Istmed

Õpetused kuidas teha peedist pesumasinale trumlit!
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 24 Apr 2006, 23:29

mnjah, kuid igasugu karvased asjad ei püsi just mitte liiga kaua viisakad. ses suhtes on auto ikka suht nõudlik asi, et materjal ei tohi pleekida, haiseda, niiskust sisse imada jne jne jne
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Kasutaja avatar
Harri
Postitusi: 500
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Harri » 24 Apr 2006, 23:45

Aga keskluku mootorite paigalduse idee eest Erikule suur tänu ! :) Mul seisavad mootorid juba...ma ei tea kui kaua aega.... ja ootavad oma järjekorda....Kavatsen koos signalisatsiooni ehitamisega ette võtta...Mul on üks vana roostes Mini uks, selle peal saan katsetada :lol:

Istmekatte materjalidest rääkides.....mööblisamet mida omal ajal kasutasin läks 100% asja ette....ei veninud,hingas, andis hästi töödelda, ei kulunud, ei määrdunud....ja minuarust ei olnud üldse kallis ka....eks suvel mõnel kokukalt saan demonstreerida.
Kasutaja avatar
mikk
Postitusi: 629
Liitunud: 17 Juun 2004, 16:20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mikk » 25 Apr 2006, 00:03

Aga ikkagi - KOGUS! Kui palju kulus materjali? Teistelegi õpetuseks-juhiseks kui ise tegema peavad hakkama. Ehk siis kas kolm, neli, viis või 12 meetrit?
Kasutaja avatar
Kristjan
Postitusi: 895
Liitunud: 17 Juun 2004, 12:59
Asukoht: Tartu / TTÜ
Kontakt:

Postitus Postitas Kristjan » 25 Apr 2006, 00:21

Tahtsin saata ühe teise Mini pildil millel on põhim. identsed istmed. Mis asub ka Tallinnas. Loodan , et ma su tuju ära ei rikkunud. Aga sellin tumepunane pärl BMW autokeksuses eelmine aasta endale uut omaniku ootas. ..
Ehk saad uksekaartide valmistamiseks inspiratsiooni.

Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
E-riik
Postitusi: 327
Liitunud: 30 Mai 2005, 22:35
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E-riik » 25 Apr 2006, 00:40

neid olen ma näinud, kuid minu mõtisklused kogu mini välimuse suhtes said alguse kunagi austin powersi shaguarilt. see on kõll jaguar, kuid kogu inglise teema on kõljes ja seda siis mitte kõige tavapärasemal kombel.
Ja nüüd väike mõttetera MINIomanikele:
Korras autoga on hea sõõõõõita
Vasta