Kere uueks

Vasta
Cooper

Kere uueks

Postitus Postitas Cooper » 09 Juun 2008, 12:56

Küsimus lihtne ja konkreetne: pilku tulevikku suunates, kas oskate soovitada kohta/kohti, kus Minile kõik keretööd teha ja värske look anda?
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 10 Juun 2008, 14:31

See on vast natuke isegi valus teema :)
Eks hea raha eest on paljud kohad nõus asja ära tegema.
Aga kes see ikka tahaks meeletuid summasid välja käia.Mina sain keretööd tehtud läbi tutvuste.Aega läks ca 90 töötundi ehk tiba üle 2 nädala.Küsisin küll,et kas võin veel mõnele huvilisele soovitada aga nemad enam seda tööd ette võtta ei taha.Jube nikerdamine ja käsitöö.Arvestades,et ma neile väga palju maksta ka ei tahtnud siis ütlesid, et Mini tegemisega jääb nälga :)

Värvimise koha pealt on teine lugu.Sain oma masina värvitud hinnaga 10 500.- Selle see siis värv+ töö. Aega läks ca nädal. Ise olen rahul.
Auto oli lahti kistud, tema pahteldas, lihvis, kruntis, karestas kust vaja, värvis ja lakkis.Eraldi lasi veel küljekarpidele kivikaitse ja värvis selle ka mustaks. Peeglid ja katus valgeks, küljelaiendid ja tagumise numbritule katte samuti kerevärvi.Meistrimehe numbri või ka anda kui soovi on.
Cooper Sport
Kasutaja avatar
Yff
Postitusi: 36
Liitunud: 11 Dets 2007, 16:42

Re: Kere uueks

Postitus Postitas Yff » 30 Juul 2010, 23:23

Nonii... Tegelesin sellel nädalal pisut uurimustööga. Proovisin leida inimest, kes võtaks minu Mini keretööd ette. Aga keegi ei olnud asjast huvitatud. Nüüd lappan foorumi läbi, proovin siinsed kontaktid üles märkida ja nendega ühendust võtta. Mõtlesin igaks juhuks veel küsida, et äkki kellelgi mõni tuttav või keegi tegeleb sellisega.
Margo, sinuga kunagi rääkisime sellel teemal. Kas oleks siiani võimalus veel Jõhvi kere viia?
Leyland Mini 1000 '77 & Rover Mini 1000 '90
aksel73
Postitusi: 44
Liitunud: 06 Sept 2010, 16:38

Re: Kere uueks

Postitus Postitas aksel73 » 05 Okt 2010, 13:08

Cooper kirjutas:Küsimus lihtne ja konkreetne: pilku tulevikku suunates, kas oskate soovitada kohta/kohti, kus Minile kõik keretööd teha ja värske look anda?
Tere.
Hel. tel. 56477273
Allan.
Vasta