Mini suurekondiline vend & Uku

Lood meist ja minidest
Vasta
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 04 Dets 2006, 23:23

sa pead veel mudelil kuidagi kahest uksest lahti saama, siis on päris koopia :)
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 05 Dets 2006, 10:33

Mudel tuleb sul kiiresti keretöödesse anda, et ikka kaheukselise mõõdu välja annaks :lol:
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 10 Jaan 2007, 18:38

nagu te juba teisest teemast teate, sain ma omale täna 200 krooni eest mõlemad välimised pooltelje otsad. inglismaalt tellides maksnuks need £ 88 + transport. seega sääst on märkimisväärne. väga hädasti vajasin neid - allegro krõbistas ikka juba liiga palju. muud ärevat pole autoga toimunud. ostuga sain kaasa ka piduriklotsid, mis mu enda allegrole ei sobi; seega, kellel vaja, saab need minu käest. alguses arvasin, et need on 1100/1300 klotsid, aga ilmselt ikka ei ole. need on naljakad viltused klotsid (ilmselt anti-kriuks funktsiooniga)
EDIT: need ongi 1100 klotsid, seega Didyk'ile kinni pandud :)

Pilt

klotsid sellised, kes teab, millele sobivad?

Pilt
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 26 Mär 2007, 00:34

jätkame pildipäevikut. kulu - 18 inglise raha koos transpordiga ning mulle saabusid mõned tuleklaasid. natuke sain tünga, sest arvasin, et on kogu ring ja topelt, aga pakis surades jõudis kohale, et ma ostsingi just 8 eset - seega 2 tk esimest vasakut suunda; 2 tk esimest paremat suunda; 3 tk tagumisi suunatulesid ning üks tagatuli kah. tegu on tutikate juppidega - nn "new old stock" jupid on. ehk siis mingile vennale garaazi/lattu seisma jäänud ja nüüd avastatud. kõik olid kenasti kilesse ära pakitud ja pitseeritud. mina olin esimene kes pakendid lahti kiskus. vaatepilt on ilus ja sile ja kirgas ning selle raha eest pole tegu siiski paha ostuga. tegu oli esimese mu enda tehtud ebay ostuga ning selle võib lugeda kordaläinuks. kere poolest nii palju, et õlid sakivad sajaga ning ilmselt tuleb kere sealt urust kiiresti ära tuua. eks nädala jooksul näeb. õnneks veel ei põle, sest koos kerega venib ka garaazi remont ja panna poleks teda praegast kuhugi.

P.S kes ei taha, ei julge, ei saa, ei oska või ei viitsi E-bay'st tellida, aga õudsalt tahaks mingit juppi, siis võib minuga kontakteeruda; aitan meeleldi, süsteem väga lihtne :)

Pilt
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 05 Apr 2007, 16:38

jupisaaga jätkub:

tänud Einole, kes Soomest juppe töi. Sel korral siis siduri töösilinder, siduri korv, üks sisemine pooltelje ots ja küünlajuhtmed. veel tulemas siduriketas ja teine sisemine pooltelje ots! kogu rõõm kokku maksis 2600 krooni.

Pilt
Viimati muutis usku, 09 Mai 2007, 18:37, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 15 Apr 2007, 21:22

uus nädal, uued jupid :) see kuulub siis eelmise hinna sisse. arusaamatuks jääb, et miks on pisike sidurikettake peidetud nii suurde karpi :)

Pilt
Viimati muutis usku, 14 Mai 2007, 22:57, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 09 Mai 2007, 18:31

9. mai puhul saabusid mulle uued tagumised pehmed piduritorud..

ebay endiselt abiks.. hind 6pound; 9 koos transpordiga :)

Pilt
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 12 Mai 2007, 07:51

Kuna sa selle iluduse liikuma saad USKU. 8)
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 14 Mai 2007, 22:55

miniest kirjutas:Kuna sa selle iluduse liikuma saad USKU. 8)
liikuma saab ehk järgmisel aastal? talve jooksul loodan ikka ilusti kokku lappida selle konstrui. seniks aga ostan juppe :) täna saabusid rooliotsad. tootja quinton hazell, hind koos transaga 345 eek.

Pilt
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 16 Mai 2007, 18:51

tegin ilmselgelt liiga kalli ostu :( aga noh, mis teha :) 20 naela ehk 460 eek koos transaga ja sain omale esimesed pidurivoolikud.

