sumbutajad minitronist

Prr....prrr.....
Vasta
kullokas
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Sept 2004, 18:17
Asukoht: Tagadi Saku vald

sumbutajad minitronist

Postitus Postitas kullokas » 19 Okt 2004, 20:07

Heips,

kuidas on nende minitronis pakutavate sumbutajakomplektidega, sobivad need kõik või peab miskit autokohast silmas pidama? Eriti huvitab tagumise väljatuleku keskel/küljel paiknemine. Hetkel kiikab sumbutajaots vasakust servast, kas on mingit olulist erinevust autopõhjas/kinnitustes, kui tahaks uue sumpsi keskelt piiluma panna?
Jõuallikaks siis A-series 1100 cm³.
Silma jäi selline http://www.minitron.fi/page2.htm
ja sealt Sportex 2” putkisto, 1 vaimennin, sivu-ulostulo/keskiulostulo 90,00

kullokas@otsib sumpsi
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 10 Nov 2004, 15:23

Keegi võiks jah valgustada seda Minile summuti valikut. Ma olen kindel, et inglise keeles on raamatutes see info olemas. Näiteks avastasin ,et on olemas raamat mis kirjeldab üksipulgi millest koosnevad erinevad Mini forseeritud mootorid. Mis viga neid forseerida kui kõik andmed olemas...Arvan et ikkagi on ka summuti valimiseks mingi kirjandus olemas...paremad inglise keele oskajad võiksid uurida..Ja mida Mintroni omad sellest teemast arvavad?

Ägedaid roostevabu summuti tagumisi potsikuid on Tartus kaupluses nimega Falleroon saada....Valmistatakse hiinas ja välimus ning kvaliteet tunduvad korralikud olema. Hinnad olid pealiskaudsel vaatlemisel seal 1500 ja rohkem krooni kandis. Mõned on nii suured,et kui see Minile külge panna tekiks küsimus kas summuti on Mini küljes või Mini summuti küljes :D
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 19 Nov 2004, 17:16

Mul oli sügisel plaan panna endale uus summ alla mis vaataks keskelt välja. Ma siuke lihtne mees, võtsin auto kaenlasse ja jalutasin sellega Järvel sellisesse firmasse nagu summutimeister (vist) ja ütlesin, et näe summuti vaja panna otse vaatama ja põhjale lähemale saada, et praegune ümargune suht maadligi pütt kaevukaani kaasa ei kisuks ja lõpp kiirus vähemalt 200 tuleks. Mehed lükkasid plärud hammaste vahele ja sukeldusid auto alla kanalisse. Vahepeal uuriti sekka minu eelistusi ja leidsime koos lahenduse / kinnitused / ümberehitused / mis iganes, et ta kenasti paika saaks. Nemad ütlesid mulle 2600.- kõik kokku, mina kohe nõus. Obešjali što otsen sportivno budjet. Õnnetuseks juhtus eraelus viperusi, mis kõik minu säästud röövisid ja kliendikohane summ saab alla kevadel, kui lumi läind ja liikuma pääseb...
kullokas
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Sept 2004, 18:17
Asukoht: Tagadi Saku vald

Postitus Postitas kullokas » 22 Nov 2004, 14:09

Heips rahvas,

uurisin vahepeal maalähedasemaid/odavamaid võimalusi ja www.autoosad.ee (täiesti norm koht muuseas, ka minile on üsna hea valik) pakub praktiliselt kogu sumpsijooksu (2 pada ja torud kuni kollektorini) miskise 500 krooksu eest. Väljatulek on küll vasakul, aga hind :lol: .

kullokas
p.s. käisin eile minit külmast garaagest sooja toimetamas. Väga fun oli suverehvidega alul mööda külmunud-lumist põldu ja siis talviseid kruusateid kimada. SUUR üllatus oli aparaatuse viks käitumine libedal. Väike kaal?
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

autoosadest

Postitus Postitas Harri » 24 Nov 2004, 14:32

www.autoosad.ee pakub kohati tõesit häid hindasid. Veepumba olen siiani ostnud näiteks 440 kr eest , siin pakuti 229 kr. Mootrijuppidest saab peaaegu kap.remondi ära teha :wink:
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 25 Nov 2004, 16:35

Lähme küll teemast välja, aga ma küll ei leia sealt valikust "vana" mini.. :(
kullokas
Postitusi: 29
Liitunud: 13 Sept 2004, 18:17
Asukoht: Tagadi Saku vald

Postitus Postitas kullokas » 25 Nov 2004, 17:06

Trikk on selles, et "vana mini peitub tähelühendi BLMC (British Leyland Morris Corporation?) taga ja sealt siis "Mini".
Riho

Postitus Postitas Riho » 24 Okt 2005, 22:11

Nii huvi pärast küsin, et kuna autoosades hetkel saab valida vaid mini väljalaskeaastani 80, siis kas sealsed jupid ka uuematele minidele sobivad. Nagu ma aru olen saanud, siis pidurisüstem vähemalt tagasillas ei ole muutunud ning jupid peaksid sobima.
mart

Postitus Postitas mart » 25 Okt 2005, 22:32

Cooperid lõpevad aastaga 79 ära! :(
Vasta