Tagumiste piduriklotside reguleerimis tööriist

Prr....prrr.....
Vasta
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Tagumiste piduriklotside reguleerimis tööriist

Postitus Postitas E-riik » 21 Mär 2006, 13:13

Kusagil siin foorumis käis jutt tagumiste piduriklotside reguleerimiseks mõeldud tööriistast. Kas keegi endale sellise asja ka hankinud on, või peaks Einoga ühendust võtma?
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 21 Mär 2006, 14:43

Mikul minu mäletamist mööda on? Tellis lausa Suurbritanniast kui ma ei eksi.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 21 Mär 2006, 17:13

See mul olemas jah. Aga kus? Ma arvan et garaažis kuid ma ei plaani sinna enne soojade saabumist sisse murda. Logistiliselt on sul ilmselt lihtsam enesele see isiklik tellida. Ta ei olnud eriti kallis ka. Pealegi on isikliku võtmega alati see rõõm, et kui katki läheb/nurgad maha keerad (ja see juhtub väga kergelt selle asjaga) siis ei ole kellegi ees karmavõlga.
Ja muuseas - enne keeramist need va kruvid leeklambiga kuumaks! Muidu lahti ei saa. Juba proovitud.
Riho

Postitus Postitas Riho » 21 Mär 2006, 17:23

Kõvast sooja ja siis haamriga pihta. Soovitavalt täitsa välja keerata ja mingit korralikku määrdeainet vahele (mina panin masuuti ntx), et järgmine kord kergem on.
Abivahendid: haamer, väiksed torutangid ja kui keerab, siis 8 võti täitsa sobib :D
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 21 Mär 2006, 19:55

Minul sai nende reguleermutritega jändamisest villand ja vahetasin eelmisel sügisel tagumised piduri kilbid koos nende poltidega ära....järgmine jama tuleb siis kui nad nii umber viie aasta pärast jälle võtavad kätte ära roostetada :D Panin Metro piduri kilbid ja seal on see reguleerpolt keeratud kas siis alumiinium või silumiinist korpuse sisse erinevalt vanema Mini metallist korpusest. Ehk roostetab vähem kinni ka...aeg näitab....
Vasta