Jaanus - Mini MK V 1,3 91a + käru

Lood meist ja minidest
Kasutaja avatar
Jaanus
Postitusi: 102
Liitunud: 25 Aug 2012, 19:30

Re: Jaanus - Mini MK V 1,3 91a + käru

Postitus Postitas Jaanus » 18 Aug 2013, 22:51

No nii, naine ütles, et kui ma seda putitamist öösel ei lõpeta, siis vähendab järgmise nädala toiduratsiooni :). Ja seda pole vaja, sestap lõpetasin. Aga kokkuvõttes jõudsin Indreku soovituse järgi geneka korpuse massi ühendada ja hoplaaa, laadib nagu peab :D . Homme käin testriga üle.Veelkord tänud Indrekule.
ANOTHER day. Another ADVENTURE.
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: Jaanus - Mini MK V 1,3 91a + käru

Postitus Postitas 90Deville » 19 Aug 2013, 07:57

Nende maandustega on jah imelik lugu. Loogika ütleks et köige rohkem massi tarbib starter, ja kui see töötab siis peaks ka ülejäänud mootoril maandus olemas olema, aga alati see nii ei ole.
Olen paar korda näinud sellist keissi kus mootori alumisel otsal on maandus olemas, aga alates plokikaanest puudu....ometi on köik asjad rauast ja omavahel vägagi tugevalt seotud :)
Uuematel autodel pöhjustab selline asi aju segamini minekut ntx. Ja tavaliselt juhtub nii kui kas mootor vöi möni suurem detail tema küljest on autopealt maha käinud hiljuti.
Üksiku Riley Elfi klubi
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jaanus - Mini MK V 1,3 91a + käru

Postitus Postitas Janno » 19 Aug 2013, 10:19

Minidel ongi peamiselt 2 probleemi (nagu sa kindlasti oled juba aru saanud) - mass kehva või ühendused oksüdeerunud :)
Igaks-juhuks kae seda kohta, kust see kena lai metallist maandus kapoti all kere külge läheb. Äkki pärast mootori värvimist jäi selle ühenduse alt piisavalt puhastamata :oops:
Samas ei mäleta ma, et see probleem oleks olnud kohe peale auto kokkupanemist. Minu mäletamist mööda tekkis see mitte väga kaua enne minu aja lõppu. Ilmselt proovis masin mulle selgeks teha, et "ära müü ära nüüd!!".
Cooper Sport
Kasutaja avatar
Jaanus
Postitusi: 102
Liitunud: 25 Aug 2012, 19:30

Re: Jaanus - Mini MK V 1,3 91a + käru

Postitus Postitas Jaanus » 19 Aug 2013, 14:26

Jah Janno, sul on põhjust punastada. Ei tea nüüd, kas sind tänada või kiruda ..... nooo ikka tänan :) Nii oligi, kogu selle laadimise jama taga oli see sama puhastamata ühendus. Nüüdseks asi korras ja laadimine toimub *sajaga* . Isegi ilma käsipidurita. :lol: Ja jälle jupike targem.
ANOTHER day. Another ADVENTURE.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Jaanus - Mini MK V 1,3 91a + käru

Postitus Postitas Janno » 19 Aug 2013, 22:03

Kui ülevalt poolt lugeda ei saaks siis ise ka ei usuks, mis ajusoppides peidus. Sõitsin ju ka ise miski aja sama probleemiga. Akult klemm maha ja korras. Oleks ise kohe sinna vaadanud, kuhu sul soovitasin, poleks laadimise jama sinuni jõudnudki. Aga no hea, et see asi korras nüüd.
Cooper Sport
Vasta