Esitiivad ja põll

Vasta
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Esitiivad ja põll

Postitus Postitas Janno » 17 Sept 2007, 18:57

Kuna alusatasin Mini kapitaalse remondiga siis plaanin selle käigus ära vahetada mõlemad esitiivad (parempoolne juba olemas) ja põlle.Kuidas kogemused näitvad-kas tellida mõlemad Eino kaudu Soomest või hoopis Inglismaalt-kumb variant on odavam?Või kui hind enam-vähem sama siis ehk hakkab keegi veel midagi suuremat tellima-jagaks postikulu pooleks. Mis kogemused räägivad?Tegelikult on uksed ka alt äärest suhteliselt auklikud :?
eino
Postitusi: 1132
Liitunud: 13 Jaan 2006, 22:39
Asukoht: Saue

Postitus Postitas eino » 18 Sept 2007, 09:04

Minitroni hinnad:

Põlle saab kogu nina plekina 1515eek
poritiib 885eek
ukseplekk 1000eek
ja sul tuleb ka A plekk ära vahetada 205eek.

olen soovitanud küsida ka Värvaltransist sellise mehe käest kui Ott. asub Laki tänava lõpus Norma taga vist oli Mustjõe tänav, muidugi Henry oskab paremini pajatada.

eino
vahendan minitronist osi. +358405940508 või eino.fn@gmail.com, +37256608941,
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 19 Sept 2007, 11:27

Hindadel suurt vahet ei ole. Valik hindu kodulehelt www.autoosad.ee
- esiporitiib 860.-
- A-plekk 204.-

Teisalt kui kõik kokku liidad jääb mõne õlle jagu raha üle ja Einol ka vähem tassimist.
rustang

Postitus Postitas rustang » 19 Sept 2007, 14:36

Nende osade puhul peaks ette arvestama, et tegemist on B-osadega ja sobivus ei ole 1:1, ma pidin näiteks uusi ukseplekke veidi ringi tegema oma Mini kereremondi käigus.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 19 Sept 2007, 15:07

Tänud kõigile asjalike kommentaaride eest.Püüan siis mitte Einot vaevata ja tellin jubinad Värvalist, autoosad.ee-st ja Almelost :D
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 19 Sept 2007, 18:12

rustang kirjutas:Nende osade puhul peaks ette arvestama, et tegemist on B-osadega ja sobivus ei ole 1:1, ma pidin näiteks uusi ukseplekke veidi ringi tegema oma Mini kereremondi käigus.
Njaa. Mulle meenus kohe Roskildes kuuldud teema originaaldetailide sobivusest. Uba muidugi selles, et ka need ei istu 1:1. Kuigi võiks ju eeldada. Lisaks - hindu vaadates olen ma 99% kindel, et ka Minitronist saad sa B-osad.
rustang

Postitus Postitas rustang » 20 Sept 2007, 15:05

mikk kirjutas:Njaa. Mulle meenus kohe Roskildes kuuldud teema originaaldetailide sobivusest. Uba muidugi selles, et ka need ei istu 1:1. Kuigi võiks ju eeldada. Lisaks - hindu vaadates olen ma 99% kindel, et ka Minitronist saad sa B-osad.
Täitsa usun, et ei istu ka A-osad 1:1, eks see mini kerekvaliteet on selline, jah, "enamvähem sinnakanti" koostetäpsusega ;)
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 20 Sept 2007, 15:22

Mikk- kuidas Sa leiad sealt atoosad.ee-st üles vana mini osad?Kui valida Mini siis peale seda on ju kõik uued mudelid, millel 1,6 mootor :roll:
henry

Postitus Postitas henry » 20 Sept 2007, 16:32

muuseas, kaalusin (enne värvaltransi kasuks otsustamist) ka autoosad.ee-st tellimist. kuid!!! neil on mini mk1 versioonid. ehk siis hoopis teised plekid (uksehinged väljapool jne). värvaltransist tulid kohale 1,5nädalaga.

mis puudutab a&b-osade klappimist, siis mul probleeme rohkem polnud kui et tiivadelt kadusid ära suunatuled (b-osadel puudvad augud plekkides).

muuseas, pean otsima et olla kindel, aga mäletamistmööda sai tellitud värvalist tiivad ja põlle, a-plekid aga seevastu soomest. ilmselgelt majanduslikel kaalutlustel.

h

ps. a-plekid jäid mul tegelt ülegi, a ma vist lubasin need kellelegi kes pole järgi tulnud. ehk siis ÜLESKUTSE - ANNA ENDAST MÄRKU KELLELE LUBADUSI TEGIN! :)
henry

Postitus Postitas henry » 20 Sept 2007, 16:34

ahjaa! autoosad.ee-st tuleb valida kõigepealt "sõiduautole", siis BLMC (british leyland motor company) ning sealtkaudu "mini"

h
Vasta