klaasplastist kere

Vasta
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

klaasplastist kere

Postitus Postitas mikk » 03 Veebr 2005, 19:04

On kellegil kogemusi selles valdkonnas?
Nagu aru võite juba saada piidlen ühte klaasplastist kerega Minit. Aga kuna teema on minu jaoks täiesti uus siis ei kujuta ette mida peaks silmas pidama 20-aasta vanust klaasplast kerega autot inspekteerides. Mis võivad olla probleemid: mõrad, kulumised, augud, kinnitused? Ma ise ei kujuta lihtsalt üldse ette. Et kus on nõrgad kohad, kus on kinnitused, mis lagunema võivad hakata jne. Et mis on klaasplasti nö lastehaigused?
Oskab keegi nõu anda? Või teab kes oskab anda.
kullokas
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Sept 2004, 18:17
Asukoht: Tagadi Saku vald

Postitus Postitas kullokas » 03 Veebr 2005, 23:47

Küsi paadimeeste käest. Täitsa tõsiselt – jahi ja kaatrispetsid jagavad "klaasplasti kihtide vahelise niiskusesisalduse" jm sääraseid teemasid päris hästi. Soomes oli kasutatud kaatrite müüjatel on isegi miskine niiskusmõõdik olemas. Kuivõrd see autokere juures oluline teema on, on iseasi. Pigem metalli-plastiku ühenduskohad.
Kui saladus pole, kus neid plastkeredega asju kasutatuna liigub? Ise olen ainult toda uute kerede pakkuja saiti puurinud, aga selle toorikkere hind oli vist 1500 naela kandis.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 04 Veebr 2005, 00:34

No 1500 naela ei olegi teab mis irmus hind ... Plekist komplektne kere on vist kallim?
Aga ega neid üksikuid klaasmasinaid muud moodi ei leia kui otsides 8)
Ja ausalt öeldes ei ole üldse kindel kas see on hea mõte. Põhimõtteliselt oli mul üks viimase peal universaalkerega asi (Estate) välja vaadatud kui täesti kogemata ühe sellise peale juhtusin. Kaldun ise rohkem selle tavalise plekist konstruktsiooniga luksuslikult timmitud masina poole, sest selle plastikuga kardan et võib äkki hätta jääda. Aga eks ma seda siin kaalun veel. Pealegi vaja kõigepealt oma praegusele kallimale uus kodu leida.

Muuseas - mis firma kodulehelt sa selle 1500 naela maksva kere leidsid?
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 22 Veebr 2005, 12:52

Kui venekeelt valdad võid klaasplastist autokerede kohta arvamust lugeda näiteks www.kitcar.ru iseehitatud autode lingilt. Automark on ISV
kullokas
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Sept 2004, 18:17
Asukoht: Tagadi Saku vald

Postitus Postitas kullokas » 22 Veebr 2005, 19:39

Ranno kodukal on selline link:

http://www.framini.com/
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 22 Veebr 2005, 20:45

Seda FRA-mini asja olen ennegi vaadanud. Kurb tõdemus on see, et firma peategelane ütles oma vastuses minu e-mailile, et tootmine on katkestatud. Probleemid konstruktsioonis ja ka vormid vaja välja vahetada jne. Ühesõnaga sealt ei saa (praegu) midagi.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 31 Mär 2005, 11:53

huvitav oli see et kui vajad minile käru siis ei pea lõkuma teist mini vaid nt: lased neil teha, sest siis jääb üks mini jälle ellu. 8)

aga kas keegi eile vaatas pealtnägijat kus päästeti tartu katseremondi tehases tootetud TA bussi me peaksime ka peaaegu samamoodi reakeerima, et ükski BLMC masinatest EMEXISE(Kuusakoski) ei satuks või lihtsalt ära ei mädaneks. :?
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
kullokas
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Sept 2004, 18:17
Asukoht: Tagadi Saku vald

Postitus Postitas kullokas » 31 Mär 2005, 16:10

Tead mõnda Mini Eestis, mis ohus oleks? Julgen sügavalt kahelda.
miniest
Postitusi: 545
Liitunud: 31 Juul 2004, 10:49
Asukoht: tartu
Kontakt:

Postitus Postitas miniest » 05 Apr 2005, 14:13

vist eriti :roll: aga mõni austin või rover või isegi mg võib leiduda küll. :wink:
Austin Mini is not just a car. She is a friend, a pet and exclusive handbag.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 09 Juun 2005, 01:35

Vasta