Eest ikka mingi nõks järsemal kiirendamisel

Vasta
MINI_UK

Eest ikka mingi nõks järsemal kiirendamisel

Postitus Postitas MINI_UK » 17 Dets 2006, 21:01

Sai eest kummi padjad ära vahetatud ja auto koha palju pehmem ja eest ka ca 7-10 cm kõrgem. Soovitan kõigil soojalt sama teha kui esiots ära vajunud! Jama seisneb selles, et esiotsast tulev nõksumine läks küll tagasihoidlikumaks kuid ära ei kadunud:(

Olen teemat varem juba puudutanud siin, kuid konkreetsete lahendusteni jõudnud ei ole.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 18 Dets 2006, 19:00

Ma ei mäleta kas ma kommenteerisin teemat või ei..

Aga asja korda saamiseks pead üle vaatama esmalt mootori stabilisaatorid kere suhtes.Üks asub eestvaadates vasakul üleval mootori ja kere vahel, teine asub eest vaadates paremal ja mootori all ( mootori ja poolraami vahel ) Üldiselt on uuematel mudelitel juba tehasest paigaldatud lisastabilisaatori varras alla vasakule käigukasti karteri ja esipoolraami vahele.See viimatinimetatu saab kõige suurema koormuse ja kõige tõenäolisemalt on just seal kummipuksid ära kulunud ning lasevad mootoril kiirendamisel poolraami suhtes liiga palju nihkuda. Teiseks vaata üle mootori padjad, need mis asuvad mootori otstes ning padjad mis asuvad poolraami ja kere vahel ( umbes eesistujate jalgade all )

Loodan ,et said sellest pikast ja segasest jutust sotti Asja point on see, et mootor peab olema poolraami suhtes suht jäigalt paigal ja ei tohi kiirendamisel liikuda......

Teine variant on , et sul on pooltelje käigukasti poolsetes kannudes kulumisest suur lõtk ja need kõlksuvad....
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 19 Dets 2006, 10:27

Mõigu KEK pakub esimese poolraami tagumised padjad...
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
MINI_UK

Postitus Postitas MINI_UK » 27 Dets 2006, 09:57

Kas siin ei ole mõnda inimest kellel oleks mingi hetk vaba aega ja saaks asja ülevaadata. Remonditöökojas ilmselt ei osata mul nii spetsiifilist probleemi leida nagu olen aru saanud, kui kellelgi teadjamal mehel peaks aega olema.
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 27 Dets 2006, 19:30

Ranno, kuidas sul ajaga lood on?
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 30 Dets 2006, 21:45

Minu töökoda on hetkel suletud kuna täna kui tahtsin akut ületalve elamiseks laadima minna, siis selgus, et mu mini aku on surnud.. (jäädavalt) ja teiseks seisab tema ees praegu üsna laiali võetuna tema konkurent mootorratas..
Vasta