Mini Sprite ja Margo (MÜÜDUD)

Lood meist ja minidest
Kasutaja avatar
Yff
Postitusi: 36
Liitunud: 11 Dets 2007, 16:42

Postitus Postitas Yff » 21 Juun 2009, 21:07

Anna kindlasti teada, kui oled auto kätte saanud. Tuleksin kohe vaatama kuidas asi õnnestus:)

Siis sooviks seda kontakti ka. Mul kere juba ootab inimest, kes vuntsiks pilli uuesti korda.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 22 Juun 2009, 08:38

Tere! Ja vabandan, et sinu teemat risustan. Mingi idee sinu Horneti jaoks, värvid muidugi must ja kollane.
Pilt

vöi siis näide ameeriklase peal. Pilt
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
Yff
Postitusi: 36
Liitunud: 11 Dets 2007, 16:42

Postitus Postitas Yff » 12 Juul 2009, 23:12

On ka autost uudiseid? :)
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margo » 15 Juul 2009, 18:16

Tere,

Janno, muig, kus sa seda rahapada näed? :) Kui ma oleks kusagilt selle rahapaja leidnud, siis oleks Hornet juba eelmise aasta jõulude ajal valmis olnud ja ma mõtlen päris valmis, et siis kere, sisu, mootor, veermik, jne. Praegu käib kogu ehitamine sõna otseses mõttes kõhu ja elu arvelt :)

Yff, kindlasti annan teada, kui keretööd tehtud saab, kuigi praegust tempot arvestades ei juhtu see nii pea – Mini kallal nokitsetakse praegu põhitöö kõrvalt. See aga tähendab, et Minide suvetuuriks ta kindlasti valmis ei saa :( ja ma pean mõtlema millega või milles tuuril osaleda. Tulemata ma kindlasti ei jäta :)

Positiivseim on see, et juuni lõpus sain ise liivapritsi proovida. Enamus liiva õnnestus mul küll liivakastiks muuta, kuid osa kohti sai ikka puhta(ma)ks ka :)
Rohkem toimetati auto kallal nüüd Pühapäeval ja loodetavasti ka paaril viimasel tööpäeval, kuid hetkel puudub ülevaade, kaugele tegemistega jõuti.
Eht Minilik hetk oli Pühapäeval, kui onupoeg paraja kummihaamri võttis, et valest tungraua kasutamisest kõveraks läinud põhjaplekki sirgemaks taguda. Kui ta oleks haamrile andnud sellise hoo nagu tavaliselt auto põhjapleki löömisel vaja läheb, siis oleks ta selle haamri vist Mini põhjast läbi löönud :D Igaks juhuks proovis ta algatuseks kergelt koputada, et näha kuidas plekk reageerib. Põhimõtteliselt piisaski sellest ühest koputamisest, et seni põhjas kummitanud muhk jälle sirgeks saada. Ainuke kommentaar mis tal oli: „Palun, ÄRA selle autoga avariisse satu.”

Ma ise veel loodan, et ehk saab augusti(k)s kerega ühele poole ja saan hakata autot kokku panema. Vastasel juhul ei ole enam mõtet komplekteerimisega kiirustada ja algosadena oleks teda lihtsam aasta pimedamatel õhtutel edasi nokitseda. Algsete plaanide realiseerimiseks on veel väääga palju teha…
Kahtlaselt kipub Miniga minema nii, nagu ikka – „Hobiautod valmivad kevadeks, iseküsimus mis aasta või aastakümne kevadeks…”

Miniest, ei sa risusta ühti :) Head ideed ja soovitused on alati teretulnud.
Täiendava maalingu või triipude peale olen ka ise mõelnud ja see sinise Mini lahendus meeldib mulle endalegi. Kuid kui olen õigesti aru saanud, siis originaalis oli selline kombinatsioon mingitel erimudelitel, et minu Hornetil oleks see nagu M märk tavalisel baierlasel :)

Ameeriklastel on aegade jooksul olnud väga kenasid värvilahendusi. Minu Minigi sai nimeks Hornet sellepärast, et „Bee” on mu teiste lemmikute juures juba kasutusel (Super Bee, Rumble Bee, Bumble Bee, jne).

