Verivärske MINi omanik vajab esi sarniire

Prr....prrr.....
Vasta
Külaline

Verivärske MINi omanik vajab esi sarniire

Postitus Postitas Külaline » 04 Apr 2006, 18:20

Tere,

Sai just täna auto ära registreeritud ja ülevaatlusel selgus, et on vaja sarniirid on vaja ära vahetada, kas keegi osakb öelda, kust on parim koht neid hankida. Hetkel vaid kuu ülevaatust seega oleks vaja selle ajaga probleem ära lahendada.

Tänud ette infi eest!
Mini_UK

Postitus Postitas Mini_UK » 04 Apr 2006, 18:26

Nüüd siis juba ametlikm miniklubi foorumi liige.
Riho

Postitus Postitas Riho » 04 Apr 2006, 21:44

Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 05 Apr 2006, 01:53

Teine variant on tellida Salomest QH kataloogist, aga kohale tulevad ca 3 nädalaga...ma just sain endale ühe kätte.....
Kasutaja avatar
Margus
Postitusi: 182
Liitunud: 05 Sept 2005, 15:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Margus » 05 Apr 2006, 09:46

Mina olen kasutanud ka sellist teenust http://varuosakeskus.ee/ ja müüad tulevad nö. ise sinu juurde :D Väga mugav minuarust.
Kuigi jah, ooteajaga ca. 3 nädalat pead ikka arvestama.
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 05 Apr 2006, 11:41

Kui sa edaspidi vajad minile juppe, siis soomes on selline pood nagu MINITRON. üldjoontes on sealsed hinnad ka suhteliselt mõistlikud. Ehk mõni asi on pisut kallim, mõni pisut odavam, kuid keskeltläbi on hinnad samad, mis inglismaal (sealsest paremaks vist enam minna ei saa).

Ja lisaks sellele, et naabervabariigis on selline pood on seal ka üks eestlasest tegelane, kes ise ka mini omanik ja käib tihti eesti vahet. tema kaudu saaad sa põhimõtteliselt kõikke, mis su minile vaja on.
Mehel nimeks EINO ja number 56608941
Uuri tema käest, minuteada peaks ta järgmisel nädalavahetusel eestisse tulema.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Mini_UK

Postitus Postitas Mini_UK » 05 Apr 2006, 13:42

Tänud väga kasuliku info eest kõigile!

Olen juba Einoga kontakti saanud ja tegelen hetkel vajalike juppide hangeldamisega:)
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 05 Apr 2006, 15:34

PS: kui sa mingi sarniiri töö või mõne muu munaka vahetamise ette võtad, siis vaata, et sul kõik munaku avamise tööriistad olemas oleks. kui ei, siis laena kokku. need teevad töö oluliselt kiiremaks ja mugavamaks!
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 05 Apr 2006, 15:44

Hei Mini_UK

Esiteks südamest vabandan. Ma kustutasin lollist peast su konto ära. Palun tee uus :oops: :P Vaatsin , et jälle mingi spämm kasutaja. Minu viga ei süvenenud... Vabandan veelkord südamest.

Teiseks. Kas sina oledki see 96. Cooper 1.3. Roheline?

Edu ja jõudu!
MINI_UK

Postitus Postitas MINI_UK » 05 Apr 2006, 19:49

Pole hullu.

Ma olen tõesti selle machini omanik, nagu aru saan oled sa sama dude keda nägin ARK-is auto registreerimisel.

Palju muidu eestis selliseid sissepritsega Minisid on?

Kuna ise eriline remondi mees ei ole, siis pean ilmselt töökojas šarniirid ära vahetada.

Hetkel olen lisaks hädas jahutusvedeliku vahetusega, ei pääse kuidagi ligi sinna alla. Keegi oskab mingit nippi öelda?
Vasta