värvimine

miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 29 Jaan 2005, 00:47

ma olen elus ainult kolm korda vist eestis näinud minit. üks oli pärnus, ilus must oli, teine oli see roheline nooruse autoaia oma tallinnas ning kolmandat nägin just eelmine nädal, kui üks sõber mulle hüüdis akna pealt, et ma ruttu vaatama tuleks. kõik need kolm päeva made my day
kui ma mõnikord näen teid lähemalt juhuslikult linna peal, siis laske mul ka sisse istuda :D

ma armastan teid miniomanikke
Mayfair1985

mina nägin

Postitus Postitas Mayfair1985 » 29 Jaan 2005, 19:39

mingi 1,5 nädalat tagasi Tallinnas Pärnu maanteel enne Järve Selverit ühte MINI , kui ei eksi oli see tumerohelina ja numbis oli see 7 ... kahjuks nägin ainult tagant.

Enda minist veel niipalju et ... :bounce: veebruari lõpus läheb sisu nahkkattega üle ja siis ka kohe värvimisse.

Tean küll et siin oli juttu et kõik eesti MINId on punased või mustad aga mul on kokkuhoiu mõttes siiski soodsaim asi mustaks värvida (nagu hetkel on) ja tuleb vist pärla või metallik... ja Union Jack ja sisu on musta /punase nahaga ning punased vaibad ja ja ja ... :oops: :P ei jõua ära oodata kui asi valmis on :idea: :!:

Ja kui nüüd aus olla siis Priidu Mini nägin ka , talvekorteris kus ta seisab :) kurat :evil: see kangast katus on tegija ... a muidu oli sama sisu mis minul :lol: veel on ... ah tegelt .. T E G I J A ... MINI ON TEGIJA :burn:
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 30 Jaan 2005, 14:32

Kurat , must ja punane nahk on stiilne... ja kui masin veel ise väjast must on siis... smooth. Igatahes edu sulle ja suvel lähme kõik koos kruiisima ja eputama !
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 03 Veebr 2005, 12:00

TS:Harri
Värv on puhtalt maitseasi ja viimati kui soomlased oma minidega Sillaotsa hotelli ees olid sai neid igat värvi nähtud. Meil Mikuga tekkis oma "miss Mini" ja see oli midagi punase ning roosa vahepealset. Mina juurdlesin ka probleemi üle, millist värvi on kõige ilusam ja kokkuvõtteks arvan ,et kõik värvid on ilusad kui massin sile ja parajalt palju kroomi
Pst. minu auto oli ostes punane ja värvisin selle tumerohliseks mis oli tollel ajal moevärv. Nüüd tahaks jälle nagu punast.....ja homme võib olla sinist
Kõik ülaltoodud jutt eeltöö ja materjalide kohta on õige, minu autol omal ajal tehti keskpärase kvaliteediga ainuke millega rahul olen on karpide keevitus,sest selle tegin ise ja põhjalikult....vastu on pidanud kümme aastat ja peavad veel........
Ja uued Minid on teretulnud !!!


kas ei olnud see sinu auto kere mis kolme mehega ära toodi. :roll:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 07 Veebr 2005, 11:47

Ei tea vastata mitme mehega minu autokest toodi,ilmselt pole tegu minu neljarattalise sebraga :( punane auto tarniti väikese Toyota või Datsuni kastis Hollandist ja ostsin ta lõppkokkuvõttes Tartust.Varusosadeks ostsin musta värvi Mini Tallinnast ja ära tõin ta enda väikese veokaga (Suzuki Carry ) Kusjuures omaette vaatepilt on Mini Suzuki Carry kastis.. :D kahju et pilti teha ei saanud.... Natike on elulugu kirjas ka meie koduka rubriigi all "minilised"
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 10 Veebr 2005, 12:32

värvi kuidas tahad pea asi et ilus jääks, aga üks asi küll kui on mini cooper siis ikka jätta nagu cooper värvitud on võid vaid värvi vahetada
aga triibud või katus peavad olema kas must, valget või punast värvi
oleneb alus värvist. 8)



parandan ennast punast värvi, peavad olema ainult auto kapotil olevad triibud :oops:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 22 Veebr 2005, 12:10

aga sa Harri tead kes on Jüri Mägi. :roll:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Vasta