Pilt

P.S kere keevitus ja puhastustööd on nüüd mingil tasemel valmis. kuna tüübil kiire ja treilat eile ei saanud ja mul endal veelgi kiirem, siis saab alles laupäeval näha teda. aga vähemalt midagi on nüüd tehtud... tegelt on päris hirmus oodata.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 22 Mai 2007, 06:50

tervitused teile kõigile ookeanituulisest Bodega Bay'st... filmifännid teavad ilmselt juba, miks see linn oluline on. Igatahes, on meil siin kell 20:39, samal ajal kui teil on seal 6:39... mina pole vahepeal magama saanud ja eelmisel ööl magasin ka ainult 4 h.. lennukis 1 h.. seega pühapäeva (20.05) hommikul eesti aja järgi kell 10 ärkasin üles ja sellest ajast kuni siiani (22.05) olen maganud 5 tundi. juu,ess and ei on lahe :) sõidame siin ringi kolmeliitrise ford taurusega ning ookeani kaldapealsed teed RUULIVAD

aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. tahtsin öelda, et hoidke igasugu õlidest eemale ja laske oma autokered teha kas korralikus firmas või tehke ise või õppige tegema ja hakake teenust pakkuma. tundugu see õli kuitahes normaalne, on tema töö tulemus üks suur P*SK ja POR**!!! mina kulutasin pool aastat ja 24 000 krooni ning tulemuseks oli palju hullemas korras kere kui sinna viisin - keegi suutis sellele otsa sõita ja nüüd on tagumine parem tiib ka mölkis. rääkimata sellest, et roostet pole keevituste alt eemaldatud ning suured roosteaugud on paikade kõrval alles. pealegi on keevitused nii algelised, et krt, ma kardan, et ise teeksin samamoodi. õnneks sai tüüp ise ka aru, et töö on sitt ja nüüd maksab ikkagi enamuse tagasi... aga igatahes tekitab selline asi viha maailma vastu ja kui ma Eestisse tagasi jõuan, kavatsen märatseda.

P.S Erik, siin on lihtsalt miljon Miatat :) ma olen vähemalt 20-t näinud praeguseks!

aga jah, vaadake ise seda õudu ja masendust. teeme talgute korras rooste eemaldamise?!

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 22 Mai 2007, 13:29

Kus ta sul seisis, et talle otsa söiteti, ning sa tead ka kes siis. :cry:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 22 Mai 2007, 15:44

eks elu näitab ju et teiste vigadest ei õpita. kirjutasin ju oma mini remondist ja tõin välja tõetera et inimene ei ole nii rikas et teha või osta asja odavas kohas.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 05 Juun 2007, 00:52

vaatasin jälle austini keret maja ees ja totaalne masendus tuli peale. tüüp on kinni keevitanud põhjas oleva vee välja laskmise augu... ja nüüd siis ujub kõrvalistuja kohal 25 cm vett. ja mida rohkem ma vaatan, seda masendavam on seis ... ilmselt teen pärast eksamisessi talgud, kus iga roju võtab kaasa oma relaka ja/või drelli ja teeme kampaania nädalavahetusega austini kere (taas) totaalselt haljaks, mingi fosfaat selga, happegrunt kah ning keevituste koha pealt "mis sitasti, see uuesti" ehk siis lõikab kehvad kohad uuesti välja ja hakkab ise keevitamist õppima. kes oleks tulijad talgutele???? minu poolt siis talgulistele saun, grillvorst ja õlu :) aga sellest räägime pärast jaani...

positiivsema külje pealt tõid möödunud kaks nädalat mulle juppe juurde. kokku 41 inglise naela ostsid mulle täieliku piduritorude komplekti ja viimase, puudu oleva tuleklaasi.

Pilt

ja kordan eino sõnu: me keegi pole nii rikkad, et odavat töömeest otsida. ja me pole ka nii rikkad, et keskmise hinnaklassiga suvalist tüüpi "palgata". mõtlesin, et ehk kõrgem hind kaitseb mind, aga tühjagi... filosofeerida võime nüüd palju
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 06 Juun 2007, 09:37

Uku su masin Varsti ainult uutest osadest koosnebki :D
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Vasta