mootori kap remont

Prr....prrr.....
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 02 Mär 2005, 10:07

No misasja... teeb eriti kadedaks lugedes kuidas klemmid mootoreid teevad, aga peale eelmine aasta nähtud suurt üldvaeva ei tihka kuidagi hakata mootorit taas maha kruvima. Samas ega ma midagi just kurda ka. Muidugi võimsust võiks alati rohkem olla. Kevadel summuti tahab kindlasti vahetamist, nagu aru saan võin sellegi asjaga tema poole pöörduda?
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 02 Mär 2005, 18:32

rolexina tiksub küll jah, lausa lust on kuulata :) mul hakkab nüüd veepump varsti otsi andma. kui tln viimati tööle panin, siis tegi urinat see pump ja veesurve natuke liiga väike (tõenäoliselt siis kui kuivalt seisis sõi labad ära) aga uus (uuem) on juba olemas :P pleione mehega räägitud, minu sõpra lähme upitama siis kui lumi lännu (hydragas) a muide, harri, käikude jama oligi siduris, ei lahutanud piisavalt. nüüd korras ;)

terv
uku

P.S summuteid ta vist niisama ette ei võta, sest koormus on tal suur.
aga mootorit sa maha võtma ei peagi, ta teeb seda ise! vii ainult auto ja ... :)
ja samas ei ole üldse raske mootorit maha võtta. kõige probleemsem on käiguvahetuse hoovastiku lahti saamine.
Viimati muutis usku, 01 Okt 2005, 10:41, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 03 Mär 2005, 18:10

kaspar, kas su mootoril üldse kapremonti oli vaja? räägi, mis su mootoril üldse viga oli ja mis raivo sellega nüüd teeb? mis ajaks valmis saada plaanite, mis juppe soomest tellima peab ... üldse kirjuta siia kõik oma remondist :)

u.
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 03 Mär 2005, 20:01

NIIII. tere tere kap.remondiks paris ei lahe aga onneks olid mul endal koik vajalikud tihendid olemas kummi junnid jne.kolvid ,rongad jne. olid korras nagu oleks paris kohe . :wink: Muu mida tehakse on /arvan et panen Green Twisteri *ohu votuks *, karbussis teeb ka midagi, lihvib nagu segane (heas tahenduses), kollektori tegi toiesti umber (valja lase tuleb ikka sitaks suurem kui orig.), sumpaks tuleb altkeskelt labi 42 ne toru ja putt on mingi kobe (tema jutu jargi) . nii et jeeees ,vahe ootan ju ?
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 03 Mär 2005, 21:25

:)
Viimati muutis usku, 29 Apr 2006, 12:59, muudetud 1 kord kokku.
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 03 Mär 2005, 21:33

Sa oled alati oodatud ja ka teised mini omanikud mu tagasihoidlikusse villasse :D tallinna kesklinnas grillima ja gruisiohtuid ette votma .Suvi ju selleks ongi 8) Ma kujutan ette ,et paris kova oleks mitme miniga voi mida iganes klassikaga ringi gruisida JEEEEE ma ei joua ara oodata
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 03 Mär 2005, 22:56

Kurat , mees ära aja külmavärinaid seljale. Soe suvetuul... argh ... ma ikka pean endale selle lahtise katuse variandi ära tellima :D ELAGU SUVI JA MINID!
miniac
Postitusi: 90
Liitunud: 29 Jaan 2005, 00:17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas miniac » 03 Mär 2005, 23:03

ma tulen jalgrattaga võib?
:roll:
kaspar69

Postitus Postitas kaspar69 » 03 Mär 2005, 23:16

Oioi palju muidu see lahtise katuse variant ka maksta võib, päris huvitav kohe . Kristjan ole tubli poiss ja ütle mullegi :?
Mayfair1985

OffTopic aga siiski

Postitus Postitas Mayfair1985 » 04 Mär 2005, 09:53

Poisid kes käib Nõmme ujula juures Miniga ???? Eile sõitis vastu , ma ei jõudnud signaaligi anda ... ja värvi ka ei näinud , roheline vist ?! ma kimasin oma põrriga vastu :)

:P
mart

Postitus Postitas mart » 11 Mär 2005, 21:28

Mina see olen!

BTW seal ujulas käib ka üks italiano, kes ostis omale mini tartust, vist selle mis seal kuskil platsil pikalt seisis. Sinine ja aasta oli vist 1978.

Aga ma sind ei kohanud? Hoian järgmine kord rohkem silmad lahti!
Mayfair1985

Postitus Postitas Mayfair1985 » 12 Mär 2005, 15:09

mart kirjutas:Mina see olen!

BTW seal ujulas käib ka üks italiano, kes ostis omale mini tartust, vist selle mis seal kuskil platsil pikalt seisis. Sinine ja aasta oli vist 1978.

Aga ma sind ei kohanud? Hoian järgmine kord rohkem silmad lahti!
See Mini mida ma nägin oli mitte see (mis on su kodulehel ), seega Italiano vist ikkagi ...
kas sina Mart olid ka Kadrioru Statoilis ?! Mingi 1-2 päeva varem ? :roll:
Külaline

Postitus Postitas Külaline » 13 Mär 2005, 21:23

Anonymous kirjutas:
mikk kirjutas:Kroomimine ja värvimine vaevalt mootori tehnilisele olukorrale palju aitab. Vaade kapoti alla on muidugi palju kõbusam kohe. Aga sõidu osas kindlasti teisejärguline.

Karbussi reguleerimisega on nii, et on palju töökodasid, kes seda tööd väidavad oskavat aga paraku selliseid, kes peale torkimise ka midagi asjalikku ära teevad, ainult üksikud. Kui nüüd küsida, et kus ja kes siis - mina ei tea. Sest praegu sõidan pritsega mootoriga. Samas aiman, et Harri on informeeritum selle koha pealt. Kunagi on isegi jutuks olnud ja siis ta rääkis ühest Tartu töökojast. Aga nende panus oli peamiselt piirdunud selle puhastamiseks mõeldud pihusti kasutamises - täpselt ei tea aga lastakse sel ajal kui mootor käib, õhuvõtust sisse. Kõik arvasid, et karpa omadega mäel aga need mehed lasid puhastusvahendit lihtsalt kaks korda (!). Ja tegi imesid autole. Lühidalt - küsi Harri käest.
omast käest tean, et puhastamine tõesti teeb imesid. miskipärast tahmub see kolb ja nõel nii ära, et enne remonti oli minu austinil (mudugi mootor lasi ka õli palju läbi) karbuss seest täitsa tahmakihi all -> nõel nii palju jämedam, et bensiin ei tule peale. pärast puhastamist lapiga :D läks asi palju paremaks -> ja mingi vedru natuke tuksi.
Külaline

Postitus Postitas Külaline » 14 Mär 2005, 01:38

Mayfair1985 kirjutas:
mart kirjutas:Mina see olen!

BTW seal ujulas käib ka üks italiano, kes ostis omale mini tartust, vist selle mis seal kuskil platsil pikalt seisis. Sinine ja aasta oli vist 1978.

Aga ma sind ei kohanud? Hoian järgmine kord rohkem silmad lahti!
See Mini mida ma nägin oli mitte see (mis on su kodulehel ), seega Italiano vist ikkagi ...
kas sina Mart olid ka Kadrioru Statoilis ?! Mingi 1-2 päeva varem ? :roll:
vist mitte!
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 01 Apr 2005, 10:52

nuh, kaspar, kas masin valmis juba?
nii kaua aega möödas, et mõtlesin äkki on :P
ei jaksa ära oodata!

u.
Vasta