhiks tähelepanu, et äkki on hoopis tegemist selle autoga siin: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... _missing=1
(vt auto andmeid, kleepse tagakapotil, velgi jne).

Siit johtuvalt täitsa huvitaks, millist hinnasula sa klubilistele pakud auto kohta, mille ostsid 29K-ga ning myyd 45K-ga?? :D
Smoke

Postitus Postitas Smoke » 13 Apr 2007, 14:30

vahur106 kirjutas:Ma pigem juhiks tähelepanu, et äkki on hoopis tegemist selle autoga siin: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... _missing=1
(vt auto andmeid, kleepse tagakapotil, velgi jne).

Siit johtuvalt täitsa huvitaks, millist hinnasula sa klubilistele pakud auto kohta, mille ostsid 29K-ga ning myyd 45K-ga?? :D
jahh, tegemist sama autoga...kuid....arvele võtmine...kena number...remont (auto oli odav just tegemata remondi pärast)...õlivahetus...ja muidugi müük Tallinnas :) need on argumendid miks auto hind on kõrgem..:)...konkreetsed hinnajutud ikka konkreetse ostjaga.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 13 Apr 2007, 14:56

Heheheh.... superhea täähelepanek vahur. Cought you !!! :D

Ei tegelt mina isiklikult täiesti toetan selliseid ettevõtmisi. Saab ühe kurva välimusega auto palju ilusamaks ja jälle Eesti teedele. Inimesed on ju nii mugavad , et enamd ei viitsi hakata mingit remonti tegema...

Hea töö Smoke ja Vahur ka muidugi :D
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 13 Apr 2007, 15:25

Kristjan kenasti õigustab müügimeest, kuna tal endal ootab garaažis 2omaniku ootavat Mini :lol:
miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 13 Apr 2007, 15:26

LOL (lagistan otse lakke)
Kena auto, selle lipu võiks eesti trikolooriks teha (või jalgpallihaigla kasutatava Eesti Union Jack'i sarnaseks).

Jah, Kristjan, sa ei räägigi oma Minide käekäigust midagi, et kaugele jõudnud oled ja kas proovisõitu saab ja paljuga müüd jne:D
vahur106

Postitus Postitas vahur106 » 13 Apr 2007, 16:19

to smoke: ei vaidlegi üldse vastu. lõplik hind kujuneb pakkumise-nõustumuse teel:) vast aitaks küsitud hinnaga müümisele kaasa see, kui kirjeldad täpsemalt tehtud remonditöid jms. mind teeb hetkel pisut ettevaatlikuks see 14K, mis sa ostetud autoga sõitnud oled ning asjaolu, et nimetet auto osteti ära ca kuu-poolteist tagasi.... (vastuväited oodatud) ja isiklikult numbrimärk on auto juures kõige vähem määravam - puhtalt selle eest 15 000 krooni juurde ei maksaks.

to kristjan: mis masinad sul müügis on ning mis hinnaga?
Smoke

Postitus Postitas Smoke » 13 Apr 2007, 17:01

vahur106 kirjutas:to smoke: ei vaidlegi üldse vastu. lõplik hind kujuneb pakkumise-nõustumuse teel:) vast aitaks küsitud hinnaga müümisele kaasa see, kui kirjeldad täpsemalt tehtud remonditöid jms. mind teeb hetkel pisut ettevaatlikuks see 14K, mis sa ostetud autoga sõitnud oled ning asjaolu, et nimetet auto osteti ära ca kuu-poolteist tagasi.... (vastuväited oodatud) ja isiklikult numbrimärk on auto juures kõige vähem määravam - puhtalt selle eest 15 000 krooni juurde ei maksaks.

to kristjan: mis masinad sul müügis on ning mis hinnaga?
käru peal sai ta poest ära toodud ja ehk 50 km olen temaga siin sõitnud (remondi kohta,bensukasse,ülevaatus) !!! Millist läbisõitu eelmine omanik näitas seda ma isegi tol korral ei pidanud vajalikuks vaadata. Ostsin auto kohapeal käies. See auto on ikkagi puhas emotsioon ja iga pisiasi on oluline ka numbrimärk ma leian...Mis aga kõige parem ja toredam et auto on tõeliselt heas korras...kõik asjad toimivad ja funkkavad...naera ja sõida ja vaata kuidas teised naeravad kui sina sõidad :)))
miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 16 Apr 2007, 16:41

