Kaugtuled

Vasta
t6ksti

Kaugtuled

Postitus Postitas t6ksti » 05 Dets 2006, 17:31

Sooviks minna masinaga ülevaatlusele, aga avastasin sellise vea :
Tuled muidu töötavad kõik kenasti. Kuid lükates kaugtulede kangi sisse, lähevad kaugtuled küll põlema, kuid kang ei jää seal seisma, vaid lahti lastes liigub algsele positsioonile tagasi ja sellega lülituvad ka kaugtuled välja.
Ilmselt sellise veaga ülevaatlusest läbi ei saa, seega kui kellelgi on ideed, et mida ette võtta, siis abi oleks teretulnud.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 05 Dets 2006, 21:19

Mina ei tea, aga minu massinal on kaugtulede asend ettepoole ja lähituled "keskel".Kui tirid lähitulede asendist endapoole siis peavadki täistuled peale minema ( asend ei fikseeru ), näiteks saab kasutada vilgutamiseks. Ma ei oska hästi seletada, las proovib veel keegi :oops:

Ma omal ajal olin samalaadi asjaga hädas, ei saand pihta kuidas Citroen Berlingol kaugtulesid ümber lülitatakse...tollel massinal töötab see kang nagu kiviaegne põrandalambi lüliti.... :)
Külaline

Postitus Postitas Külaline » 06 Dets 2006, 00:43

mul oli ka midagi analoogset. kangid ei tahtnud fikseeruda. lähemal puurimisel selgus et tulede kangid polnud õige nurga all rooli ning rooli katte suhtes. ehk lahendus seisnes selles et keerasin rooli katte maha ning korrigeerisin tulekangide asendit ja panin rooli katte "õigemasse" asendisse, pärast oli tiptop.
henry

Postitus Postitas henry » 06 Dets 2006, 00:45

sisselogimine ennekõike! muuseas tervitused uuele minilisele multki!

h
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 06 Dets 2006, 22:05

No mu vanemate ladal oli asi vastu pidine, kaugtuled kippusid peale jääma(ehk kang ei püsinud, tavatulede asendis vaid kippus ikka kaugtulede omasse), asi käis teenindudest läbi, kang vahetati ära ja nüüd on korras.

Aaga hea, et sa korda said selle. :D
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Truuta
Postitusi: 20
Liitunud: 13 Juul 2006, 11:01
Asukoht: Tartu-Tallinn

Postitus Postitas Truuta » 07 Dets 2006, 12:09

Mul on TÄPSELT SAMA probleem, et kaugtuled küll töötavad, aga kang ei jää sisse! Ükskord hakkasin rooli lahti lammutama, aga mutrivõtmetest tuli puudus :roll:

Aga viimasel ajal on olnud nii kiire, et pole jõudnud asjaga tegeleda ja olen ka ilma kaugtuledeta hakkama saanud (või siis sõidu ajal näppu püsti hoidnud :D et kaugtuled sees oleks).
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 21 Dets 2006, 14:41

Kaugtuled peaks hoopis kangi ettepoole lükates sisse jääma, nii nagu Harri seletas. Minul ka nii.
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 21 Dets 2006, 22:43

rooli pole vaja maha võtta. vaid need 2 plastikust põske rooli lati ümbert, kus kangid välja turritavad.
võta lahti ja vaata rahulikult - proovi nii ja proovi naa, see peaks piisavalt lihtne töö olema.

PS: kaante maha võtmiseks on vaja vaid kolm ristpea kruvi lahti võtta. mõlemil pool keskel üks ja siis plastiku alumises otsas toore klapi ja nede keskkonsooli lülitite poolsel küljel (seal peab see kruvikas olema lühike!). kui lihtsalt ei tule, siis ära vääna!
Viimati muutis E-riik, 21 Dets 2006, 22:46, muudetud 1 kord kokku.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 21 Dets 2006, 22:44

MEIL ON SIIN MINIKLUBI, MITTE LADA EIETUSED!
endiselt kehtib reegel, et postituses võiks ka mõni mõte peidus olla vüi niiii...
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Vasta