Lõplik värvilahendus sõltub paljugi ka sellest, kui kaua keretööde tegemine nüüd aega võtab ja kui suurde masendusse see mind viib. Kuid ettepanekud, kuidas Hornetit veelgi silmapaistvamaks muuta on igati oodatud. Kui ma oma peas keerleva nägemuse ka kuidagi pildiks saan vormistatud, siis panen selle siia üles. Kuid kuna mul endal kunstianne puudub, siis pean leidma kellegi, kes minu mõtte "paberile" paneks.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 17 Juul 2009, 00:51

Veel möned Austraaliast pärit Minidest.
Pilt
Pilt
Pilt

http://www.aronline.co.uk/index.htm?ado15ado20f.htm
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 07 Nov 2009, 15:52

Leitsin veel möne stiilse disainiga Mini varjandi. 8)
Aga, siis kui värvima hakkat, tee katus mustaks vöi kollaseks oleneb mis pöhi värviks jääb.(kui kollane, siis mustaks ja vastupidi)
Pilt
Pilt
Pilt
Manused
Sama auto varem
Sama auto varem
kl2006.jpg (25.79 KiB) Vaadatud 20233 korda
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
Margo
Postitusi: 679
Liitunud: 05 Aug 2008, 21:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margo » 09 Dets 2009, 15:42

Tere taas.
Vaatan, et ma olen Sprite'i teema ikka väga unarusse jätnud, seega viimane aeg väike uuendus teha.
Kuigi ega eriti millestki kirjutada pole. Mini sai juulis töökotta viidud lootuses, et hakkame seda kohe tegema, aga siis tuli pisike kollane ja nii Sprite oma aega ootama jäigi.

Augustis tehtud pilt:
Pilt

Mõned nädalad tagasi sai taas töökoda külastatud ja ikka eesmärgiga vaadata kas asi on ka kuhugi liikunud. Võib öelda, et oli liikunud küll - nimelt tagasi laoruumi :)
Pilt

Minu sügisene plaan oli kõigepealt pisike kollane korda teha ja siis aja ning vahendite tekkimisel Sprite'i edasi nokitseda. Kuid nüüd töökojas teemat arutades jõudsime otsusele, et kuna Sprite juba on töökojas, siis teeks kõigepealt ikka tema korda ja siis võtame kollase ette. See ei tähenda, et Sprite kevadeks ratastel on, aga vähemalt keretööd saaks tehtud.

Lisaks on mu mõted viimasel ajal liikunud selles suunas, et selline vähe edevam ümberehitatud Mini on mul nüüd olemas ja kuna mudelit Sprite Minide koguarvu arvestades ei ole sugugi palju toodetud, siis tasuks ta ehk lihtsalt korralikult korda teha ja säilitada teda võimalikult originaalkonditsioonis... Ma tean, et enamus nendest 90-date Mini niiöelda erimudelitest erinesid üksteisest enamjaolt vaid värvilahenduse ja särava nime ning kleepsu poolest, aga ikkagi, ega üks heas korras originaalkonditsioonis Mini tänavapildile liiga tee :)

Kui nüüd Sprite'ga seda teed minna, siis tähendaks see seda, et mul jääb riiulile seisma terve hulk "tuuning" juppe (body-kit, erinevad kroomdetailid, uhiuued laiad veljed ja rehvid, korvistmed, jne) mis aasta algul soetatud sai ja see lõhnab juba väga kolmanda projekti järgi. Kuid see jääb siis küll kaugemasse tulevikku :D või leiavad mõned osad omale uue omaniku, et minu kiusatust vähendada :)
Vasta