Ise küsisin, ise vastan ka: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html Nagu siit näha, on Kristjani üks auto juba müügis. Väga kobe välimus ja hind igatahes.
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 16 Apr 2007, 22:59

kõnealusel masinal on tiibade ühenduskohtades paistab kobrutav rooste, A plekid on väga kahtlased - antud märgid tähendavad, et lood on juba väga halvad ning uuel omanikul oleks vaja arvestada kõigi tavapäraste plekkide (uksed, tiivad, Aplekid, esipõll jne) vahetusega ning väga mahukate keretöödega. kokkuvõtvalt kutsutakse seda auto restaureerimiseks ning antud projekti eelarvest ma siinkohal rääkida ei tahaks. kahjuks tundub mulle, et see auto järgmise omaniku käes igapäevaliikurina kaua vastu ei pea, R.Ooste krõbistamist on juba neti vahenduselgi kuulda.

autona ostes kehvake ning projektiks kallivõitu.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Smoke

Postitus Postitas Smoke » 17 Apr 2007, 08:50

E-riik kirjutas:kõnealusel masinal on tiibade ühenduskohtades paistab kobrutav rooste, A plekid on väga kahtlased - antud märgid tähendavad, et lood on juba väga halvad ning uuel omanikul oleks vaja arvestada kõigi tavapäraste plekkide (uksed, tiivad, Aplekid, esipõll jne) vahetusega ning väga mahukate keretöödega. kokkuvõtvalt kutsutakse seda auto restaureerimiseks ning antud projekti eelarvest ma siinkohal rääkida ei tahaks. kahjuks tundub mulle, et see auto järgmise omaniku käes igapäevaliikurina kaua vastu ei pea, R.Ooste krõbistamist on juba neti vahenduselgi kuulda.

autona ostes kehvake ning projektiks kallivõitu.
Ma saan aru et kommentaari autor ise plekitööd armastab sepistada ja käed selle töö järele sügelevad , kuid paanikaks , sõbrad- pole mingit põhjust..:)... ise hindan siiski mini originaalsust/ehedust...ülevärvimist tuleks kindlasti pikalt kaaluda...loomulik on et 17 a vanusel autol siit-sealt roostet leiab...muuseas kapotialune on senini pesemata..ei tea miks?? ;)
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 17 Apr 2007, 10:27

usu, paanikaks ON põhjust. kuid kui soovid võin seda sulle kunagi isiklikult seletada ja ehk ka natuke nõu anda. ehk võtad ise ette ja saad endale ühe laheda klassiku.

minu vabandused, ei tahtnud su müügikuulutust solkida. ja tsiteerides meie armast Henryt, on ostja leidudes ka hind õige.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 17 Apr 2007, 18:15

miniac kirjutas:Ise küsisin, ise vastan ka: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html Nagu siit näha, on Kristjani üks auto juba müügis. Väga kobe välimus ja hind igatahes.
Ei ole Kristjani jagu. Müümisel on tema vaid kontaktisikuks. Varem sõitis sellega hoopis Tanel.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 17 Apr 2007, 18:29

Kristjani masinate tuunimisel on lähtutud veidi teistest eeldustest. Kes on näinud, see teab. Aga kurta siin selle üle, et Mini roostetab ja et selle alla kulub oi-oi kui palju raha on niigi ilmselge sõnastamine. Ehk siis - kui sa ostad 10 või rohkem aastat vana auto siis on naiivne loota, et see keretöid ei vaja. Sellised, mis on terved ja millega võib kohe IMM'ile eputama minna, maksavad ka vastavalt. Ja tavapäraselt on korrosioon selline, et kui Mini vaid suvisteks sõitmisteks muretseda, siis ei ole keretöödel muud väärtust kui vaid esteetiline. Siiski OLULINE on siinjuures konkreetse eksemplari seisukord.

Ja ka keretöödele ei pea lähenema alati ilmtingimata sellise põhjalikkusega nagu seda Erik tegi. Tulemus on küll suurepärane ja sisuliselt näitusemasina vääriline kuid see on väga kallis ja aeganõudev. Saab läheneda ka järkjärgult, etapikaupa. Sellist tulemust küll ei saavuta ja kallim on nii ka kuid kulutused jaotuvad pikema aja peale ja mõned kulutused jäävad üldse ära. Põhimõtteliselt - kui sellist raha olemas ei ole, siis alternatiive viimasele variandile ei olegi.
Vasta