Autokate

Vasta
siil

Autokate

Postitus Postitas siil » 17 Aug 2009, 17:24

Kuna mul isiklikku garaaži ning ka ostetud elukohta pole, siis on mu masin sunnitud suht suvalistes kohtades seisma ja mõtlesin seda liigsete sademete eest kaitsmiseks autokattega rõõmustada.
Nüüd aga tekkis küsimus, kas mitte autokate hoopis vastupidist tulemust ei anna? (Vihje - kondents)
Netis ringi vaadates ilmneb, et autokatteid müüakse päris mitmes kohas (tõsi küll, Minile sips suurevõitu) ning paarile neist on ka juurde märgitud, et "100% veekindel, hingav, UV kaitse", seega kui hingab, ei teki ehk kondentsimuret.
Mis teised oma kogemustest/tarkusest rääkida oskavad?
Kasutaja avatar
tito santuario
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Juun 2007, 16:53

Re: Autokate

Postitus Postitas tito santuario » 22 Aug 2009, 18:11

siil kirjutas:Kuna mul isiklikku garaaži ning ka ostetud elukohta pole, siis on mu masin sunnitud suht suvalistes kohtades seisma ja mõtlesin seda liigsete sademete eest kaitsmiseks autokattega rõõmustada.
Nüüd aga tekkis küsimus, kas mitte autokate hoopis vastupidist tulemust ei anna? (Vihje - kondents)
Netis ringi vaadates ilmneb, et autokatteid müüakse päris mitmes kohas (tõsi küll, Minile sips suurevõitu) ning paarile neist on ka juurde märgitud, et "100% veekindel, hingav, UV kaitse", seega kui hingab, ei teki ehk kondentsimuret.
Mis teised oma kogemustest/tarkusest rääkida oskavad?
No ma katsin enda Vw sellega ära ( kastikas ) tulemus on hullemast hullem 1,5 aastat seisu ja ma võin hakata keretöid tegema. Vähe sellest, et see laastavalt värvile mõjus on suvel niiskusest ja umbsest keskonnast tingituna auto põhi läbi mädanenud + sipelgad hakkasid salongis kodu mängima :D Mu soovitus oleks ikka karkass ümber teha, et jääks õhuvahe ja et aluspinnas oleks korralikult kaldes asvalt või kruus ( muru toob ka rõskuse autosse, mis omakorda jälle ussitamist soodustab )
Karkassi valmistamiseks kasutaksi mina tugevat aga samas kerget nelikant toru ( analoogne kasutus on a la tikitreilerite/ respo kärudel ) ja materjaliks valiksin tendi ( vanu reklaambännereid saab ikka tuttavatuttavatelt :wink: )
Pilt
Väike spiooni foto vihjeks ka :D
Vasta