Uued plekitükid Minile

Vasta
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Uued plekitükid Minile

Postitus Postitas 90Deville » 08 Okt 2008, 17:29

Tere köigile!

Olen nüüd juba kolmandat päeva Miniomanik, ja tekkisid möned küsimused.
Nimelt, kuna pisikesel on suht palju roostet, siis tuleks vahetada nii mönedki plekkdetailid, aga probleem on nende leidmisega. Käisin kohalikus autojuppe
pakkuvas poes uurimas, seal olid klokkerholmi kataloogis ilusti köik vajaminevad plekkjubinad olemas, tellida neid aga ei saavat.
Kuna siinne seltskond on teemaga ilmselt minust paremini kursis, siis ehk suunate veidi.
Auto siis 93a, 1.3i.

Tänud
Indrek
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 08 Okt 2008, 18:59

Mis plekke sul täpsemalt vaja on ?

http://ladu24.ee/et/ladu1/245/0,0

Siin on juba päris mehine valik !
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas 90Deville » 08 Okt 2008, 20:12

Tänud!
Tegelesin just kogu foorumi läbi lugemisega ja leidsin siit ka ise viiteid eesti netipoodidele.
Kuid nüüd on veel puudu see plekk mis esiklaasi allservas asub, kapoti ja esiklaasi vahel niiöelda. Seal poes lehitsetud klokkeri kataloogis oli seegi olemas.
Ja kui juba küsimiseks läks, siis mida teeb see pedaalimärgiga nupp armatuuris? Mingis vanas teemas oli kahjuks see link kustunud.
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 08 Okt 2008, 20:26

Tubli mees , et nii kõvasti surfisid , et isegi vana foorumi üles leidsid :)

Selle nupu / tule mõte on selles , et kui sul langeb pidurisüsteemis rõhk ehk on toimunud leke. Läheb tuluke põlema.

Nupule vajutades saab seda süsteemi aga testida. Ehk , et kui nuppu vajutad ja tuli põlema läheb siis kontrollsüsteem töötab.

Igakord enne sõitu saad endale südamerahuks kontrollida kas pidurid töötavad :)

Pakun , et umbes 70% Eesti Miniomanikest ei tea mis selle nupuga peala hakata !

Selle viimase plekikese saad ehk Eino käest !

Kust see Minike sul pärit on? Ehk saaks mõne pildikese!
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas 90Deville » 08 Okt 2008, 21:24

Nonii, tegin teema ära autost teise kohta, ehk kuidas sain ja kust pärit.
See nupp on siis väga minimalistlikus autos küll üks anomaalia, sigaretisüütajat pole üldse ja nüüd selline mötetu nupp??!!?
Eks homme proovin auto alla ka vaadata ja siis köik plekid ära tellida, et kui tegemiseks läheb siis köik asjad olemas oleks.
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 09 Okt 2008, 08:31

Kristjan- arvan, et see 70% on nüüd küll tõsine liialdus.Mina pärast enda mini arvasin olevat ühe nupu ära kaotanud sellest reast. Siis küll kõik teadsid rääkida, mis nupp midagi tähendab.Ma lihtsalt olin ühest vasakul nuppude reas asunud blangist plaadist signa tulukese teinud :)

Indrek- kas sul on vaja vahetada terve see plekk või saaksid hakkama ka ainult nurkadega?Mina vahetasin nurgad ainult. Sellisel juhul abiks www.almelo.ee Suur-Sõjamäe suht alguses. Mina maksin 205.- tk
Cooper Sport
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas 90Deville » 09 Okt 2008, 13:15

Nonii,
tuleb välja, et Almelo enam noid plekke ei pakugi, kuna neil nüüd mingi uuem ja fancym kataloog kus vanu minisid enam polegi sees, ainult uuemad Bmw-minid. Niiet see plekk ikkagi puudu köigist valikuist.

Aga nüüd, SUUR PROBLEEM, nimelt ei leia kuskilt kerenumbrit!
Kus see asuma peaks, Arkis ei teatud ka ja bemmi esinduses ka mitte.
Vaja siis seda sissepressitud koodi, mitte plekitükil eraldi asetsevat, see on olemas.
Aidake, kes suudab!
Janno
Postitusi: 1945
Liitunud: 15 Mai 2007, 20:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Janno » 09 Okt 2008, 13:27

See kood peaks olema sellel samal plekil, mida sa välja vahetada tahad.Väänatud serv, mis jääb mootori poole keskele. Selle vao sees on see kood.Minul peale värvimist jällegi vähem näha/tunda.

Kas helistasid Almelosse?Roveri alt tuleb ka üht-teist välja :wink:
Cooper Sport
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Postitus Postitas 90Deville » 09 Okt 2008, 14:08

Jess!!!
Kerenumber leitud!!
SUURED TÄNUD!!!
Mulle tulid vahepeal juba mustad stsenaariumid pähe, kuidas ma nüüd autot näiteks mesilaste pidamiseks saan kasutada kui numbrit polegi...


Aga teemasse ka, Almelosse helistas siit kohalik autojupimüügi mees, kes neilt sealt ka kaupa vötab, ja nii talle öeldi, ise seisin körval.
Kasutaja avatar
tito santuario
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:53

Postitus Postitas tito santuario » 22 Aug 2009, 18:18

90Deville kirjutas:Jess!!!
Kerenumber leitud!!
SUURED TÄNUD!!!
Mulle tulid vahepeal juba mustad stsenaariumid pähe, kuidas ma nüüd autot näiteks mesilaste pidamiseks saan kasutada kui numbrit polegi...


Aga teemasse ka, Almelosse helistas siit kohalik autojupimüügi mees, kes neilt sealt ka kaupa vötab, ja nii talle öeldi, ise seisin körval.
Klökenholm ( või kuidas iganes see firma ka ei kirjutatud ) i müüb ka minu mäletamist mööda balti autoosade as
Kasutaja avatar
marti85
Postitusi: 68
Liitunud: 06 Juul 2004, 16:23
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Uued plekitükid Minile

Postitus Postitas marti85 » 29 Aug 2010, 11:18

Tõstataks veelkord seda teemat.
Kes on hiljaaegu plekke endale muretsend - kust neid lihtsaima vaeva ja soodsaima hinnaga saab?
90Deville
Postitusi: 638
Liitunud: 08 Okt 2008, 17:17
Asukoht: Haapsalu/Sthlm

Re: Uued plekitükid Minile

Postitus Postitas 90Deville » 29 Aug 2010, 21:03

Eks nendega on nagu ikka, kohapealt ilmselt oli balti varuosa vms kes pakkus tellimise peale, siis saab veel Eino kaudu soomest, ja saab ka ise tellides inglismaalt.
Möni pädevam autojupipood peaks sind aidata suutma, kohapeal pole kellelgi ilmselt miskit, paar-kolm nädalat vöi isegi kuu pead ootamisega arvestama ikka.
Üksiku Riley Elfi klubi
Vasta