Mure mootori remondiga

Prr....prrr.....
alar

tere tere

Postitus Postitas alar » 04 Juul 2007, 22:35

minu mootori remondiks vajalik varuosade hind tuli kuskil 15 000 eek.Ise arvan et on õigustatud kuna vahetusse läksid ka kolvid ja rõngad ja kõik sinna avajalik.Kuna minu mootorit ei saanud lahti ja pidi sidurikori lahti lõikama siis ka sidur ja korv.Aga kindlasti on soovituslik kõik siis juba koragateha kui hakata seda tegema aasta pärast.Ühesõnaga kui sul juba mootor juppideks siis soovitan korralilt asi ette võtta , et mitte varsti uuesti teha.See on minu isiklikarvamus ja ma ei ütle et ainuõige.
alar

Postitus Postitas alar » 04 Juul 2007, 22:38

ise uurisin ka minispordist uue mootori tellimust aga see oleks ikkagi kaks korda kallimaks läinud.Siiani ei ole veel maha matnud mõtet tellida kogu kere sealt,kuna mootor peaks varsti väga korralik saama.
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 05 Juul 2007, 10:18

alar kirjutas:kuna mootor peaks varsti väga korralik saama.
Ma arvasin et sul see kõik juba unustatud teema, mille taga siis asi veel seisab?
Loodetavasti on mu jupid kõik Minitronis olemas ja saan laupäeval kätte, eks edasi paistab kui kiiresti Tõukuris asjad edenevad..
alar

Postitus Postitas alar » 05 Juul 2007, 19:54

ma ise ei ole asja kiireks ajanud.Kuna ise töötan Audis ja Tõukur on meie alltöövõtja siis kliendi asjade lahendamine on mulle hetkel tähtsam kui oma mootor.Mootor peaks lähinädalal muidu valmis saama.Minu asjad olid kõik Minitronis olemas,usun et ka sinu omad.Mul läks ka väljalaske kollektor vahetusse,kuna vana oli täitsa katki.
alar

Postitus Postitas alar » 11 Juul 2007, 21:13

Jess.Mootor pidi valmis olema.Lähen millalgi sellel nädalal järgi.Varsti saab MINIGA sõita
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 13 Juul 2007, 11:05

Nu näed :) Ma viisin täna viimased puuduvad jupid ja lubasid mu mootori järgmine nädal välja lükata.. lahe.... siis saame koos "uued" mootorid joonele panna :wink:
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 13 Juul 2007, 12:04

Ranno kas sa jääd endiselt vana 1.3 pritsung konseptsiooni juurde?
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 16 Juul 2007, 14:49

just :wink: vähemalt mootori kest/ korpus jääb vana.. muu tundub, et vahetatakse välja.. tasakaalustatakse, lihvitakse, puuritakse, poleeritakse.. ütlevad, et kapitaal-remont :D
rustang

Postitus Postitas rustang » 16 Juul 2007, 16:35

Kristjan äkki mõtles, et ehitad 1.4 pööretepilli Weber DCOE karpaga :P
ranno kirjutas:just :wink: vähemalt mootori kest/ korpus jääb vana.. muu tundub, et vahetatakse välja.. tasakaalustatakse, lihvitakse, puuritakse, poleeritakse.. ütlevad, et kapitaal-remont :D
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 17 Aug 2007, 08:49

Eile sai viimane kruvi kinni keeratud. Mootor käivitus. Täna õhtul tulevad tort ja trummitüdrukud. Sõidan üle pika aja esimese meetri - I'm on the road again :)
Kasutaja avatar
usku
Postitusi: 495
Liitunud: 06 Jaan 2005, 22:05

Postitus Postitas usku » 17 Aug 2007, 12:43

ranno kirjutas:Eile sai viimane kruvi kinni keeratud. Mootor käivitus. Täna õhtul tulevad tort ja trummitüdrukud. Sõidan üle pika aja esimese meetri - I'm on the road again :)
mis tal siis valesti oli seal starteri juures ehk mis nipiga käima said? :)
Kasutaja avatar
ranno
Postitusi: 313
Liitunud: 01 Juul 2004, 19:27
Asukoht: talin
Kontakt:

Postitus Postitas ranno » 17 Aug 2007, 21:58

Selles kõnealuses juhtmekimbus mida me toona koos uudistasime.. neist üks paar juhtmeid käis hoopis massi ehk kere külge. Ega ma kuskilt väga targemaks saanudki, aga vetsus istudes hakkas mulle meenuma, et kas mitte nii ei olnud.. proovisin.. oligi :D
Täna tegin siis proovisõidu. Summ pläriseb kergelt kuhugi vastu; armatuuri all miskit pläriseb; sidur õrnalt libiseb.. muud paranormaalset ei täheldanud. Ostsin ka tutikad kojamehed.. pakendil kirjutatu järgi peaks nagu sobima, aga tegelikult on 1cm pikad. Jäävad üles akna serva kinni. Natuke veel siis kerget putitamist, aga sõita juba kannatab :) Heh, ülevaatusele peab ka veel ronima..
Vasta