Janno Mini MK V 1,3 91a (969 AZZ) MÜÜDUD!

Lood meist ja minidest
Vasta
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 06 Mai 2008, 07:55

Retro-ma just sedasama tihendit mõtlesingi!Mul on ka mõlemad tihendid 4-5cm lühikesed.Või äkki peavadki need lühemad olema?!?!Mis point?Seal hakkab ju suurema hoo pealt tuul vilisema.
Kuidagi väga ei tahaks mingist tuubist tihendit vahele lasta.Tahaks midagi sellist kindlamat.Võiks ju ise ka välja lõigata kui teaks,mis material sinna hea on :idea:
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 06 Mai 2008, 08:01

Ma ei oska muud kahtlustada kui seda et tihend on ajajooksul lihtsalt kokku tõmmanud ja nüüd nurkadest lahti kiskunud. Ilmselt uue tihendi peale panemisel peaks püüdma tihendit mite venitada, pigem nagu kuidagi kokku suruda.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 06 Mai 2008, 08:21

Väga sarnane tihend maksab seal Knokes 56.-/meeter.Ühe tihendi pikkus tiba alla 2 meetri.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 07 Mai 2008, 13:55

Kas keegi minilistest viitsiks täna minu juurest garaazist läbi sõita koos Miniga? Sooviks paari asja järele vaadata.Paneks kõrvuti siis oleks eriti hea.
Cooper Sport
Kasutaja avatar
tito santuario
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:53

Postitus Postitas tito santuario » 07 Mai 2008, 15:10

Janno kirjutas:Kas keegi minilistest viitsiks täna minu juurest garaazist läbi sõita koos Miniga? Sooviks paari asja järele vaadata.Paneks kõrvuti siis oleks eriti hea.
Kuna ma peaksin täna peale kuute tunnikese kuskil aega surnuks lööma siis pakuksin näituseks meie mini, mis küll pole nii särav isend kui Sinu oma, aga ehk on abi!?!
Asusid Sa kus?

mob. 5530868
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 08 Mai 2008, 10:01

Oh kurja! Ei sattunud eile enam arvuti taha ja Sinu vastus jäi lugemata. Küll aga veedan tänase õhtu taas garaazis laepolstrit paigaldades.Kuidas Sul täna ajaga? Oleks mõeldav mingi aeg läbi astuda?Asun muidu Pärnu mnt äärel Pääskülas TREV2 lähedal.
Cooper Sport
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 24 Mai 2008, 00:30

Pilt
Praegune asjade seis siis järgmine(pilt küll natuke vanem):
Salong on peaaegu koos.Puudu vaid radikas ja esi-ning tagaklaas.
Uue esiklaasi peaks saama kolmapäeval.
Muudest asjadest on veel vaja vahetada pükste tihend ja mõningad juhtmed ära ühendada.Siis peaks masin enam-vähem sõiduvalmis olema :lol:
Ei jõua ära oodata, millal jälle oma "kardi" rooli saan.
Tore oleks kui keegi viitsiks homme sama isendiga (1.3 karpa) läbi astuda.Tahaks kapoti alt paari asja kontrollida.Kui kellelgi aega/viitsimist/tahtmist on siis võib telefonitsi ühendust võtta.
Homme teen ka paar uut pilti ja panen üles.
To be continued...
Cooper Sport
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 24 Mai 2008, 02:15

Kas veljed jäävad samad või ostad sinna ka mingid läikivad elukad ?
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 24 Mai 2008, 09:15

Veljed mõtlesin tegelikult samaks jätta.Vähemalt esialgu.Alguses oli mõte nad pulbervärvimisse saata ja valgeks värvida.Nüüdseks päris paljud arvamust avdaldanud,et las olla hallid.Aega on veel sellega.Saaks asja sõitma.See peamine.Küll mussi ja värki jõuab hiljem ka ehitada veel :idea:
Cooper Sport
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 12 Juun 2008, 15:02

Dear Janno
Thanks for your email, it is good to hear from you , with regard to your question we can advise :-
we have checked with xpart regarding your wiring loom using the information you have provided, but unfortunately the one for your car is now obsolete, we could possibly have one specially made for you but we would need your old loom to replicate
We hope this information meets with your approval, if there is anything else we can help with please don't hesitate to ask.Until such time, may we assure you of our best attention at all times.
Very best regards
Mick Holt
Sales Manager

Paistab,et tuleb ikka vanast juhtmestikust hakata sepikut tegema! Iseasi kas see ka välja tuleb. Aga eks ma ca nädala pärast ole targem :x

Minitroni kompekti eest 8000.- maksma ei ole ka nagu hästi nõus.
Cooper Sport
Kasutaja avatar
Mehis
Postitusi: 317
Liitunud: 23 Okt 2007, 10:11
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Mehis » 12 Juun 2008, 16:21

Sul on selle loomaga ikka üks nuhtlus küll! Lõpuks teedki oma vanad juhtmed korda. Edu ja vaata et kokkutulekuks valmis on :)
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 12 Juun 2008, 22:12

sellekohast kogemust võib jägada Erik ehk e-riik. Tema oma juhtmestiku kompunnis ise.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
Octavianus
Postitusi: 204
Liitunud: 18 Apr 2007, 23:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Octavianus » 17 Juun 2008, 15:01

http://www.autosparks.co.uk/index.php?cPath=150

Vast saad sealt sobiva hinnaga abi
Less is More. Mini is Great.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 01 Juul 2008, 22:20

Nii...juhtmed paigas aga... :shock:
Täna väideti mulle,et käiguhoovastiku mootoripoolset kinnitust (alumiiniukeevitust) ei saa siis teha, kui mootor küljes :!:
Homme lähen küll veel nendega rääkima sel teemal aga lootus oma esimesele Minituurile minna kipub seega häguseks muutuma.
Kui sõnasabast kinni võtta siis peaks selleks mootori maha võtma, milleks kulub 2-3 tundi.Siis tuleb remondimehel leida aeg.Seejärel mootor tagasi peale ja edasi tuleb loota,et see keevitus ka peab.Tegemist on suhteliselt kitsa ühendusega.
Veel on variandiks teine käigukast, millel kinnitus oleks terve.Praegusel on kinnitusvarda poldiaugust stuts ka jalutama läinud.See aga polevat suurem probleem.
Igatahes pani see mu päevale "korraliku" pitseri.
Teoorias on ju kõik võimalik...
Eks homne päev toob selgust.

Nüüd on koht, kus oleks tarvis hüva nõu ja kamaluga edu :)
Cooper Sport
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 02 Juul 2008, 11:46

Selgus majas-mootor maha.
Lisaks on vaja käimakasti juures olevat korpuse jubinat (asja õiget nimetust ei tea), mille külge too käigukasti hoovastiku kinnitus voolitud oli. Õnneks vist Margusel on see olemas. Õhtu toob selgust. Lisaks on vaja veel summutile sukk vahele keevitada ning karburaator laiali kiskuda,et saada selgust, miks bens üle jookseb. Tõenäoliselt on konn juba kangeks jäänud selle pika seismise peale.

Sellised lood :shock:
Cooper Sport
Vasta