Märdi Rover Mini 1.3 (MÜÜDUD)

Lood meist ja minidest
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 26 Aug 2007, 19:48

Tore on, et Eestis selliseid "intelligentseid" ja "hea" huumorisoonega isikuid ikka leidub(ja neid on külluses).

Aga Harri, järgmine kord kui sa mingi murdja kinni püüad siis palun kutsu mind ka kohale...tahaks seal samas olla, kui sa parajasti näiteks kruvikeerajaga üritad tal ühte teatud väljaulatuvat kehaosa ära kangutada :lol: :twisted:

Nüüdsest ma igatahes hoian oma kullakest tänava äärest öösiti eemal.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 27 Aug 2007, 08:16

Mina paneks kõik eelneva ühe sõna alla - KADEDUS! :evil:
coca-cola

Postitus Postitas coca-cola » 31 Okt 2007, 19:15

Rääkides silmapaistvatest autodest,siis mulle on rögaklimp sülitatud tuttava sünnipäeval peomaja hoovis seisnud auto esiklaasile :roll:
Aga vinge pill sul märt...Kunagi võiks näidata teda lähemalt meile...

Tervitused siis siit veeriku rajoonist sulle :wink:
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 01 Nov 2007, 09:34

Keegi eespool küsis veel selle Austin Metro kohta.........

See Mini "vanem vend" Austin Metro hakkab juba sõidukõlbulikuks saama ja jäänud on veel mõned pisitoimetamised enne ülevaatusele sõitu. Riputasin siia ka mõned pildid...
http://www.zone.ee/torumarket/MetroAlbum/
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 01 Nov 2007, 13:46

Võin masinat demonstreerida küll, kui sul, coca-cola, soovi on.
Aga ma järeldan, et sul on ka Mini? Tartus kohtan igatahes Minisid haruharva.
miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 02 Nov 2007, 12:56

Anna foorumisse siis teada, ma tahan ka tulla!
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 05 Nov 2007, 00:47

t6ksti kirjutas:Võin masinat demonstreerida küll, kui sul, coca-cola, soovi on.
Aga ma järeldan, et sul on ka Mini? Tartus kohtan igatahes Minisid haruharva.
Kes otsib see leijab, kuid jah liiga vähe on neid, ennem oli neid siin ikka rohkem, kui Tallinnas(räägin pea 7-9 aasta tagusest ajast. ), aga see selleks.
Kuigi ma vaatsin TM tabelits, siis uusi MINIsid on selle aasta 9 kuuga meie EW teedele 28 vöreldes eelmise aastaga +8 MINI. Aga palju aastas klassikalisi MINIsid siis meie EW teedele jöuab? Ma arvan, et suht arv uute kasuks on mäekörgune. :roll:

Ahja sain just üle eila endale dvd MusicBoxist[Hiinalinna juures olevast Selverist] (söber juhuslikult avastas ja andis mulle teada sellest) 49 krooni maksis see "The Ultimate History Of The MINI Cooper."
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 05 Nov 2007, 19:14

Hmm. Kumb siis: MINI või Mini? Mu meelest oli arutelu kirjaviisi teemal üsna selge tulemusega: BMW kirjutatakse suurte tähtedega ja klassikaline auto ikka nii nagu nimesid kirjutatakse - Mini. Nii et räägi oma lugu uuesti.
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 05 Nov 2007, 20:02

Karta on, et uute MINIde arvu kasvu tõttu Eestis ongi selle aasta 9 kuuga arv nõndavõrd suurem kui eelmise aasta oma. Mingit tõisemat Minide lisandumist ma igatahes Tartu tänavatele pole märganud.

Igatahes, miniac ja coca-cola, minu iludus läheb 27november talvepuhkusele garaaži. Seega kui huvi on see aasta tulla, siis arutage omavahel, kuna te sooviksite tulla. Ise käin iga argipäev hommikuti ülikoolis ehk päevad on vabad. Saatke näiteks privaatsõnum, helistage 555 22 611 või jätke postitus siia. Midagi erilist mu Minis just ei ole, kuid oma suksusid võiks võrrelda küll :roll:
miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 05 Nov 2007, 23:14

Haa, või võrrelda. Mul pole millegagi võrrelda paraku, näppida võiks küll. Kas sa oled see, kes iga hommik end Näituse keeltemaja parklasse üritab pressida ja ise MHG-sse läheb:P?
t6ksti

Postitus Postitas t6ksti » 05 Nov 2007, 23:20

Nagu ütlesin, olen nüüd ülikoolis ja seega pole Härmasse enam asja :wink:
Aga kui sa mind keeltemaja parklas kohtad, tule ligi ja tee juttu. Näiteks homme kell 10.15 on Näituse keeltemajas mul taaskord inglise keele loeng.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 07 Nov 2007, 15:10

Heh. Minu kollane seisis varem kogu sealt umbes 100 m kaugusel. Aga praegu on garaažis. Taaniskäik võttis vaesekese nii läbi ja tohtrihärral pole ka aega teda vaatama minna. Tea kas võtabki enam talveks rattad alla.
miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 07 Nov 2007, 15:49

Tõksti, sul lõppes loeng vist varem ära või oli auto mujale pargitud, igatahes, järgmise korrani:D
Mikk, su kollane Mini oli kevadel võilillede keskel täielik "bliss" vaadata:)
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 07 Nov 2007, 17:43

Ja mul on pilt, kus Mikkul on hoovi peal lausa kaks tükki neid. :D
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
t6ksti

Keevitatud ning street legal.

Postitus Postitas t6ksti » 29 Veebr 2008, 14:18

Panen siis kirja oma viimased tegemised ning targemaks saamise.

Talvelõpus Minit garaaži alla pannes avastasin ühe hapu värgi - põhja vastu puutuvad alumised matid olid täiesti läbivettinud. Et vältida jäätumist-sulamist-jäätumist-sulamist jne, mis on Eesti talvele täitsa tavaline, kuid Minikesele eriti ei istu, siis tegin põhja mattidest puhtaks ning otsustasin probleemiga, et kust see raibe vesi sisse sai, kevade poole tegeleda. Põhja metalli katval paksul kihil olid küll kohati praod sees, kuid mitte mingit märkimisväärset auku silma ei hakanud. :?

Nüüd sai keevitaja juures ära käidud. Koorisin masina seest paljaks ning keevitamine hakkas peale. Tulemus - nutuses seisus tagumine poolraam enam-vähem uus, pagasiruumi augud kinni, põhja roostesemad kohad kinni ning küljekarpide mõnusad mõlemapoolsed augud kinni. Krundi ja kivikattega üle ning nüüd on kohe kindel sellise lägase märja ilmaga sõita, nagu täna on.

Samas ei leidnud ühtegi kindlat kohta põhjal, kust niisugune kogus vett sisse võiks pääseda, nagu mattide sees oli. Ilmselt võivad süüdi olla aknatihendite lodevus ning ajapikku sealt sisse tilkunud vesi.

Kuigi olen nüüd 2500kr vaesem, tean, et vähemalt ei kuku sõites tagumine poolraam ära, jalad ei vaju läbi põhja ning asjad mis ma pagasiruumi viskan, jäävad ka sinna. Pealegi sai selle hooaja esimene Minisõit tehtud, seega tuju on super :D. Homsest võib ringi kimada juba ilma talvekummideta ehk tänane eesmärk on Mini läikima löömine ning homne päev pidevalt ringi lasta :wink:
Vasta