kontaktivaba jagaja

Prr....prrr.....
Vasta
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

kontaktivaba jagaja

Postitus Postitas E-riik » 03 Apr 2006, 14:07

Seekordse heietuse teemaks on kontaktivaba jagaja. kuna kontaktjagaja on üsna kehvasti rehuleeritav ning püsib korralikult seades üsna lühikest aega, otsustasin, et panen enda masinale kontaktivaba sellise. Nüüd aga on küsimus, et kuidas antud probleem lahendada. variante on kaks. esimene on osta komplektne kontaktivaba junn ja variant b on osta komplekt, mis läheb vana jagaja korpuse sisse, kuid on siis kontaktivaba.

pilk jäi pidama minispears'is pakutavale komplektile, mis maksab ca 60 naela (1500) ja läheb vana korpuse sisse
Pilt

kas kellegil on antud teemaga kogemusi või oskab nõu anda?
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 03 Apr 2006, 15:27

Panin enda omale ka kontaktivaba komplektse jagaja, kuna ühtegi suht kulunud kontaktidega varianti ei saanud toimima....Kui komplekti ostad, pead kindlasti veenduma, et see sobib sinu vana jagaja tüübiga. Paigaldus ja ühendamine on kindlasti lihtne. Muidugi pead laskma eelsüüte nurga paika panna. Ma kavatsen endale selle tarbeks stroboskoop lambi koos sisenurga mõõtja ja tahhomeetriga muretseda. Samas võib jagaja paika saada ka kogenum tegija kuulmise järgi.....Kõik see protsess on manualis kirjas ka....mina kasutan suvalist veneaegset autoremondi raamatut...
Kontaktivaba jagajaga on kehva pool ainult see, et kui läbi läheb siis auto seisab ja kõik....muidugi võib alati käepärat hoida vanad kontaktid ning kondensaatori ning hädakorral saab ikka niimoodi koju sõidetud....
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 03 Apr 2006, 19:58

Mnjah. Mul just nii ongi praegu. Seisab lihtsalt. Sest sädet pole. Kõik nagu oleks korras aga ... Järelikult ei ole. Kus ja mis valesti on? Ei tia.
Vasta