Hooratta tõmmits

Prr....prrr.....
Vasta
rustang

Hooratta tõmmits

Postitus Postitas rustang » 21 Dets 2005, 14:56

Hei,

Kas kellelgi äkki juhuslikult vedeleb hooratta eemaldamiseks sobivat tõmmitsat? Igaks juhuks küsin enne kui uut tegema hakkan. Netist on lugeda igasugu õudusjutte kuidas see hooratas väga-väga kõvasti väntvõlli küljes kinni olla võib....

Edit: pilt ka
Pilt
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 21 Dets 2005, 15:51

Mul on isetehtud asi aga sellega toimetamine tülikas. Nõuandeks, et vähem asjaga vaeva näha. Tõmmitsaga pane hooratas pinge alla. Eemalda starter. Starteri avast saad lüüa teiselt poolt hooratta peale näit. mõne torujupi abil. Keera hooratast ringi, pinguta ja löö haamriga erinevatest asenditest. Lihtsalt tõmmitsast ei pruugi piisata.
Võib-olla sa seda eelnevat kõike teadsid aga ega küll küllale liiga tee :lol:
rustang

Postitus Postitas rustang » 26 Dets 2005, 22:40

Tegin ise tõmmitsa ja sain Harri näpunäidete abil hooratta üpris lihtsa vaevaga lahti. Kui kellelgi vaja peaks minema, siis saab tulevikus minu käest laenata.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 29 Dets 2005, 23:04

rustang kirjutas:Tegin ise tõmmitsa ja sain Harri näpunäidete abil hooratta üpris lihtsa vaevaga lahti. Kui kellelgi vaja peaks minema, siis saab tulevikus minu käest laenata.
räägi siis juba seda ka, mis sa selle hooratta tagant nägid?
kas saab asja mootorist või on liiga "kohvi"?

terv

U.
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 29 Dets 2005, 23:29

Küllap seal siduriketta vahetamine käsil on ....muidugi võib ka lihtsalt uudishimust kukkuda hooratast eemaldama.... :lol:
Külaline

Postitus Postitas Külaline » 30 Dets 2005, 00:15

sel korral tegelt nii, et rustang sai ühe 1,3 mootori jäänused, mis põlva austinilt pärit, mida ma ise kunagi natukene lahti kiskusin, aga kah tõmmitsamure taha toppama jäin ... ning nüüd ma põnevusega ootan, mis seisus see mootor on, sest ta pidi selle lahti võtma ja vaatama, kas sellega annab midagi põnevat teha :p
melts

õudne!!!

Postitus Postitas melts » 13 Apr 2006, 11:09

ise peksin ühte1000 mini mootori hooratast pool päeva haamri ja meisliga lahti ja ikka ei tulnud-kinni kui sitaga!!!
täna otsustasin ise tõmmitsa teha.
Vasta